Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Takaja88

  Skale astralne

  Ostatnio usłyszałam o czymś takim jak skale astralne. Wiecie może na czym to polega? Czy nauka tego jest trudna? Czy jest ktoś kto mógłby mnie oświecić w temacie?
 3. Witam, postawiłam sobie swoją pierwszą WT na pół roku, na ogólnie wszystkie sfery, kartami zajmuje się ładnych kilka msc, interpretując je małymi krokami z doświadczenia i intuicji. Szczerze, nie wiem czy jednak nie odczytam ich życzeniowo i jednak potrzebuje wsparcia przy ich odczytaniu. Niedawno rozstałam się z partnerem po wielu latach bycia razem,jedyne co nas łączy to nasz synek. Mój były najbardziej pasuje mi w Karcie lisa, oraz otaczające go karty uzależnienia i pieniędzy. Lilie - karta rodziny, problemy z urzędami, możliwe jakieś sprawy sądowe? Przy mojej karcie osobowej stoi krzyż, rózgi i niedźwiedź. Koniec cierpienia, upokarzania? Baarzdzo proszę o pomoc Miłej niedzieli życzę.
 4. Last week
 5. runoutofbreath

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  bardzo fajne, nie znalam wczesniej! Dodaje do swojej listy
 6. Ziomal597

  Wrzesień zawodowo

  Tak kładłem. Też słabo ...
 7. Lianna

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Niesamowite, ależ to uspokaja
 8. Lianna

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  ooo Macie całkiem dobry gust moi Mili
 9. runoutofbreath

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Uwielbiam to!!
 10. Wildwood

  Wrzesień zawodowo

  4 denary moga mowic ze sytuacja sprzed stazu moze sie troche utrzymac zanim pojawia sie nowe szanse
 11. Lunaria

  Wrzesień zawodowo

  Ech.. no kiepsko.. a na październik jak wygląda sytuacja? Kladles już karty?
 12. Ziomal597

  Wrzesień zawodowo

  Rzeczywiście, w pewnym stopniu trafiłaś. Czarna godzina właśnie wybiła...
 13. Roseanna Xavier

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Light in Babylon - Canım Benim Tumaczenie: Come on, open me the door And we walk on the esplanade Because I am not asking anymore Let’s go ( inTurkish) You are my love forver It is written on my forhead Itmight end up in murder So let’s travel Ahhhh my darling (in Turkish) I am waiting (in Turkish) When my heart is open Doesn’t matter what the mood is If the ego isn’t secure Let’s drink ( in Turkish) You are my love forver It is written on my forhead Itmight end up in murder So let’s travel Ahhhh my darling (in Turkish) I am waiting (in Turkish) Come on, open me the door And we walk on the esplanade Because I am not asking anymore Let’s go ( inTurkish)
 14. Lunaria

  Wrzesień zawodowo

  Może chodziło o to, że możesz liczyć tylko na siebie, że będziesz musiał naruszyć zasoby pieniężne zostawione na czarną godzinę..
 15. Ziomal597

  Wrzesień zawodowo

  Weryfikacja Jeszcze 11 dni września ale sporo już do tej pory się wydarzyło... Zła passa się pogłębia. Zostałem zwolniony bez wyjaśnienia ze stażu, a więc 6 Pucharów to powrót do sytuacji sprzed stażu.. Nie wiem o co chodziło z tą 4 Den, bo to jednak karta ciepłej posadki, a przecież poza stażem już nic więcej nie mam.. As Denarów + 5 Mieczy to nowe oferty pracy, które ciągle są blisko, ale w ostatniej chwili ze mnie rezygnują... Pozostale punkty: nie doszło do spotkania, bo staż nagle się zakończył. Dzięki serdeczne, wszystkiego dobrego!
 16. Piko

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Röyksopp - What Else Is There ?
 17. Piko

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Anilah - Medicine Chant
 18. Piko

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Warrior (Revisited)
 19. Piko

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  Norse / Viking Music - Lady of the Dawn (extended version)
 20. Piko

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  THE WOLF SONG - Nordic Lullaby - Vargsången
 21. Yunugar

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  System Of A Down - Lonely Day
 22. loocylle

  ryzykowna decyzja?

  Masz rację waham się z powodu pewnej osoby, ale myślę też, że to może być pewne ograniczenie ze strony środowiska zawodowego, że mogą mnie nie wypuścić szybko... Dziękuję za interpretację jutro mam rozmowę I się okaże czy mam możliwość wyjazdu
 23. Kostroma

  ryzykowna decyzja?

  Myślę że karty jak najbardziej wskazują na wyjazd. Świat mi mówi że będzie Ci tan dobrze, poczujesz się jak u siebie. Noe powinno być żadnych problemów finansowych i będziesz miała sporo możliwości działań i świadomej władzy nad kierunkiem wszelkich działań. Natomiast jakbyś została, to te karty mi mówią że będziesz się czuła tutaj przytłoczona i niespełniona. Dodatkowo będziesz sobie pluła w brodę że nie spróbowałaś (sąd) będziesz się osadzała że nie spróbowałaś. Giermek mieczy - może ktoś ma wpływ na Twoją decyzję? Może od kogoś zależy Twoja decyzja? Może przez kogoś się wahasz? Młody, inteligentny chłopak.
 24. NadziejaZoja

  Co o mnie mysli Pani M

  As karo, Dama trefl, Walet kier Mądra komunikatywna, przyjacielska dobra kandydatka na przyjaciółkę?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...