Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. zakretka23

  Hormony

  Taki mam zamiar dzisiaj wyceniłam badania to koszt 200 zł. Mam namiar na dobrego Endokrynologa prywatnie - bo jak wiadomo państwowo czeka sie ponad rok.
 3. Arbogast

  Hormony

  Endokrynolog od niego trzeba zacząć. Dietetycy trenerzy personalni są to ludzie po kursach często niedouczeni hochsztaplerzy
 4. Dzisiaj
 5. zakretka23

  Hormony

  W tym, ze oprócz tego ze przy diecie i treningach nie moge zejść z 5 kg i mam wysypkę demograficzna nie mam innych objawów.
 6. Wczoraj
 7. Wrzucam,bo rozkład jest niezwykle ciekawy. No i czuję też jakiś niepokój. Co czeka pod względem pracy w ciągu 12 miesięcy od dziś. 9 kielichów, giermek denarów, giermek mieczy, giermek buław Hmm karty chyba zaznaczają moje zaangażowanie w pomoc młodszym koleżankom. Może jakieś plotki pod koniec roku nowa propozycja, nowe stanowisko?
 8. panna.marta

  Kamil Stoch :)

  Fajne karty, ale moim zdaniem to te pozycje, która aktualnie zdobył taka zostanie. Będzie bardzo dobrze się zapowiadał, wynik dobry, ale również nie widzę tu zwycięstwa.
 9. panna.marta

  Dobro w ciągu pół roku

  Na pewno stabilizacja finansowa ewentualnie jakiś przypływ gotówki wynikający z podjęcia bardzo rozsądnej decyzji:)
 10. panna.marta

  Hormony

  Insulina- w porządku Tarczyca- raz lepiej raz gorzej, ale bym uważała nigdy nie wiadomo w która stronę zakręci się koło Kortyzol- może być podwyższony i może też Cię to zaniepokoic Estrogen i progesteron - moim zdaniem będzie ok, ale do przekonsultowania czy jakieś leki by nie odstawić jeśli bierzesz Testosteron- powinno być ok
 11. panna.marta

  Powrót do biegania :)

  Da Ci dużo radości i uwolni sporo energii. Taka mała odskocznia od wszystkiego. Powodzenia:)
 12. panna.marta

  Moja hipotetyczna praca:-)

  1. To może być czyjś własny biznes firma rodzinna mąż-żona 2. Stanowisko samodzielne, w którym sama działasz i sama ponosisz za coś odpowiedzialność 3. Skojarzyło mi się planowanie czyjegoś rozwoju lub doskonalenia szukanie w czymś lub kimś potencjału takie jakby szlifowanie 4. Ruchliwe miejsce, pasaż handlowy w okolicy może być przedszkole lub szkoła 5. Mnie się skojarzyło z kimś znajonym lub rodziną ktoś kto pomoże Ci w ogromnej potrzebie 6. Wydaje mi się, że na początku nie, ale potem da Ci to satysfakcje. Dojrzejesz do tej myśli. Powodzenia!
 13. Eufemia

  Walentynkowa Sibilla

  To prawda, ale on się do tego przyzwyczaił ważne, że jest odbierane w sposób pozytywny
 14. Eufemia

  Walentynkowe przesłanie od Aniołów

  To zadziwiające, u mnie też w punkt trafione i mnie także umacnia w przekonaniu, że to jest jednym z moich zadań - może karmicznych - na ziemi. Od zawsze opiekuję się zwierzętami jak umiem, od zawsze były u mnie podrzuty, chore, słabe, skrzywdzone. I mam też skłonności do obrony słabszych. Ale czy to "miłość"? - nie wiem, po prostu tak mam.
 15. Tullia

  Moja hipotetyczna praca:-)

  Charakterystyka firmy - as buław, król kielichów, królowa kielichów - Pierwsze skojarzenie, że praca u małżeństwa prowadzącego własną firmą, ale możecie to być Wy :) Charakterystyka stanowiska - 8 pucharów, moc, królowa denarów – Szukanie mocnych może i słabych stron, tak mi się jakoś kojarzy te 8 Kielichów. Widać, że da Ci spełnienie ta praca :) Czym będę się zajmować- 3 denarów, 7 pucharów, cesarz – Wdrażać w życie projekty, wykorzystasz swoją kreatywność/wyobraźnię Zapewni Ci to stabilny i stały grunt pod nogami W jakich okolicach będzie się znajdować - Głupiec, 7 buław, 6 buław – Może koło sali ćwiczeń, boiska dla dzieci, miejsca gdzie uprawia się sport W jaki sposób znajdę tę pracę - 8 denarów, 10 denarów, 10 mieczy, 3 denarów- Przez rodzinę, albo znajomych ( 3 Denary). Jaka będzie moja satysfakcja z pracy - 7 denarów, as mieczy, 3 pucharów – Będziesz zadowolona bardzo, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalno- uczuciowym Bardzo fajne te karty Trzymam kciuki mocno
 16. Dwa dni temu podczas marszu z kijami, jakoś spontanicznie je rzuciłam i zaczęłam biec przed siebie- brakowało mi tego Jak wpłynie na mnie bieganie? Zakładany czas : 3 miesiące 4 Denary 7 Buław Królowa Buław 7 Buław mi pokazuje ogólnie sport, jak sama ćwiczę, tu akurat bieganie, ale 7 Buław to układ odpornościowy też, z kolei 4 Denary może przemiana materii ruszy :P z kolei Królowa Buław to ma dużo energii i jest aktywna.
 17. jarek_999

  Czy ktoś organizuje Ezospotkania we Wrocławiu?

  Odkopuję temat - jakby ktoś miał ochotę spotkać się we Wrocławiu na wymianę duchowych doświadczeń, to czekam na kontakt.
 18. malwina.krol5

  Pomidory jeść

  Witam, Jak zrozumieć sen o pomidorach? Śniłam dziś, że siedziałam z siostrą i jej dziećmi przy stole, jadłam obiad, podała mi obiad-talerz biały z mięsem i pomidorami , wiem, że wszystko było zapieczone w piekarniku. Najbardziej smakowały mi duże czerwone pomidory połączone na zielonej gałązce. Jadłam powoli i smacznie cały obiad nigdzie się nie spiesząc. W tym samym śnie przed tym posiłkiem byłam gdzieś w jakimś budynku jak szkoła, unikałam jakiejś kobiety,chowałam się przed nią, ale krzywdy nie chciała mi zrobić. Zamknęłam przed nią drzwi, schowałam się w łazience, okna były na rozcież otwarte i po dachu chodziły jakieś dzieci-2 chłopców w wieku ..12l.. (pamiętam czerwoną dachówkę) i mówię do nich wejdźcie, weszli przez otwarte okno. I jakoś tak następnie znalazłam się w domu z siostrą na obiedzie. Ona też przy stole siedziała na przeciwko mnie.
 19. Iwka78

  Hormony

  Insulina - Kapłan - tu moim zdaniem jest okey Tarczyc T3 T4 - Koło fortuny - tu jest do bani, koło fortuny to duża zmienność Kortyzol DHEA - 8 pucharow - i tu może być problem estrogen i progesteron - as mieczy - moim zdaniem okey Testosteron - 9 monet - Ok
 20. Tullia

  Hormony

  Insulina ok Tarczyca- widać wahania, może Ci przechodzi z nadczynności w niedoczynność, a to wpływa mega na przemianę materii Kortyzol- znacznie powyżej normy Reszta powinna być w normie
 21. Arbogast

  Hormony

  Koło fortuny jest karta zmienności. Raz na górze raz na dole. Zatem myślę że te hormony masz mocno rozregulowane. Kapłan wskazuje też na konieczność konsultacji lekarskiej A może nawet leczenia. Prolaktyne koniecznie zbadaj. Ona wychodziła już w Twoich poprzednich rozkładach.
 22. zakretka23

  Hormony

  Przebada dokładnie tarczyce i kortyzol. Zapomniałam o prolaktyny wykupie sobie cały pakiet i zobaczymy, co wyjdzie.
 23. Willow

  Hormony

  Zakretka,mi koło zwykle zaburzenie hormonów pokazuje, które mam. Czyli "działa, jak zachce", przypadkowo, od okazji do okazji, ale może to od spojrzenia osoby wróżącej też zależy Co do kortyzolu - zgadzam się z twoją interpretacja, Estrogen i progesteron chyba lepiej by wyglądały przy kobiecym żywioł. Akurat Kapłan w nawiązaniu do zdrowia mi wygląda na dobry poziom insuliny
 24. zakretka23

  Hormony

  Za miesiąc mam zamiar zbadać sobie hormony, bo czuje, ze nie wszytsko działa jak należy. Prowadze zdrowy tryb zycia, trenuje, cały czas modyfikuje dietę a tutaj nie jest tak jak byc powinno. Insulina - Kapłan - pokazuje problemy z tarczyca i cukrem w organizmie Tarczyc T3 T4 - Koło fortuny - znowu ta karta wydaje mi sie, ze pokazuje unormowane hormony Kortyzol DHEA - 8 pucharow - wskazuje nadczynność nadnercza, często mocz, zatrzymywanie wody i tutaj widziałabym winowajcę - z natury jestem spokojna, ostatnio nie stresuje sie i biorę ashwawagane estrogen i progesteron - as mieczy - tutaj biorę tabletki i mysle ze jest wszytsko ok Testosteron - 9 monet - Ok Obstawiam ze moge miec jakieś problemy z tarczyca ale skłaniam sie bardziej ku problemowi z kortyzolem
 25. Ismer

  wypada się przywitać...

  Witaj Gudrun Forum czekało na Ciebie
 26. Jestem Gudrun, stara i cyniczna baba, zajmująca się rekonstrukcyjną magią etniczną/pogańską, ze szczególnym naciskiem na kontynentalne ludy germańskie i celtyckie - w wypadku tych ostatnich także niezupełnie kontynentalnych Irlandczyków i Szkotów, od jakichś trzydziestu lat. Na swoim germanoceltyckim poletku jestem osobą głęboko religijną i kompletnie niewierzącą. Należę do dwóch międzynarodowych stowarzyszeń druidzkich - Order of Bards, Ovates and Druids i British Druid Order, ale w sumie bardziej z inercji niż z powodu fascynacji ich ideałami. Jestem przeciwniczką nadmiernego uduchowienia, które często wypełnia lukę po nieobecnym intelekcie. Za to osobą kompletnie uzależnioną od gromadzenia wiedzy, rzetelnej, popartej dowodami - najlepiej gdy jej potwierdzenie można znaleźć w recenzowanych czasopismach naukowych z wysokim impact factorem - historycznych, religioznawczych, kulturoznawczych, etnologicznych itd. Specjalizuję się między innymi w węzłach, magii runicznej (tutaj największą wprawę mam w posługiwaniu się Futhorcem anglofryzyjskim) i oghamicznej, mam też sporą wiedzę ziołoleczniczą. Obiecuję być grzeczna i przestrzegać regulaminu. I postaram się nikogo z forumowiczów nie obrazić. Ot, to chyba na tyle.
 27. Ostatni tydzień
 28. Gogita

  Zgadywanka testowanka

  dereniówkę tak pomyślałam
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×