Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. runoutofbreath

  co Ci dzis w duszy gra ->>>

  She left for the night Minutes pass by And hours like days I'm dead and alive Dead and alive I can't prove her lies Oh what a surprise Paralyzed She lives for the night (the night) Oh, na-na-na Oh, na-na-na She ain't got a type (type) Oh, na-na-na Oh, na-na-na And after the truth Came out I was done Would I die for you? Die for you? Set me on fire Oh, na Set me on fire Oh, na Set me on fire Oh, na Set me on fire Oh, na Set me on fire I never thought I'd love someone like you I just wanna run but I can't move Yeah I've been bеtter, better Wish I was bеtter, better You just had to let me die for you
 3. Priestess

  Tycie

  insulinooporność
 4. Today
 5. panna.marta

  Tycie

  Z badań na razie konkretnie podwyższona insulina szczególnie po podaniu glukozy. Kortyzol na granicy, ale trzyma zakres referencyjny. W środę idę do endokrynolog zobaczę co dalej z tym zrobi. Dziękuję bardzo!
 6. nastek96

  Wczasy

  Obecnie widać tylko połowę Księżyca i cały czas maleje, więc raczej się nim nie zachwyce. Ale krajobrazami jak najbardziej. Będę podziwiał z zapartym tchem
 7. Blackraven

  Wczasy

  To wiesz to 7 denarow moze to byc podziwianie krajoobrazu tudziez ksiezyca.
 8. nastek96

  Wczasy

  Znaczy to nie jest spływ. Na spływie będę jeden dzień. Jadę w góry i faktycznie tej aktywności brak. W pobliżu będzie jezioro. Już nie dociagne nic, ponieważ oczyściłem karty i chce, aby tak tydzień sobie odpoczęły. Mnie najbardziej ciekawi ten Księżyc. Za tydzień zweryfikuje. Dziękuję bardzo
 9. Blackraven

  Wczasy

  Z podsumy Cesarzowa, wiec albo poznasz tam wysniona kobiete -ideal albo niczego tam Ci nie zabraknir.
 10. Blackraven

  Wczasy

  1. 7 monet moze pokazywac wlasnie wczasy/moment wypoczynku. A takze ze bardzo dlugo na nie czekales. Jezeli chodzi o sam przebieg to tu nie ma takich kart pokazujacych aktywnosc a to przeciez splyw. To troche dziwne. Ksiezyc kojazy mi siee z pobytem nad woda. czesto pokazuja tez moja pomylke ze czegos nie zauwazylam i wyszedl ambaras, a takze robienie czegos ukryciu i pod oslona nocy. Z 2 kielichow kojazy mi sie z jakims romansem w ukryciu wlasnie. 2 i 3.Szkoda ze nie dociagnales trzeciej karty. Bo 6 mieczy to karta brama i ewidentnie tu cos za nia jest. Krol bulaw kojazy mi sir z napalonym facetem. Ciekawe ze i na milosc i erotyke ta sama karta.
 11. nastek96

  Miasto

  Dziękuję bardzo. Właśnie takich opinii szukałem w internecie Właśnie z powodu finansów wolałbym pracować i mieszkać w tym samym mieście. A zapach wody uwielbiam, albo wilgotnej ziemi, więc powiniennem dobrze się z tym czuć
 12. Ragna

  Miasto

  Gdynia jest młodym miastem. Nieźle skomunikowana, wygodnie się mieszka. Mało rozrywkowa pod kątem klubów, ale w centrum jest dużo knajp z jedzeniem. Ludzie zadowoleni ze swojego miasta, chwalą je i inwestycje które faktycznie je jakoś rozwijają dla ludzi. Architektura centrum modernistyczna, niska zabudowa. W Trójmieście uważane za wygodne miejsce do mieszkania. Sopot - malutki, dosyć drogi, bo uchodzący za uzdrowisko i miejsce na wczasy, dla lokalsów robił jeszcze do niedawna za imprezownię. W centrum ma specyficzną architekturę, masa domków z wykuszami. W sezonie okrutnie zatłoczony. Gdańsk - miejsce pracy dla wielu osób z reszty Trójmiasta. Związany bardziej z kulturą. Dużo studentów, młodych ludzi i osób przyjezdnych. Masa hipsterskich knajp i koncertów. Architektura centrum: cegła i zamkowe klimaty. Ogółem duża część życia toczy się dla młodych osób właśnie w Gdańsku. Ale możesz wybrać cokolwiek. Miasta są dobrze ze sobą skomunikowane skm'ką, z której codziennie korzystają setki osób. Autobusy też są. Całe trójmiasto da się przejechać rowerem i wszędzie nim dotrzeć, drogi rowerowe są tam świetne, chociaż niebezpieczne w sopocie: ludzie jeżdżą tam z dużymi prędkościami jak nienormalni mimo turystów. Spokojnie można przesiedzieć cały dzień w jednym mieście a na noc wrócić do drugiego. Problemem może być jednak cena komunikacji miejskiej. Jeśli kupujesz bilet miesięczny, to osobno się płaci za autobusy w gdyni, sopocie czy gdańsku (trzy różne opłaty) i osobno skm, a jej cena zależy od kilometrów które wybierzesz. Koniecznie sprawdź tę kwestię. Ludzie wyluzowani w każdym z miast. Wilgoć i wiatr jest tam wszędzie, w końcu to wybrzeże. Zaletą jest brak pyłu i kurzu charakterystycznych np. dla południa, gdzie wszystko się robi czarne. W Trójmieście można rzadziej odkurzać w porównaniu z tamtymi rejonami, a i miasto zostaje kolorowe na dłużej.
 13. nastek96

  Miasto

  Dziękuję wam bardzo. Ogólnie pragnę spokojnego życia i chciałbym mieć jakieś bliskie osoby. Jednak na ten moment najbardziej zależy mi na pracy, ponieważ boje się, że zaraz wszystko zamkną znowu i zostanę na lodzie.
 14. Moim zdaniem trochę czasu musi upłynąć, abyś mogła zmienić swoje postrzeganie tematu ciąży i macierzyństwa. Po tych kartach moim zdaniem starania będą długie, ale nie zakończą się poczęciem dziecka. Na końcu drogi masz Pustelnika, czyli odejście od tematu starań o dziecko. Myślę, że przyjdzie taki moment, w którym pogodzisz się z tym stanem rzeczy (dojrzałość, mądrość, samoakceptacja) i nie będzie to wzbudzać w Tobie poczucia braku czy straty. Nie wiem, w jakim wieku jesteś, ale po tym Pustelniku spodziewałabym sie, że może już jest za późno na dziecko? Może to już nie ten czas? Nie wiem ile masz lat i na ile to wrażenie jest trafne, tak intuicyjnie czytam...
 15. Witajcie, dziś wyjeżdżam na wczasy i przed oczyszczeniem wszystkich talii postanowiłem zrobić rozkład z wszystkich trzech. Każda odpowiada na jedno pytanie. 1.Jak przebiegną wczasy? 7 monet, Księżyc, 2 kielichów Na początku będą mi się dłużyły. Może mi się nudzić, albo podróż przebiegnie o wiele dłużej niż zaplanowałem. Tak patrząc na cały rozkład Księżyc może pokazywać jakieś romansowanie, albo na jaw wyjdzie jakaś tajemnica, coś co ktoś ukrywał, może np hotel nie będzie taki jakim go przedstawiono. Na pewno będzie dość emocjonalnie. Na samym końcu będę bardzo zadowolony i szczęśliwy z pobytu tam. Jednak patrząc na 2 kielichów skłaniam się ku interpretacji Księżyca jako romansowanie. 2.Moje życie miłosne na wczasach? Król buław, 6 mieczy Poznam kogoś. Jak najbardziej może być jakiś flirt. Jadę na spływ łódką, tak się zastanawiam, czy 6 mieczy nie pokazuje miejsca spotkania. 3.Moje życie erotyczne? Królowa Buław Myślę, że będzie trochę flirtu i zalotów.
 16. Yesterday
 17. Roulette

  Relacja.

  Przyszło mi na myśl, że żona dowie się o romansie (Królowa Mieczy) i on przyjmie postawę Kapłana (będzie chciał zachować resztki moralności, będzie więc chciał zostać w małżeństwie), czego wynikiem dla Waszej relacji będzie 5 Monet = koniec. Kolejne 3 karty na 3 miesiące po tym pierwszym ciągu: Śmierć, Sprawiedliwość, Król Pucharów. Czuję to tak, że po tym związku z żonatym ( Śmierć+Sprawiedliwość - tu jest koniec spowodowany tym, że ma być już teraz fair) poznasz kogoś nowego i zaangażujesz się w tę następną relację.
 18. No widać opóźnienia i powtarzanie tych samych czynności, może za często powtarzacie ten sam schemat? 8 monet to dopracowywanie czegos by sie miało to co chce, trzeba tylko znaleźć ten aspekt który należy dopracować by były rezultaty. Może partner boi się uwiązania, ograniczeń, może brak seksu po ciąży go martwi i innych sytuacji które przychodzą w związku z ciążą. Wisielec to taka energia poddania się, niczego nie wymuszania, nie przyspieszania, właściwy moment sam przyjdzie. To też okres kiedy to wszechświat ma coś do powiedzenia w naszej sprawie.
 19. Witajcie, wydaje mi się, że to dobry dział. Zajmuje się masażem. Jak wiadomo podczas masażu poprzez dotyk następuje wymiana energii między osobą masowaną a masującą. Miałem praktyki i mimo, że przebiegły w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze to w trakcie praktyk zacząłem mieć ogromne problemy ze snem. Budziłem się nawet po 3 razy dziennie. Stan utrzymał się jeszcze ze 2-3 miesiące po praktykach. Potem miałem przerwę. Wczoraj masowalem koleżankę, która miała kiedyś depresję i podobno się wyleczyła. Spotkanie było przyjemne, dużo śmiechu, ale sytuacja się powtórzyła. Nie mogłem spać, przez całą noc się budziłem. Czy to może mieć coś wspólnego? Czy podczas masażu można nieświadomie przejmować jakąś negatywną energię?
 20. HopeNot

  Miasto

  Sopot tak cudnie brzmi. W Gdańsku skusisz się na materialnych sprawach i może to sprawić że się odizolujesz, nie widać tam radości, tak naprawdę zależy czego ty pragniesz.
 21. zakretka23

  Miasto

  W Gdańsku poczujesz się jak w domu, 4 miecze pokazuje miejsce w którym regenerujesz się i odpoczywasz. Sopot widać fajne emocje ale bardziej pasuje mi na wypady niż samo mieszkanie.
 22. nastek96

  Miasto

  Poprawiłem, wypowiedź. Miało być, nie jestem pewien tej 4 mieczy. Oooo, to o ludziach bardzo mnie zachęciło, ponieważ taka sympatyczna atmosfera jest dla mnie bardzo ważna.
 23. Sunrise009

  Miasto

  Mieszkałam w Gdańsku, wytrzymałam całe 3 miesiące. Zapamiętałam to miasto jako słabo skomunikowane, niezbyt czyste i wilgotne. Natomiast ludzie byli przemili, uczynni i sympatyczni.
 24. nastek96

  Miasto

  Dziękuję bardzo Ja najbardziej stawiałem na Gdańsk. Ale właśnie nie jestem pewien tej 4 mieczy.
 25. Sunrise009

  Miasto

  Gdańsk - Będziesz się czuł tutaj bardzo stabilnie i samowystarczalnie. Uda Ci się oderwać myśli o tego, co Cię trapi. Sopot - Imo stawiasz na Sopot. Będziesz się czuł dobrze, przyjemnie, choć decyzja o zamieszkaniu może nie być podjęta z przyziemnych i racjonalnych powodów, to będzie wybór serca. w tym przypadku zaufaj intuicji. Gdynia - Zły wybór, nie będziesz się czuł tam dobrze i będziesz musiał spojrzeć tej prawdzie w oczy.
 26. Anastazja979

  Sierpień Anastazji

  @Mezza no właśnie nie jest to rodzinna firma, więc zdziwiłam się, że takie karty wypadły.
 27. Witajcie, planuje poszukiwanie pracy w nowym mieście i późniejsza przeprowadzkę tam. W jakim mieście będę się czuł najlepiej? Gdańsk - 10 monet, 9 monet, 4 mieczy Będę czuł się bardzo stabilnie. Niczego nie powinno mi zabraknąć. Myślę, że.mam.szanse czuć się spełniony. Ale widzę tu tendencje spadkową z 10 monet na 9, więc nwm czy nie rzucę się tu w pogoń za pieniądzem. I ta 4 mieczy, która może wskazywać na potrzebę odpoczynku. Sopot - Paź kielichów, 9 monet, Arcykapłanka Tutaj paź pokazuje przyjemne samopoczucie, mogę się zauroczyć miastem. 9 monet się powtarza, czyli w mieście będę w stanie zaspokoić wszystkie swoje potrzeby. Arcykapłanka może zapowiadać kontynuację nauki. Jednak tutaj przy tych trzech kartach zastanawiam się, czy nie zamknął bym się w sobie. Gdynia - 5 kielichów, Kochankowie, Sprawiedliwość Tutaj od początku widzę, że zawiodę się na tym mieście, możliwy jakiś zawód miłosny. Ogólnie jakoś mam wrażenie, że Kochankowie i Sprawiedliwość mogą wskazywać, że lepiej wybrać inne opcje. Co sądzicie?
 28. Last week
 29. Księżyc to także choroby natury emocjonalnej, a w szczególności pzy Kole - nerwice natręctw, nerwicę lękowe, depresje, brak stabilności emocjonalnej itd. Nie wiem, czy jedno z was nie jest przy sobie ze względu na troskę, pomoc w gorszych momentach.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...