Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/03/2020 in all areas

 1. 2 points
  Słowa w tej piosence
 2. 2 points
  Nocny Kochanek - Koń Na Białym Rycerzu (2019)
 3. 2 points
  Coś z przeciwnego bieguna: Pectus - Jeden Moment [2008]
 4. 2 points
  Norweska wichura śnieżna Immortal - All Shall Fall [2009]
 5. 2 points
  Weryfikacja: 4,5 h spaceru, dużo rozmów, luz, zgubiliśmy się ogólnie i było fajnie Dostałam parę komplementów, było bardzo ok
 6. 2 points
  Po pojednaniu będzie chciał się kolegować. Umiarkowanie to typowo karta koleżeństwa, przyjaźni. Dalej 8 Den + Kochankowie to odbudowywanie relacji ale z dozą dużej niepewności, samych wątpliwości. Jeśli będzie zainteresowany to raczej na luźnych zasadach, o czym mówi R Buław - karta miłosnych przygód, romansu ale niczego trwałego...
 7. 2 points
  Już karta Świat mówi nam o tym, że jest gotowy na nowe znajomości, ponieważ wie, że z tego co jest już nic nie będzie. 2 Mieczy to karta blokady, człowiek na tej karcie ma zasłonięte szarfą oczy. Oznacz to, że ta osoba nie chce czego wiedzieć, odżegnuje się od czegoś? A dlaczego? 5 Pucharów to karta bolesnej straty. To dla niego ciężki temat i chciałby już o tym nie myśleć. Diabeł na zamknięciu mówi, że gdzieś tam jeszcze emocjonalnie tkwi przy Tobie, ale w złym tego słowa znaczeniu, bo to karta toksyczności, a więc coś go przy tym trzyma, mimo, że chciałby się już od tego uwolnić. Może więc o Tb myśleć, ale on chciałby już mieć to za sobą, co by mogła tu mówić karta Świat, czyli nowe relacje, kontakty itd..
 8. 2 points
  Myślę, że docelowo nie. Paź Pucharów mówi o tym, że chcieć by chciał się skontaktować, gdzieś tam w głowie myśli o flircie, ale on ma w zasadzie dość tej relacji. 10 Buław to ogromne przytłoczenie, które wywołuje u niego wręcz załamanie nerwowe, jakieś lęki.. Dlatego zajmie się czymś innym, o czym mówi Król Denarów i postara się o tym nie myśleć. Na zamknięciu Król Pucharów mówi o bezczynności, ten Król to takie lelum polelum. Pierwszym nic nie zrobi. Dlatego wg mnie nie skontaktuje się do wrześniu.
 9. 2 points
  Dziś pierwszy raz zaintonowałam mantrę Ra Ma Da Sa. Potrzebowałam czegoś do pracy z czakrą splotu słonecznego, a wszystkie mantry RAM, które znalazłam w internecie mnie wkurzały Zajęło mi parę chwil zanim wczułam się w tę mantrę, ale jak już ją „poczułam” bardzo mi się spodobała, odczułam dosłownie po kilku pierwszych minutach jakby do mojego ciała dostarczono nagle masę pozytywnej energii, światła. Ale oprócz tego stało się coś dla mnie osobiście niezwykłego - kiedy tylko włączyłam mantrę (dość głośno) momentalnie przybiegły do mnie na moje zwierzęta. Mam kota i psa. Ułożyły się po moich obu stornach, przytulając się do moich nóg. Oczywiście moje futra często ze mną siedzą i się tulą, ale pierwszy raz zrobiły to podczas intonowania mantry. Do tej pory, kiedy intonowałam jakąkolwiek mantrę kładły się kawałek dalej, myślę, że głównie dlatego, że wtedy telefon leży tuż przy mnie i z racji wyczulonego słuchu jest dla nich za głośno. A dziś kot (przecież ma taki niesamowity słuch!) przytulił się mocno i od razu zasnął. Pies tak się pchał na kanapę, że aż wlazł na telefon co zdarzyło się pierwszy raz. One chyba też coś poczuły i to szybciej niż ja! Co sądzicie?
 10. 2 points
  To jest coś cudownego!
 11. 2 points
 12. 2 points
  Myślę, że dziś warto sobie przypomnieć ten czas i tą piosenkarkę... młodzi mogą nie pamiętać...
 13. 1 point
  Kilka lat temu z partnerem mieszkaliśmy w starej kamienicy w centrum miasta. Było to mieszkanie wujka, a raczej dwa przyległe do siebie mieszkania, które jedno z nich używaliśmy. W lecie zmarła babcia, więc wujek mieszkający za granicą przyjeżdżał do Polski na pogrzeb. Stwierdził że zatrzyma się w tym drugim, nie używanym mieszkaniu na te kilka dni. Więc my, wzięliśmy się za przygotowanie mieszkania. Sprzątanie itp. Któregoś wieczoru sprzątaliśmy kuchnię, i przylegająca do niej łazienkę. Popijaliśmy wino. Po zakończeniu zaplanowanych prac, usiedliśmy w kuchni żeby dopić wino z kieliszków. Czekaliśmy aż podłoga wyschnie w łazience itp. Sprawdziliśmy czy wszytsko ok, i poszliśmy do siebie obok. Zjedliśmy kolację, pogadaliśmy jeszcze chwilę. Położyliśmy się spać. Około 1 w nocy zbudził nas łomot do drzwi sąsiada z dołu. Zerwaliśmy na równe nogi, i biegnąc do drzwi wejściowych słyszeliśmy wyraźny szum. Okazało się że sąsiad z dołu jest zalany. Jak? W mieszkaniu które sprzątaliśmy, okazało się że w łazience na CAŁĄ MOC jest odkręcony zawór od pralki i pełnym ciśnieniem leje się woda na ziemię. Mało tego. Miednica która była pod niego podstawiona, z myślą że gdyby miało coś kąpać, była nie tam gdzie ją zostawiliśmy, tylko na drugim końcu łazienki. Przypominam, że po skończeniu sprzątania, siedzieliśmy w tym mieszkaniu jeszcze trochę, później w swoim, i nie było słychać żadnej wody, tym bardziej odkręconej na cały regulator. Ja rozumiem, że zawór mógł się poluzować, ale nie odkręciłby się do oporu sam.... Do tej pory nikt nam nie wierzy, i traktują to jak żart i nasze niedopilnowanie. Rok później wyprowadziliśmy się z tego mieszkania, ale ciągle są w nim jakieś nasze rzeczy, więc od czasu do czasu, wracamy tam po nie. Pies nigdy nie chce wejść do środka. A jak już się go namówi, to wchodzi z podkulonym ogonem i trzyma się uparcie mnie albo partnera. Mieszkanie jest dziwne. Coś w nim siedzi. Kiedy tam mieszkaliśmy przez pierwszy rok, dopadła mnie głęboka depresja lękowa, która zakończyła się leczeniem farmakologicznym. Po zmianie miejsca zamieszkania, problemy znikły.
 14. 1 point
  Hejka. Moje karty na sierpień. Uczucia : 2 kielichy, 5 bulaw, kochankowie VI Może jakaś gonitwa myśli na temat uczuć. Generalnie nic ciekawego, nowego. Praca: Kapłanka II, 6 monet, as kielichow Jakąś miła atmosfera, może też ktoś mi coś zaproponuje ciekawe zadanie do wykonania albo pochwali Zdrowie: 9 kielichow, 4 monety, królowa mieczy Na razie męczą mnie zatoki. Te karty są lepsze, ale widać, że albo coś mnie poirytuje czyli nerwy albo coś na poziomie głowy. Czy wylecze zatoki Rycerz Mieczy, księżyc XVIII, słońce IXI No jest słońce powinno się udać. Widać moja determinacje w tym rycku. Rada: Wisielec XII Odpocząć, coś zostawić, daj sobie spokój. Będę wdzięczna za pomoc.
 15. 1 point
  Mowa o moim byłym..Relacja zakończona ok.miesiaca temu,w międzyczasie napisałam mu sms co z rzeczami, odpsiał, ze jak odzyska prawo jazdy,to po nie przyjedzie lub,ze mogę je wyrzucić.Odpisałam, ze rzeczy są w schowku u mnie. Zadałam pytanie czy do końca wrzesnia się ze mną skontaktuje? Karty czytam po kolei jak historię. 10 buław Paź kielichów Król monet 9 mieczy Rycerz kielichów paz monet Król kielichów Widać,ze mu ciężko jak diabli,jest mu głupio, ma dość, nie ma odwagi, ale wie,ze powinien. Myślę,ze będzie mu źle,będzie miał wyrzuty,ale się odezwie do mnie,przeprosi,pogada. Ma do mnie uczucia,co widać.. Może też mieć obawy,ze kogoś już mam i z tego powodu mieć obiekcje czy powinien się ze mną kontaktowac.. Czy M.mnie brakuje? 4 mieczy Świat Paź kielichów 2 mieczy 5 kielichów Diabeł Ja uważam,ze w początkowej fazie on leczył się po tym zwiazku, odpoczywał, otwierał sie na innych ludzi, na świat, możliwe, ze nawet nie miał ochoty na kontakt,ale wydaje mi się,ze teraz już za chwilę włączy się u niego tęsknota za mną, karta 5 kielichów pokazuje mi często ciezkie emocje,w połaczeniu z Diabłem to nawet myslenie z zazdroscią. Jakiego rodzaju relacji będzie chciał ze mną M? 2 kielichów Umiarkowanie 8 monet Kochankowie Rycerz buław Uważam,ze będzie chciał się pogodzić,karta Umiarkowanie mówi często o powrocie, może zacznie się powoli na nowo angażowac,pracować nad sobą,nad relacją,w Rycerzu buław chodzi też o namiętnosc, ktora się nan nowo w nim obudzi. Karty do zweryfikowania, dajcie mi więcej czasu niż do września,bo ja mam taką energetykę,że rozkłady dla mnie sprawdzają się po czasie..
 16. 1 point
  Właśnie dzisiaj dostałam dwie oferty niższe o 4 tys od ceny wyjściowej co mnie przeraziło, bo uważam, że cena nie jest wygórowana. Trochę mnie to martwi, ale z drugiej strony nie muszę sprzedać mogę trochę poczekać. Zobaczymy jak to wyjdzie Dzięki serdeczne @Ziomal597
 17. 1 point
  Jasne, że słońce daje pozytywną odpowiedź. Jednak przy tych kartach pozytywny wydźwięk Słońca został przytłumiony. Karty generalnie pokazują, że możesz sprzedać to auto ale licz się z tym, że poniżej wartości. 9 Buław to karta pasywności, a więc jest taka możliwość pod warunkiem przystania przy niezbyt zadowalającej cenie. Człowiek w 9 Buław godzi się na wszystko, po to by mieć "święty spokój", dlatego w konsekwencji masz na zamknięciu 4 Pucharów. To karta rozczarowania, rozdrażnienia, nie dostrzegania czegoś... Przy okazji to rada, aby nie patrzeć na "pierwszą lepszą" ofertę, tylko siegnąć wzrokiem gdzieś indziej i nie śpieszyć się.
 18. 1 point
  Jeśli ulegniesz na niższą cenę, to jak najbardziej. W przeciwnym razie bez szans.
 19. 1 point
  Zakończ niepotrzebne swary, bo to wyniszcza psychikę. Cesarzowa to kobieta konsumująca życia. Nerwy znacznie obniżają jakość życia, zatem uspokój się, wycisz.. ciesz się życiem i swoją pięknością.
 20. 1 point
  PRACA Tu nastąpi wyjaśnienie dotąd niejasnych i zagadkowych spraw. Jest to nieuniknionie, o czym mówi Koło Fortuny. Uczucia Tu niestety wciąż stagnacja. Właściwie Tobie to raczej nie będzie jakoś specjalnie doskwierać, bo 9 Buław to zobojętnienie, bierność, postawa obronna. Wpłynie na to złudna nadzieja, która nic w zasadzie do życia nie wnosi, tylko człowieka deprymuje. Owszem, widać tu szansę na jakąś imprezkę, bo jednak masz na końcu 4 Buław, ale nie przyniesie to żadnych zmian, ale będzie to bardzo przyjemne.
 21. 1 point
  Mogą się przed Tobą otworzyć nowe możliwości, które dotąd były dla Ciebie niedostępne - Papież . Tak poza tym będzie to spokojny czas, bez żadnych szaleństw i nerwów.
 22. 1 point
  młodzi nie pamiętają, młodych to już nie obchodzi, tamto pokolenie odeszło, dziś są inne priorytety, gdzie komu w głowie ideały. Smutne to, że oni również zostali oszukani, wykorzystani - tak jak my teraz, przez ludzi bezpiecznie siedzących przy korytach. Inny czas, inna sprawa, ale wzór jak zawsze, odwiecznie ten sam A dziś ode mnie Sława Przybylska w innej piosence:
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
 26. 1 point
  Gdzie są chłopcy i dziewczyny z tamtych lat? Garstka gdzieniegdzie się ostała a reszta większość swojego czasu spędza przed komputerami, smartfonami i w galeriach handlowych. Pamiętam, że w dzieciństwie okropnie podobała mi się (jakkolwiek to zabrzmi :D) ta piosenka (leciała w jakimś filmie): Takich artystek z takim głosem już nie ma.
 27. 1 point
  Do tej pory intonowałam Gayatri, od której zaczęłam swoją przygodę z mantrami. Intonowałam też LAM i VAM odpowiednio do czakry podstawy i sakralnej. I te dwie szczerze mówiąc tak bez szału Gayatri i RAMADASA to zupełnie inna bajka, dużo bardziej mi podchodzą Ja wczoraj śpiewałam i nawet to ich nie odstraszyło, także mantra naprawdę musiała im pasować
 28. 1 point
  Jest to jedna z najsilniejszych i najpotężniejszych mantr. Jej niezwykła energia jest odczuwalna niemal przez każdą osobę, już po pierwszym jej wykonaniu. Jest to słynna mantra uzdrawiająca na wielu poziomach: fizycznym, duchowym, emocjonalnym oraz psychicznym. Pomaga uzdrowić nie tylko choroby i dolegliwości fizyczne, ale również relacje, konflikty, pomaga przejść przez proces przebaczenia i wszelkie trudne chwile, które obecne są w życiu każdego z nas. Jest bardzo skuteczna nie tylko podczas chorób, ale również podczas spadków nastroju, poczucia lęku, rozpaczy, zmartwień i strachu, a nawet depresji. Daje silne poczucie ześrodkowania i spokoju. Równoważy i balansuje. Jest to prastara mantra, która zawiera osiem sylab. Wypowiadanie ich stymuluje przepływ energii w kanale centralnym kręgosłupa, a poprzez stymulację punktów na podniebieniu również chemię mózgu, niosąc spokój, radość i ukojenie. Otwiera również serce, dlatego bywa również nazywana Tantrą Serca. Po zaśpiewaniu tej mantry ogarnia nas to piękne, czyste, wznoszące uczucie, które daje nam poczucie błogości, dobroci i siły. Możemy kochać – i wcale nie musimy szukać obiektu zakochania. Możemy kochać życie, możemy BYĆ miłością, emanować miłością. Nie musimy robić tego po to, abyśmy byli „dobrzy”, aby innym ludziom było lepiej, aby sprawić im przyjemność – kochając, czując miłość, tak naprawdę sprawiamy ogromną przyjemność sobie. ☺ Więcej na temat naukowego, medycznego podejścia do mantr znajdziecie w wielu profesjonalnych źródłach, min. w publikacji magazynu „Time” Ra Ma Da Sa to moje ulubiona mantra. Dlaczego? Śpiewam ją od wielu już lat prawie codziennie (codziennie śpiewam mantry, czasem inne niż ta). Jest to pierwsza mantra, której nauczyła mnie moja kochana nauczycielka jogi Iwona. Tego dnia nigdy nie zapomnę – było to u niej w domu, byłyśmy same. Usiadłyśmy naprzeciwko siebie, a Iwona prosiła, żebym śpiewała ją „z serca”. Oczywiście umysł mnie krytykował (jak zwykle ☺), że źle śpiewam, ale gdy przestałam zwracać na niego uwagę weszłam w stan pięknej medytacji. I od razu zakochałam się w tej mantrze! Jednak nie każdy reaguje w ten sam sposób – niektóre osoby uwielbiają ją „od pierwszego wejrzenia”, a inne potrzebują trochę więcej czasu. To jest jedna z mantr, którą codziennie śpiewałam dla siebie i dla Helenki podczas ciąży. Teraz śpiewam ją nie tylko dla siebie i moich najbliższych, ale również dla przyjaciół i członków mojej rodziny, którzy są daleko, a potrzebują duchowego lub energetycznego wsparcia. Śpiewam ją również, gdy ktoś jest chory i potrzebuje uzdrowienia. A więc śpiewam ją codziennie, bo zawsze ktoś jest w potrzebie ☺ Tą uzdrawiającą energią wypełniam siebie, swoich bliskich, swój dom, wysyłam ją również do całej naszej Planety, która tak bardzo potrzebuje dobrej energii, uzdrowienia i wsparcia. Obecnie potrzebuje tego również nasz kraj – pamiętajcie o tym podczas Waszej praktyki. Bardzo korzystne jest śpiewanie tej mantry przed snem (wspaniale uspokaja), a także rano, zaraz po przebudzeniu, by podłączyć się do wysokich wibracji. Można ją również śpiewać w ciągu dnia, także prowadząc samochód. Można ją sobie zapętlić i włączyć w sypialni, aby oczyszczała energię. Można jej słuchać i śpiewać podczas gotowania, aby potrawy, które przygotowujemy, miały dodatkowy aspekt uzdrawiający. Joginki śpiewają tę mantrę przygotowując ghee, a więc masło klarowane. Słowa są bardzo proste: Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung (wymawiamy HANG) Jest to osiem dźwięków, które stymulują przepływ energii w centralnym kanale kręgosłupa i centrach energetycznych. Mantra ta równoważy lewą i prawą półkulę mózgu, aby obudzić neutralny, spokojny umysłu. Poprzez działanie na przysadkę mózgową, aktywizuje układ nerwowy, mięśniowy oraz komórki w procesie przepływu krwi- w połączeniu wszystko to tworzy wibracje uzdrowienia i proces odbudowy szeroko pojętego zdrowia. Następuje oczyszczenie ciała, a także aury. Dzięki temu spokojny umysł może bez blokad koncentrować się na osiągnięciu zdrowia i dobrostanu. Już samo słuchanie tej mantry pomaga zrównoważyć cały obieg aury i daje poczucie bezpieczeństwa, które aktywuje proces samoleczenia. Regularna praktyka słuchania i śpiewania tej mantry daje niesamowite efekty, przenika do podświadomości i nieświadomości, co z kolei automatycznie wpływa na świadomość. W wyniku tego staje się częścią głębokiego przekonania, które wpływa na uzdrowienie. Aby usunąć problemy zdrowotne, musimy zmienić proces myślenia i wibracje – ta mantra pomaga rozwijać w sobie wzór zdrowia we wszelkich obszarach życia. Tłumaczenie słów tej mantry nie ma większego znaczenia, ale nasze umysły potrzebują wytłumaczenia, więc oto ono: RA – Słońce MA- Księżyc DA – Odbiorca SA – Całość SA – Całość SAY – Duch, Energia SO – Manifestacja Hung – Doświadczenie Ciebie (nieskończoności i prawdy) Regularna praktyka śpiewania i słuchania tej mantry nie tylko działa uzdrawiająco, ale również profilaktycznie. Pomaga utorować drogę do pozytywnych projekcji psychicznych. W sposób szybki i skuteczny zmienia energię, poprawia nastrój i pomaga w pozbyciu się „doła”, a nawet depresji. Działa uzdrawiająco w chwilach lęku, rozpaczy, strachu lub zmartwień. Daje silne poczucie własnego ześrodkowania. Pozycja: Usiądź wygodnie, w „łatwej pozycji”. Najlepiej, aby nogi nie były skrzyżowane. Jeśli masz problem z siedzeniem w takiej pozycji, usiądź wygodnie na krześle. Twój kręgosłup powinien być wyprostowany. Zegnij ręce w łokciach i przyciągnij je do boków klatki piersiowej. Dłonie są równoległe, otwarte i wyprostowane, lub lekko złożone, jak miseczki (znam dwie wersje) zwrócone do nieba. Łokcie przylegają po bokach, ręce pod kątem 45- 60 stopni. Fokus: Oczy są zamknięte, uwaga skupia się między brwiami, na punkcie „trzeciego oka”. Mantra: Ra Ma Da Sa powinno być śpiewane na jednym, kompletnym wydechu, a Sa Say So Hung na kolejnym. Pomiędzy nimi jest głęboki wdech. Należy lekko wciągnąć punktu pępka podczas śpiewania Hung. Hung powinno lekko drżeć u nasady nosa. Cała mantra powinna być śpiewana w sposób silny, potężny. Starajcie się śpiewać głośno, z całego serca, ale nie hałaśliwe. Na końcu mantry, do której podałam link są słowa „guru guru wahe guru…”. Podczas tej sekwencji możesz położyć dłonie na sercu i trwać w medytacji, lub również tę ostatnią cześć zaśpiewać (ja ją śpiewam). Czas trwania: 11 – 31 minut. Koniec: Weź głęboki wdech, wstrzymaj oddech i wyobraź sobie osobę, do której chcesz wysłać uzdrowienie (możesz to być Ty). Spraw, aby obraz w Twoim umyśle był jasny i wyrazisty. Zobacz uzdrawiające Światło Bożej Miłości, które przenika każdą komórkę Twojego ciała. To światło jest w Tobie i wokół Ciebie. Następnie możesz sobie wyobrazić to jasne Światło Bożej Miłości, które wypełnia Twoich bliskich, Twój dom, Twoje związki, pracę, kraj, planetę – wszystko co pragniesz uzdrowić. Utrzymuj ten pozytywny obraz w swoim umyśle. Oddycha delikatnie i łagodnie trwając w medytacji. Weź głęboki wdech, wstrzymaj oddech i nadal wysyłają do tej osoby uzdrawiające światło. Zachowując tę wizję w swoim umyśle zrób wydech. Po raz ostatni zrób to samo. Wydech i rozluźnienie. Przez chwilę, swobodnie już oddychając trwaj w ciszy, w medytacji, w tej pięknej energii i poczuj, jak uzdrowienie przenika do każdej komórki Twojego ciała oraz do całej naszej Planety. Pozostań w medytacji tak długo jak czujesz, że jest to potrzebne – ja praktykuję codziennie właśnie dla tego pięknego, czystego uczucia błogości… Ta medytacji w ciszy, po zakończeniu śpiewania mantry jest dla mnie świętą chwilą. Dla tego uczucia wracam do niej następnego dnia… ☺ https://agnieszkamaciag.pl/ra-ma-da-sa-mantra-uzdrawiajaca-i-otwierajaca-serce/
 29. 1 point
  Chciałby relacji partnerskich , nie nacechowanych dominacją żadnej ze stron...
 30. 1 point
  Brakuje, ale jest przekonany że to naprawdę koniec...
 31. 1 point
  Z pewnością myśli o skontaktowaniu się, nie daje mu to spać...
 32. 1 point
  To ten brak gotowości może pokazywać 4 Mieczy, bo to karta wyłączenia, izolacji, odpoczynku w samotności..
 33. 1 point
  Według mnie się odezwie, wyszło dość dużo Kielichów, także ma uczucia. W Paziu Monet powinien jak najbardziej. Aczkolwiek ma jakieś obawy w 9 Mieczy, może niestety źle sypia :P Tak, brakuje mu Ciebie, początkowo chciał się wyciszyć, tak jak zresztą piszesz. No ale 5 Kielichów to jest ewidentnie karta smutku. W połączeniu z Diabłem- zazdrość. Poza tym pewnie o seksie też ma myśli, jak każdy samiec ( prawie) :P Mnie się wydaje, że on chciałby spokojnej relacji, dalej 8 Monet- praca nad związkiem,. Rycerz Buław kojarzy mi się z taką spontaniczną energią :D
 34. 1 point
  Podchodzisz do tego dość krytycznie a mogło by Tobie przynieść zadowolenie ( te relacje...)
 35. 1 point
  Mogę się zawsze mylić. Zresztą karty to nie wyrocznia
 36. 1 point
  Karty pokazują że nie wszystkie uczucia jeszcze wygasły... Być może potrzebujesz czasu do nabrania dystansu i bycia gotową na coś nowego...
 37. 1 point
 38. 1 point
  Tutaj w pracy może się okazać nieodzowna pomoc jakiegoś mężczyzny, który sprawi że będziesz mniej zmęczona i gotowa zarabiać pieniądze...
 39. 1 point
  Mimo całej energii którą wkładasz w upiększanie spotkań towarzyskich powinnaś odejść od tego aby odpocząć aby nabrać dystansu, i to szybko...
 40. 1 point
  Tutaj widać jak byś potrzebowała odpoczynku od wielu spraw, nawet od zarabiania pieniędzy... To może pomóc przezwyciężyć napięcia i rozterki duchowe...
 41. 1 point
  Dzień będzie taki nijaki. 9 Den mówi o tym, że będziesz skupiony/a na sobie, na swoich sprawach. Raczej nic się konkretnego nie wydarzy, ewentualnie jakaś miła wiadomości, aczkolwiek Paź Pucharów to karta emocjonalna, więc wiele spraw może się toczyć w sercu lub w głowie. Koło pokazuje, że na wiele spraw nie masz jednak wpływu i należy pogodzisz się z tym co się dzieje. As Pucharów to po prostu Twoje chęci i nadzieje.
 42. 1 point
  Myślę, że latem 2021 Słońce + As Buław to pora wakacyjna, kiedy jest z natury bardzo gorąco.
 43. 1 point
  Dzień przejdzie bez jakichkolwiek zmian... Być może spotkasz kogoś życzliwego... Życie pokaże że nie jedno ma imię... As Kielichów uduchawia , niesie ze sobą nieuchwytne uczucie radości i wewnętrznej harmonii ... Powodzenia i moneta na szczęście
 44. 1 point
  Odnoszę wrażenie, że się wzbraniasz, a mówi o tym Moc + Królowa Mieczy. Wychodzisz jako osoba chłodna, niedostępna, o którą trzeba mocno zabiegać. Mimo to może dojść do spotkania, bo 9 Pucharów to karta niezobowiązujących ale bardzo fajnych spotkań. Diabeł może sugerować, że pewne sprawy wymkną się z pod kontroli.
 45. 1 point
  Bardzo pozytywne relacje tu widać. Słońce to poczucie szczęścia. Myślę, że to Pan będzie bardziej zabiegał. Tak czy inaczej stosunki będą bardzo dobre.
 46. 1 point
  uczucia Tu kalkulacja się zaznacza - 3 Denarów. Generalnie możesz utrzymywać z kimś kontakt, bo Moc to w pewnym sensie poczucie atrakcyjności, czyli ktoś to musi doceniać, a zatem tu jakaś relacja mogła się zaznaczyć. Widać jednak rozstanie. 8 Pucharów to karta rezygnacji i zniechęcenia. Praca W pracy możesz przeżywać trudny emocjonalnie czas, spowodowany jakimś mężczyzną, zapewne szefem. Na szczęście złapiesz wiatrów w żagle i smutek odejdzie. As Buław to nowe projekty, wyzwania ale to też witalność i wzmożona aktywność, która da Ci satysfakcję.
 47. 1 point
 48. 1 point
  Też muzyka stara i niezapomniana (dla Priestess) Chopin - Nocturne op.9 No.2 Schubert, Trio op. 100 - Andante con moto Mussorgsky - Night On Bald Mountain Johannes Brahms - Hungarian Dance No. 5 Francisco Tárrega - Capricho árabe
 49. 1 point
  Mam ciarki od tych piosenek. Dwie wersje: Męska: Scarborough Fair - Nox Arcana I damska: Scarborough Fair - Celtic Woman
 50. 1 point
  Ubrania to jakaś powierzchowna fasada, rodzaj naszego symbolicznego "stroju", sposób w jaki jesteśmy postrzegani przez innych lub jak się innym chcemy pokazać. Zmiana ubrania to zmiana tej powierzchownej fasady, za małe ubrania to wyjście z jakiejś roli w nową (nowe, ładne ubrania), żegnanie się ze starą wersją siebie. Może to być symbol awansu społecznego, rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, próbę pokazania się z lepszej strony lub jakiś rozwój raczej zewnętrzny, niż wewnętrzny.
×
×
 • Create New...