Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/04/2020 in all areas

 1. 3 points
 2. 3 points
  Pardon za prywatę, ale czuję zniesmaczenie czytając, że świetne kobiety tak tęsknią za takimi głupkami. Kojarzę posty na temat tego mężczyzny i od zawsze wychodziło, że jest nie do końca zaangażowany. Szkoda zdrowia na palanta, bo facet zrobił sobie świetne koło ratunkowe z niezdecydowania i imo traktuje Cię jako jedną z opcji. Straciłam wiele lat na właśnie takich pajaców, którzy wracali jak mieli sobie ochotę, albo aktualna harpia była w odstawce. Szkoda życia girl, trzymam mocno kciuki.
 3. 2 points
  W 8 buław widziałabym kontakt, pewnie w większości wirtualny, wymianę komunikacji, częste rozmowy. Będziecie jednak się spierać, bo 5 buław może tutaj wskazywać na kłótnie, nieporozumienia wynikłe na tle poglądów (sprawy życiowe, finansowe, jakieś tematy "ziemskie" sądząc po Asie).
 4. 2 points
  Duzo emocji, energii, może byc jakaś konkretna propozycja spotkania, ale i utarczki słowne, przepychanki, możecie konkurować o faceta.
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 1 point
  Karty wheel of the year Dom- świat+ kapłan - zakończenie jakiegoś etapu, pozytywne zmiany Praca na etacie- słońce + 10 pucharów- początek miesiąca dobry, aktywny, a koniec miesiąca nastawienie "mam dość" mnie dopadnie Moja firma - księżniczka buław+ cesarzowa - rozpocznę jakieś działania Efekt diety i ćwiczeń- 5 mieczy, 4 pucharów, cesarz - powinnam schudnąć, zejdzie też trochę wody, i pojawią się jakieś mięśnie, a raczej ich zarys Czego miłego się nie spodziewam - umiarkowanie, 2 buław, 10 buław - złapię jakąś równowagę i będę pełna energii
 8. 1 point
  Moje relacje z koleżanką K.G na najbliższy czas; 8 buław, As Monet, 5 Buław; Gorące,zaufanie, utarczki słowne; A jak Ty to widzisz ? moneta na szczęście
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Ale obciach:)No dobra,ale emocje beda..
 12. 1 point
  Dużo namiętności, flirtow, podtekstow. Następnie padnie propozycja, która zakończy się seksem
 13. 1 point
  Moje relacje z koleżanką K.G na najbliższy czas; 8 buław, As Monet, 5 Buław; Dużo ognia i cielesności. Będziecie razem odkrywać nowe obszary.
 14. 1 point
  Relacje bardzo pozytywne. Widać dużo szczerych rozmów. As Denarów to takie spełnienie, tak jakby ta relacja miała dla kogoś z Was ogromną wartość, nie tyle materialną, co bardziej taką emocjonalną. Dlatego ktoś z Was będzie usilnie walczył o tą znajomość bo 5 Buław to właśnie karta walki.
 15. 1 point
  Dzięki serdeczne @panna.marta za interpretacje Co do najważniejszego wydarzenia to może uda się całkowicie zakończyć myślenie o pewnym Panu z przeszłości, który gdzieś się przewija w mojej głowie choć już coraz mniej
 16. 1 point
  Masz rację, że muszę lepiej zadawać pytania. Dzięki za radę.
 17. 1 point
  1. Aura. Skojarzyło mi się, że będziesz się zmagać, czy coś wyznać, rozwiązać, z czymś walczyć... 2. Związki i przyjaźnie. Jakaś znajomość przestanie być dla ciebie wygodna, być może ktoś cię wykorzystuje i teraz to dosadnie zobaczysz... 3. Nauczysz się bądź zaczniesz pracować nad czymś, co da ci dużo radości. 4. Wyraźnie skojarzyło mi się, że będzie jakiś kontakt fizyczny z kobietą. Dacie sobie coś wzajemnie. 5. Pozwól sobie na to, by świat stanął na głowie i czerp z tego przyjemność.
 18. 1 point
  Tak, tutaj zdecydowanie lepsze karty, widać że z czasem dom zyska na wartości, np. pojawi się w okolicy coś co podniesie wartość gruntu (Koło jako obrót spraw). Znowu źle zadane pytanie to i karty niejasne. Czy jest uczciwy ale wobec kogo? Wobec swojej żony czy wobec kupującej? Czy jest uczciwy w ogóle czy tylko w tym miesiącu? Czemu nie pytasz jakie ma intencje względem kupującej, byłoby prościej. Rycerz denarów jest bardzo uczciwy, obok papieża to karta najuczciwsza z całej talii. Ale dla kontrastu 5 mieczy to najgorszy w całej talii krętacz. Więc jest uczciwy i nie jest, zależy wobec kogo. Gdyby odnieść się tylko do tej sytuacji i założyć, że pytanie jest inaczej zadane to bym zinterpretowała te karty jako osobę uczciwą z natury, ale zatajającą coś przed kupującym, czyli 2 mieczy i 5 mieczy. Sprawa i tak wyjdzie na jaw, jeśli kupująca podrąży temat i będzie uparta w kwestii dowiedzenia się więcej. Stresik jest, jak przed każdą taką dużą inwestycją. Kto choć raz kupował dom lub mieszkanie wie o czym mowa ale w asie mieczy jest zapowiedź umowy między stronami więc karty radzą zakup ale z pozycji osoby dominującej, rozdającej karty, ustalającej warunki. Ostatecznie nie. Nie dojdzie do porozumienia pomiędzy stronami, każdy będzie ciągnął w swoją stronę. Ostatecznie oferta pozostanie miłym wspomnieniem.
 19. 1 point
 20. 1 point
  9 mieczy, to karta lęku a zatem na pewno odsunąć emocje i obawy, bo może się okazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Czy kupić no ja bym się tu zastanawila brak tu kart współpracy i monet a one by się przydały na zakup. Kuzynka powinna też trochę zaznaczyć swoją pozycje i pokazać zimna krew na zasadzie spoko to ja się zastanowię mam jeszcze inne oferty do obejrzenia. Kiedy uda się kupić dom Paź Mieczy+Słońce+As Buław Moim zdaniem, to jeszcze tego kąta są szanse. Jest as karta energii tu i teraz także obstawiam, że jeszcze w tym roku jak najbardziej. Powodzenia.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Zakończ niepotrzebne swary, bo to wyniszcza psychikę. Cesarzowa to kobieta konsumująca życia. Nerwy znacznie obniżają jakość życia, zatem uspokój się, wycisz.. ciesz się życiem i swoją pięknością.
 23. 1 point
  PRACA Tu nastąpi wyjaśnienie dotąd niejasnych i zagadkowych spraw. Jest to nieuniknionie, o czym mówi Koło Fortuny. Uczucia Tu niestety wciąż stagnacja. Właściwie Tobie to raczej nie będzie jakoś specjalnie doskwierać, bo 9 Buław to zobojętnienie, bierność, postawa obronna. Wpłynie na to złudna nadzieja, która nic w zasadzie do życia nie wnosi, tylko człowieka deprymuje. Owszem, widać tu szansę na jakąś imprezkę, bo jednak masz na końcu 4 Buław, ale nie przyniesie to żadnych zmian, ale będzie to bardzo przyjemne.
 24. 1 point
  jaki ma stosunek? ambiwalentny denerwujesz ją trochę, ale może się do ciebie przekonać pozytywnie.
 25. 1 point
  Mogą się przed Tobą otworzyć nowe możliwości, które dotąd były dla Ciebie niedostępne - Papież . Tak poza tym będzie to spokojny czas, bez żadnych szaleństw i nerwów.
 26. 1 point
  Drzewo + Trumna wg. mnie nie masz...
 27. 1 point
  młodzi nie pamiętają, młodych to już nie obchodzi, tamto pokolenie odeszło, dziś są inne priorytety, gdzie komu w głowie ideały. Smutne to, że oni również zostali oszukani, wykorzystani - tak jak my teraz, przez ludzi bezpiecznie siedzących przy korytach. Inny czas, inna sprawa, ale wzór jak zawsze, odwiecznie ten sam A dziś ode mnie Sława Przybylska w innej piosence:
 28. 1 point
 29. 1 point
  When You Don't See Me · The Sisters Of Mercy It's not a matter of going to growIt's not a matter of time or how I feelI'm throwing off the shadow of a better man nowWhat you see is what you never had Get realGet another - I don't exist when you don't see me- I don't exist when you're not here- What the eye don't see won't break the heart- You can make believe when we're apart- But when you leave I disappear- When you don't see meOh, it's kind of different when you're thereYou can lease the peace of mindYou bought a mask, I put it onYou never thought to ask meIf I wear it when you're gone Get realGet another - I don't exist when you don't see me- I don't exist when you're not here- What the eye don't see won't break the heart- You can make believe when we're apart- But when you leave I disappear- When you don't see meYou never learnedYou bought meEverything and lessI turnedYou couldn't let me moveI guess, I don't deny, it don't disproveWhat you see is what you lostIf I were you I wouldn't tryGet realGet another - I don't exist when you don't see me- I don't exist when you're not here- What the eye don't see won't break the heart- You can make believe when we're apart- But when you leave I disappear- When you don't see me
 30. 1 point
 31. 1 point
  Dziękuję bardzo. To schudnecie, to by mi się przydało, ale póki co waga jakiś czas temu poszla w górę i tak od tego czasu sobie stoi
 32. 1 point
  Nie wróżę na zdrowie
 33. 1 point
 34. 1 point
  W domu spełnienie, osiągnięcie równowagi, kierowanie się zasadami moralnymi Fajnie, będziesz mieć powera do pracy, zapanuje dobra rodzinna atmosfera Podejmiesz jakieś formalne kroki lub dostaniesz jakieś rozwojowe zlecenie, które pozwoli Ci uniezależnić się finansowo No tu nie widzę postępów raczej efekt jojo i zatrzymanie wody w organizmie, które wywoła zniechęcenie i odechce Ci się wszystkiego tzn. i ćwiczeń, i diety
 35. 1 point
 36. 1 point
  Jakaś relacja na skutek konfliktu zyska na znaczeniu i będziesz musiała podjąć decyzje co dalej. Skromnie będziesz pracować na swój sukces, może pomożesz komuś kto nie będzie dawać sobie rady Zaczniesz chudnąć pod koniec miesiąca i możesz mieć jakiś dołek psychiczny. Ogólnie warto byłoby o siebie zadbać w 4 Denarów Wyleczysz przez inhalacje/irygacje.. coś takiego Złapać dystans, spojrzeć na różne tematy z innej perspektywy
 37. 1 point
  to w takim razie będzie jeszcze lepiej. Słońce + 10 Pucharów to beztroska, radość i generalnie spokój.
 38. 1 point
  Firma Nowe wyzwania, projekty. Widać działanie pełną parą. Cesarzowa to aktywna kobieta. Ćwiczenia Tu właśnie nie będzie efektów. 5 Mieczy to karta porażki, niedotrzymania diety... a 4 Pucharów to zniechęcenie, chyba będziesz miała dość tego rygoru, bo po karcie niezadowolenia, rozdrażnienia jest właśnie sumienny Cesarz.
 39. 1 point
  Dom - Widać stabilizacje, ciepło domowe. Papież to karta zaufania, wsparcia, więc myślę, że to będzie dobry czas na dojrzałe rozmowy rodzinne. Praca 10 jakiego żywiołu? Po opisie wnoszę, że to może być 10 Buław Generalnie w pracy będzie się bardzo dobrze układało, aczkolwiek może się pojawić zmęczenie - jeśli to 10 Buław.
 40. 1 point
  1) Tak, to byłaby dobra inwestycja. Cesarz to trwałość, a więc wartość domu będzie na tym samym, wysokim poziomie. Może się jednak coś wydarzyć, co sprawi, że dom na czymś zyska. Koło Fortuny to karta losu, a więc to może być zmiana niezależna od Ciebie. Może wybudują w pobliżu aquapark, albo jakiś inny atrakcyjny obiekt, który sprawi, że ten dom jeszcze zyska. Na zamknięciu jest karta sukcesu - 6 Buław.
 41. 1 point
  Pracowicie, trzeba będzie się przyłożyć do czegoś, aby osiągnąć sukces Spokojnie, będziesz usatysfakcjonowana W kratkę, możesz sporo wydać na jakiś niespodziewany wyjazd Tu spoko, pełna harmonia. Kochasz i jesteś kochana Na coś trzeba bedzie zwrócić uwagę Romantycznie zainteresowane, padną propozycje randek i wyjść Energia będzie Cię nosić, gruntowne porządki będziesz robić Odrodzisz się na nowo. Powrocisz do czegoś co zarzuciłaś Dostaniesz jakiś ekstra prezent Nie bój się osiągać swoich celów, zagadaj do jakiegoś mężczyzny który Ci się podoba Nie skupiać się na interesownych znajomych, nie chować pieniędzy do skarpety Porzucić cos co umarło i ruszyć do przodu Szansa na zarobienie pieniędzy Udanego miesiąca oraz wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin
 42. 1 point
 43. 1 point
  ad 1) Uczucia → Jeśli widać tu gonitwę myśli , to sporą... ad 2) Praca → praca w skupieniu z podziałem ról, dająca zadowolenie... ad 3) Zdrowie → Ogólne zadowolenie ze zdrowia, tylko trochę spięta... ad 4) Czy wyleczę zatoki → z zatokami może być różnie, ale widać końcowe zadowolenie (jakąś energię męską, może lekarz...) ad 5) Rada → zmiana podejścia do niektórych spraw... Powodzenia i moneta na szczęście
 44. 1 point
  Zdrowie i zatoki pomijam, bo nie jestem tarotowym lekarzem Wybacz W kwestii rady - Zatrzymaj się, pomedytuj. Spójrz na coś z innej perspektywy. Dużo zdrowia
 45. 1 point
  Uczucia W uczuciach widać, że bedzie pod górkę. Będziesz zabiegała, walczyła o jeszcze cieplejsze stosunki z partnerem, jednak pojawia się tu rozdarcie w postaci Kochanków. Docelowo może tu być chwiejna i niepewna sytuacja. praca Myślę, że możesz podzielić się zadaniami z koleżanką z pracy. Ta da Ci wsparcie, dzięki czemu będzie Ci się lepiej, wygodniej pracowało.
 46. 1 point
  Chodzi głównie o przyswajanie społeczeństwa z nowymi technologiami promowanymi przez wszelkie media czyli transhumanizm oraz cyfryzacja wszelkich dóbr materialnych, edukacji itd Wszystko dlatego aby można było je łatwo wprowadzić a przeciętny mieszkaniec Ziemi powie: "o to super; czekałem na to; dawajcie mi to; będzie jak na filmach; już to chce; będę Ajron Manem; to jest takie zarąbiste; nie mogę się doczekać." A jeśli ktoś jest przeciwko temu, to ten powyższy odpowie na ten sprzeciw w taki sposób: "A co mamy żyć w średniowieczu? Ty chyba jesteś świrem, masz nie po kolei w głowie, wolisz żyć w jaskini?" Nie mam nic przeciwko technologiom, ale ta obecna jest tworzona nie dla człowieka tylko przeciwko niemu i pakuje się ją w złoty papierek podczas gdy w środku znajduje się g....o Niestety ale nie czytam książek takich pisarzy.
×
×
 • Create New...