Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/08/2020 in all areas

 1. 2 points
  Rzuciłam monetą i wyszło, że nie
 2. 2 points
  Dziękuję wszystkim uczestniczącym w ćwiczeniach I zapraszam do zabawy:@Ejbert, @Roseanna Xavier, @Lianna, @Yunugar @Dayanita, @Mesi, @Faza, @Ziomal597, @panna.marta, @Mala_83, @Lunaria, @shamansblues, @zakretka23, @runoutofbreath oraz innych których nie wymieniłem.. Pytanie: Czy hodowałem kiedyś Dafnie ?
 3. 1 point
  Myślę, że będziesz musiał bardzo dużo pracy włożyć w to, aby dobrze się z tą talią dogadywać, o czym wprost mówi 8 Den. A to rozpracowywanie będzie polegało na bacznym obserwowaniu poszczególnych kart tzn - jakie są procentowe wyniki sprawdzalności danych sesji, czy wróżący "lubi" z tą talią współpracować itd... to właśnie pokazuje 2 Buław, bo to karta obserwacji. Generalnie widać, że nie będziesz z tej talii korzystał. 4 Pucharów to karta nie tyle rozczarowania, co zniechęcenia. Jeśli już to będziesz z niej wróżył - powiedzmy - z konieczności. 3 Denarów to współpraca bezemocjonalna tylko i wyłącznie w celach szkoleniowych.
 4. 1 point
  4 miecze mag nie hodawłeś, same wyhodowały się przy okazji
 5. 1 point
  Piko - cukierki kawowe Kopiko
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
  Lilie+Księżyc (Lenormand) masz prawo jazdy
 9. 1 point
  Obawiam się, że za dobre czyny też jest kara, w ogóle za każde czyny, jakie nabudowują ci karmę, dobra czy złą. Karą jest odrodzenie się ponownie. Poza tym to nie jest dokładnie tak, że nie ma duszy. Nie ma też ciała, nie ma wcieleń, nie ma świata, jest iluzja Maja, w której tkwisz póki się z niej nie wyrwiesz.
×
×
 • Create New...