Jump to content

Leaderboard

 1. Priestess

  Priestess

  Ekspert


  • Points

   588

  • Content Count

   1,088


 2. Ismer

  Ismer

  Administrator


  • Points

   407

  • Content Count

   5,347


 3. Ragna

  Ragna

  User


  • Points

   381

  • Content Count

   281


 4. Lianna

  Lianna

  Ekspert


  • Points

   331

  • Content Count

   3,804Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/05/2020 in all areas

 1. 8 points
 2. 8 points
  Załączony ww. opis pochodzi z broszurki typu "lekarz radzi", a treść skomponowana jest na podstawie książki E. Gonikman, która tak pisze o tej mudrze: "Legendarna Szambala jest to kraina wyższych wartości, pomyślności, cnoty i dobrobytu. Szambala symbolizuje długie życie, dobro, wieczność oraz osiągnięcie głębokiej duchowości. Tarcza symbolizuje ochronę życia, zdrowia, dobrobytu. Mudra chroni przed niszczącą siłą zła. W aspekcie siły i obrony: Mudra Tarcza Szambali związana jest bezpośrednio z legendarnymi ninjami i imieniem boginii Marichi - opiekunki wojowników. Jak powiada legenda, w Chinach Marichi uosabiała boginię światła, swoją siłą podtrzymywała Słońce i Księżyc zapewniając w ten sposób harmonię i wzajemnie oddziaływanie sił jin i jang. W Japonii i Chinach wierzono, że Marichi przebywa na jednej z gwiazd Wielkiej Niedźwiedzicy i że jest obdarzona nadnaturalną mocą. Wykonywanie tej mudry daje nam siłę i odporność." Tak więc mudra Tarcza Szambali to tarcza, schronienie, ochrona przed negatywną energią, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, przed niszczącą siłą zła, zwłaszcza jeśli nasza wewnętrzna energia ochronna jest osłabiona. Symbolizuje ona ochronę życia, zdrowia, dobrobytu, bezpieczeństwo, spokój, dobro. Mudra osłania jak tarcza. Ma za zadanie chronić nasze życie i zdrowie Ma szczególne zastosowanie w procesie zdrowienia po urazach fizycznych (jak np. złamania, rany) i psychicznych (skutki stresu, traumatyczne przeżycia). Na jakiejś rosyjskiej stronie podano, że pięść jest zaciśnięta w zależności od płci - u kobiet jest to pięść prawa a u mężczyzn lewa i że mudra powinna być trzymana na wysokości splotu słonecznego (czakra 3). Z podziałem na płeć nigdzie indziej się nie spotkałam, ale z trzymaniem mudry na wysokości splotu już tak (ale nie pamiętam gdzie) i w taki sposób właśnie ją stosowałam.
 3. 7 points
  To proste: jest popyt - jest podaż. Ludziom wszystko można wmówić, a najprędzej to, na czym się nie znają. Znalezienie cieków wodnych i znalezienie zakłóceń w człowieku to nie jest to samo, co "ładowanie" (uzdrawianie) za pomocą wahadełka. Nie dajmy się zwariować, to nie jest tak, że za pomocą każdego narzędzia można wszystko zrobić; to tak, jakby ktoś mówił małpom, że młotkiem można wykopać studnię. Małpa nieświadoma, wszystko łyknie, tak samo jest z nieświadomymi ludźmi. Druga skrajny biegun dotyczący wahadełka - w pewnych kręgach są ludzie, którzy twierdzą , że wahadełko, podobnie jak tarot czy bioterapia, to narzędzie szatana, ale śp. abp. Pylak, radiesteta, był zdania przeciwnego, mówił: "Jestem zaskoczony postawą tych księży, którzy negatywnie oceniają radiestezję i bioenergoterapię, nie znając ich natury, zwłaszcza że powołują się oni często na autorytet Kościoła." Wahadełko jest narzędziem i jak każde narzędzie nie może służyć do wszystkiego, nawet jeśli dojdą jakieś nowe możliwości jego zastosowania, to nie są one nieograniczone i trzeba mieć choć odrobinę zdrowego rozsądku, by nie dać się zbajerować na uzdrawianie wahadełkiem karmy rodowej na przykład - znamienne, że ta i inne ezo-funkcje wylansowane zostały przez "tv wróżki" - czy naprawdę nikomu nic to nie mówi? czy jesteśmy już tak ogłupiali?
 4. 7 points
  Brawo Willow! Piko... Ty zbereźniku jeden
 5. 7 points
  i ostatni gasi światło... znacie namiar na jakiś inny Wszechświat?
 6. 7 points
  Kochani, Próbuję swoich sił w lenorkach. Proszę was o to,aby pytania były: -weryfikowalne, ponieważ wciąż się uczę - proste, dotyczące spraw codziennych proszę o: Podanie swoich danych we wrozbie, czyli imienia i daty urodzenia (można na pv). Nie wróżę na osoby "trzecie" i nie odpowiadam na zdublowane pytania Wróżę w wolnym czasie, więc odpowiedzi nie będą ad hoc Krótko mówiąc, zapraszam
 7. 7 points
  W sieci i w nielicznych książkach na ogół podawane są standardowe informacje i tylko przy niektórych mudrach podawane są "zalecenia specjalne". Tak więc jeśli nie ma tych specjalnych, to trzyma się mudrę standardowo - 3 x dziennie po 15 minut - to jest czas minimum, ale można trzymać więcej niż 3 razy i dłużej niż 15 min. z tym że jest też parę mudr, których nie zaleca się trzymać zbyt często, gdzieś to chyba już wrzuciłam ?
 8. 6 points
  Zapraszam Was do dzielenia się materiałami do nauki pracy z kartami Lenormand. W tym wątku możemy zamieszczać przydatne filmy i materiały edukacyjne dla osób początkujących. Uwaga! Zgodnie z regulaminem forum nie należy wrzucać linków do konkurencyjnych portali lub materiałów naruszających prawa autorskie. Dla mnie bardzo pomocny w nauce pracy z Lenormandem jest video blog na YouTube "Tarot Tribe Beyond Worlds". Prowadzony jest w języku angielski, ale bardzo łatwy do zrozumienia nawet dla osób mało biegłych w tym języku. Poniżej zamieszczam kilka filmów wprowadzających dla osób początkujących Dzielcie się swoimi źródłami! Jak odpowiadać na pytania z serii "Tak/Nie" za pomocą kart Lenormand. Wykorzystujemy do odpowiedzi 3 karty, z czego ostatnia jest ostatecznym wynikiem i daje finalną odpowiedź na pytanie. Pierwsze dwie karty opisują porządek sprawy, odpowiadają na pytanie, w jaki sposób będzie przebiegać sprawa lub jakie jest tło problemu.
 9. 6 points
  Może chodzi nie tyle o finanse, co o zasoby. Masz zasoby, aby móc się nimi zajmować, chodzi o wewnętrzne "bogactwo", wewnętrzny dostatek. To połączenie rozumiem jako nowy początek w społeczności, forum, ludzie którym wróżysz (Bocian+Ogród) oraz wielu zadowolonych ludzi, którym możesz podarować szczęście (Ogród+Konieczyna) Tak, pies jest lojalny i jest dobrym przyjacielem Pani, czyli karty będą się Ciebie dobrze słuchać. Będzie z tego zdrowy związek na dłużej, oparty na harmonii i spokoju (Drzewo).
 10. 6 points
  Moim zdaniem pan wyjdzie z inicjatywą i znajomość nabierze tempa, ale niestety szybko się to wypali. Myślę, że panem mogą gnać żądze erotyczne. Rydwan to karta osoby zdeterminowanej i nastawionej na osiągnięcie swojego celu, nawet jeśli miałoby to skrzywdzić innych (5 kielichów). Z tego doświadczenia możesz zatem wyjść zraniona. W 3 kielichów można przypuszczać, że pan to flirciarz, lubi romanse, lubi się zabawić z kobietami, również może mieć inną dziewczynę na boku lub właśnie zerwie znajomość, aby skupić się na tej drugiej. 3 kielichy to też nie jest karta stałego związku, raczej przygody, romansu, zabawy, ale nic na poważnie. W podsumowaniu jest Śmierć, która tutaj podkreśla koniec relacji.
 11. 5 points
  @Priestess nie miała nic przeciwko, abym założyła podobny wątek Uczę się Lenormandów, ale prawdę mówiąc to stawiam je głównie sobie - nie miałam za wiele okazji, by w bezpiecznych warunkach przetestować swoje umiejętności i wiedzę. Chcę to zmienić i trochę wyjść z szafy, jednocześnie bez strachu, jeśli coś nie wyjdzie Moje odpowiedzi będą proste, nie chcę przekombinować. W ramach ćwiczeń chętnie odpowiem na proste, codzienne pytania typu: - czy w weekend spotkam się z X? - jak pójdzie jutrzejsza randka? - co się dzieje z moją przesyłką? - jak mi minie weekend? - gdzie znajdę zgubiony telefon? - co dostanę jutro na urodziny? - czy szef zaakceptuje mój projekt? - czy zdam egzamin? Ważne, by pytanie: - dotyczyło krótkiego okresu czasu - było na temat rzeczy, które możecie zweryfikować - dotyczyło prostych spraw Nie stawiam tu kart na poważne tematy jak zdrowie, poważne decyzje zawodowe i miłosne, dłuższych okresów czasu oraz rzeczy, których nie będziecie pewni (np. "co X o mnie myśli?") Nie wróżę na PW.
 12. 5 points
  W moich kartach na wczoraj : Duda 8 monet, Trzaskowski Sprawiedliwość, Hołownia 10 kielichów,Bosak 9 buław. II tura Duda Królowa Kielichów, Trzaskowski Koło Fortuny.
 13. 5 points
  Nie wygra Duda II tury :) Trumna to pogrzebanie szans, a nie karta wieszcząca sukces Dziecko- ktoś nowy, na pewno nie jest to energia Adriana vel Długopisa :P
 14. 5 points
  O bardzo ciekawe karty: Duda i Śmierć - ta karta zazwyczaj wychodzi, gdy musi nastąpić jakaś nieuchronna zmiana, bo śmierć to przeobrażenie, ale też i nieuchronność, -- ciężko to zinterpretować znając jego aktualne sondaże i wiedząc, że aż tyle one pomylić się nie mogą, zatem odczytanie tej karty jest dość frapujące i nastręcza nie małych trudności... Myślę, że @Priestess trafnie podeszła do tego, mówiąc, że to powolne umieranie, czyli wynik będzie raczej poniżej oczekiwań, chociaż oczywiście może być dalej na I miejscu. Trzaskowski i 5 buław - to jest na ogól karta rywalizacji, konkurencji, zawodów sportowych, pierwsze co mi przyszło na myśl, że przy tej karcie będą dość wyrównane wyniki, to jest karta siłowania się, a nie miażdżącej przewagi, pytanie tylko, czy chodzi o ring z Dudą, czy też on będzie miał dość spłaszczony wynik do pozostałych kandydatów, bo przy 5 buław często czuć na plecach oddech konkurentów Bosak - Koło fortuny - jest to karta zmienności, wydarzeń nieoczekiwanych i takich, na które nie mamy wpływu, niekiedy też wielkiego sukcesu, pytanie czy to sukces na miarę drugiej rundy? Czy też odwrócenie trendu dla tego kandydata? A może chodzi o to, że on zdobędzie wynik taki jak mu jest pisany, pomimo tego, że zarówno Konfederacja jak i Bosak są w mediach mocno cenzurowani (ograniczani) Hołownia i 9 pucharów - ta karta mówi z jednej strony o chwaleniu się czyli o bardzo dobrym marketingu, a jak również mówi o uczcie świętowaniu, może być tak, że on osiągnie całkiem wysoki wysoki wynik, ale nie na tyle by wejść do II tury, coś jak 4 miejsce, które nie łapie się na podium, w przypadku wyborów na prezia to jest 3 miejsce. Kosinika-kamysz - a on gdzie ma kartę? :P Pan Żółtek od menelove+ mój faworyt no gdzie ma kartę? :P II tura: Duda i Wisielec - ta karta z jednej strony odwleka, z druga strony sukcesu nie zapowiada... może być, że II tura zostanie odwleczona, ale to może być też karta reelekcji, bo Wisielec wydłuża Trzaskowski i Kochankowie - no ten na pewno będzie w drugiej w drugiej, bo kochanki to przecież wybór, ale czy ta karta zapowiada zwycięstwo? Ona jest nierozstrzygnięta. Bosak i Cesarzowa - ta karta mówi o takim sterowaniu zza pleców, Cesarzowa nie rządzi, ona wpływa na rządy Cesarza, zatem to głosy Bosaka przesądzą o zwycięstwie w II turze, w której on jednak nie będzie Hołownia i Rycerz monet - rycerz nie wygrywa, nie rządzi, a monetowy wręcz jest niewidoczny w tym co robi. Także to nie on,
 15. 5 points
  Nie wiem, czy rozczarowanie, moim zdaniem raczej sytuacja będzie bardzo gorąca i dynamiczna, np. w dniu wyborów zanim zostaną zliczone wszystkie głosy. Tak, tutaj zaskoczenie, pewnie podobne jak podczas wyborów parlamentarnych, gdy nikt nie dawał Konfederacji większych szans. Ten wynik będzie satysfakcjonował kandydata. Powolne umieranie. Śmierć nie jest nagłą zmianą, a zmianą rozłożoną w czasie, procesem. Moim zdaniem to początek końca. Na drugą turę poczekam z interpretacją po pierwszej, zobaczymy co się zadzieje. Być może w ogóle nie będzie II tury?
 16. 5 points
  @Ava55 @Willow @Priestess @Makrela Prawie wszyscy dostają medal bo wszyscy byli bardzo blisko; tak, są zdjęcia dwóch koleżanek ! Wygrywa @Willow !
 17. 5 points
  stworzysz dobra atmosferę do rozmowy, pani X będzie twierdzić, że nie poczuwa się do winy, ze robi wszystko jak najlepiej a Tobie zostanie uczucie niedosytu, że nie do końca przeprowadziłaś te rozmowę po swojej myśli (bo wciąż będziesz uważać że są/pozostaną te braki w komunikacji) wykazać zrozumienie, spojrzeć z innego (np. pani X) punktu widzenia, wczuć się w czyjąś sytuację/odbiór drugiej osoby EDIT: czy jest między Wami (Toba a pania X) wieksza różnica wieku ?
 18. 5 points
  Aż tak złowieszcze te myszki widzisz przy tych kartach? Chyba nie będzie tak źle. Trochę polecę z interpretacją, ale pomysł mam taki, że będziecie drobiazgowo omawiać temat. Myszy oprócz bycia drobiazgowym to też praca zespołowa, ale też nerwowość, stres. Bardziej widzę to wszystko jako danie ostatniej szansy, Gwiazda mogłaby mówić o zaufaniu, tworzeniu jakiś planów na to, jak mogłaby zdobyć więcej doświadczenia (Lilie) - najpewniej ucząc się w jakimś zespole (Myszy).
 19. 5 points
  Pozwolę sobie odświeżyć temat. W załączniku wklejam screen strony Książki autorytetu światowej numerologii Juno Jordan. Pisze ona wyraźnie,że owszem litera y ma dwojką naturę i może być zarówno spółgłoską jak i samogłoską ALE przy obliczaniu dążenia serca ( ekspresji wewnętrznej) należy brać pod uwagę TYLKO samogłoski a,e,i,o,u, a jeśli y występuje to nie włączamy go do obliczeń!!! ( na stronie którą wkleiłam jest podane dlaczego y jest wyłączone z obliczenia) Jest to pokazane na kilku przykładach w książce. Nie wiem dla czego przez tyle lat nikt nie pokusił się,żeby przeczytać to mądre dzieło i wyciągnąć wnioski zamiast spierać się bezsensownie o gramatykę. Niestety, wychodzi więc na to,że pani Gladys nie do końca pobłądziła... Ona liczyła jak Juno! I nie mnie tu osądzać cokolwiek. Zajmuję się numerologią od dłuższego czasu i próbowałam liczyć wibracje na dwa sposoby. Dopiero kiedy udało mi się zdobyć książkę Juno otworzyły mi się oczy. Spróbujcie policzyć siebie. Porównajcie wyniki. U mnie bez przeliczania y wychodzi idealny portret. Dodatkowo jeszcze uwaga. Transformację numerologiczną wprowadziła pani Gladys. Juno się tym nie zajmowała jak zresztą nie zajmuje się tym numerologia kabalistyczna,która odrzuca taką możliwość że względu ingerencji w karmę.. Mam nadzieję,że komuś się to przyda,tym bardziej że w sieci krąży milion informacji z różnych systemów numerologicznych które mam wrażenie są upchane do jednego wora, tworząc totalny haos.
 20. 5 points
  Moim zdaniem dziecko wskazuje na zupełnie nową osobę, całkowitego nowicjusza, kogoś kogo nie ma w grze. A może zostanie wprowadzony stan wyjątkowy i wybory jeszcze raz zostaną przełożone i powtórzone? A może wygra Trzaskowski i wybory zostaną unieważnione przez Sąd Najwyższy? Zabawa zacznie się raz jeszcze - karta dziecka, zabawa w kotka i myszkę. W takim wypadku funkcję Prezydenta może pełnić Marszałek Sejmu czyli Pani Elżbieta Witek - Pani w kartach + Trumna. Taka "akcja" trwale przekreśli szanse Dudy na zwycięstwo i to będzie definitywnie koniec tego rządu. Abstrahując od kart to w horoskopie Kaczyńskiego i jego rządu – tranzyt Urana przez Ascendent może oznaczać radykalną zmianę. Karta dziecka strasznie pasuje mi na Hołownię. Uważam, że jest niedoszacowany. On już wygrał. Zaistniał w świadomości opinii publicznej, przekroczył własne bariery i ograniczenia. Chcę też przypomnieć że R. Trzaskowski był Ministrem Administracji i Cyfryzacji zatem pełnił eksponowaną funkcję publiczną. To nie wydaje się nieprawdopodobne, ale kto wie...
 21. 5 points
  Sztuka zadawania pytań to podstawa pracy z tarotem. Gdyby pytania nie były ważne, to nikt by ich nie zadawał.
 22. 5 points
  Taka myśl przejdzie mu przez głowę As Mieczy; ale poczeka 7 Denarów na Twój ruch As Kielichów Hmmm dobrze to już bylo.. a teraz trzeba będzie kombinować Ogólnie nie jest źle, moze wpadniesz na pomysł jakiegoś biznesu albo będziesz składał CV w inne miejsca
 23. 5 points
  Weryfikacja N1: Zadzwoniłam do babci - tak, jej postawa jest podobna do Królowej Mieczy, próbowałam uspokoić, bronić mamy, mówić, że chciałabym, żeby oni wszyscy byli w zgodzie, niestety nie jestem pewna, że udało się tego osiągnąć :/ Babcia uparcie powtarzała to, co gada wujek, spojrzeć pod innym kątem nie chciała, pod koniec mi już zaczął drzac głos i ręce :/ Powiedziałam, że ich kocham i chciałaby tylko ich pogodzenia i odłączyłam się :/ Rzeczywiście mieszkam daleko, nie znam tej sytuacji że środka :/ Miałam tylko nadzieję, że trochę pomogę, ale chyba bez sensu Dziękuję wszystkim jeszcze raz!
 24. 5 points
  sorki..sorki.co to ma do wiarygodności ??? ten tekst nadaje sie na humor do zeszytow szkolnych
 25. 5 points
  O tym też gdzieś słyszałem / czytałem. Moje doświadczenie z tą mudrą nie wypaliło, bo gdzieś - kiedyś opisana była jako "obronna" chroniąca przed atakami, także fizycznymi. Wypróbowałem ją kilka razy na zajadłym kundlu i nic z tego nie wyszło . Dziś wiem, że wyjść nie mogło, bo nie temu służy.
 26. 5 points
  Wróżba się sprawdziła - Plamka do poniedziałku zostaje w lecznicy. Dziękuję
 27. 5 points
  Rydwan moze oznaczac jakies nagle przyspieszenie akcji, moze wyjdzie z propozycja spotkania (moze wspolnej podrozy?) albo Wasza znajomosc zmieni sie o 180 stopni. Nastepnie mamy 5 kielichow, czyli karte, ktorej nie lubie. Wydaje mi sie, ze ten Pan moze tesknic za tym co bylo dawniej, moze za poprzednia partnerka jakas sytuacja? To wracanie wspomnieniami do przeszlosci podszyte smutkiem i nutą goryczy. Finalnie 3 kielichy, wiec sa dwie opcje, albo oznacza to pomyslne zakonczenie, swietowanie i haapy end w sprawie o ktora pytasz albo...patrzac na (zwlaszcza) wczesniejsza karte zamilowanie Pana do zabawy, chcec romansowania, 3 kielichy...TRZY...ta trzecia..moze ciagle ktos trzeci jest obecny, jesli nie fizycznie to moze w jego myslach..?
 28. 5 points
  Karty pokazują, że jesteś dobrze przygotowany, a mimo to udział przysporzy Ci wielu trudności o czym mówi 7 Buław. To karta walki, szarpaniny, też poniekąd presji. Nie wiem co Ci napisać, bo jak napiszę, że nic z tego nie będzie to " położysz " ten turniej, a jednak karty się czasem mylą i nie ma co ślepo im ufać.. Lepiej czegoś nie wiedzieć i dać z siebie 200%... Patrząc na te karty... zwycięstwa tutaj nie widać. Może być to podium np 2 miejsce. Powodzenia
 29. 5 points
 30. 4 points
  Czy Duda wygra I turę wyborów? Dom+Niedźwiedź Wygląda na to, że tak. Bezpieczeństwo, oparcie, stabilizacja :/ Pierwsza tura niczego nie zmieni. Czy Duda wygra II turę wyborów? Wypadło mi Dziecko, więc chyba będzie to ktoś inny, nowy Pani+Trumna Tutaj mamy zmartwioną, przygnębioną kobietę.... Obecny pan prezydent to nie kobieta. Co najwyżej może być to jego żona, pierwsza dama. Mam nadzieję, że karty nie pokazały tutaj mojego rozczarowania wynikiem wyborów. Co myślicie? Wygra, czy nie wygra?
 31. 4 points
  Bo i znalezienie studni, i znalezienie problemów i zakłóceń w energetycznym ciele człowieka - to w obu przypadkach jest wyłapywaniem energii. Ładowanie energią za pomocą wahadełka - no też, bo porusza się razem z prądem energetycznym + kamienia niby wzmacniają przekazywaną energię. Co do diwinacji (wróżenia) - zgodzę się z Avą, to tylko narzędzie - jak zaprogramujesz tak i zadziała To tylko moje zdanie, mogę się mylić Bo wahadełka nie używam w ogóle, po prostu nie pociąga mnie, również jak i używanie - chyba że to ozdoba - kamieni :P
 32. 4 points
  Swietnie wytypowałam czwórkę. W drugiej turze mamy Wisielca i Kochanków, po wyborze większości widać, ze Polacy lubią być na krótkich smyczach w kagańcach i nie mieć kompletnie nic do powiedzenia ... oczywiście odczytuje to w ten sposób ze osoby głosujące na Holownie i resztę oddadzą głos na Rafała druga opcja to ze nie ma żadnego wyboru ...wybór między tyfusem, a dżuma p
 33. 4 points
  Nie wydaje mi się. Jeśli to mieszkanie już zakupiłeś, to przypuszczam, że możesz odkryć w nim jakieś wady lub mankamenty, które okażą się dla Ciebie niewygodne lub niekorzystne. Widać naglą rewolucję w Wieży i zmianę przekonań z konsekwentnego i oddanego swoim wyborom Papieża do osoby skrytej, dosłownie "ukrytej", czyli właściciela mieszkania, który nie jest w nim obecny (ukryty przed najemcą). Moim zdaniem zmienisz zdanie i tam nie zamieszkasz. Nie musi być to spowodowane utratą pracy, bo pytanie tego nie dotyczy. Wieża może oznaczać po prostu zawalenie się starego poglądu, starej decyzji. A Papież jest właśnie kimś, kto nigdy zdania nie zmienia i zawsze postępuje konsekwencje. Wieża to zmienia, ale nie musi tam być żadnej tragedii w tle. 7 mieczy natomiast sugeruje, że ciebie tam nie będzie, ale nie dlatego, że się odetniesz i zmienisz plany, ale dlatego, że coś będziesz chciał zachachmęcić, np. kogoś oszukać, wcisnąć komuś na wynajem takie mieszkanie, w którym sam z jakiegoś powodu być nie dał rady mieszkać, bo ma ono wady.... ja tak to rozumiem.
 34. 4 points
  Taka czapka łączona z parasolem?
 35. 4 points
  Pan przez 3 dni odzywał się całymi dniami, ale ja zachowywałam dystans i nie reagowałam na badanie gruntu i różne podteksty więc Pan na tą chwilę zamilkł i nie odzywa się kompletnie i bardzo dobrze bo nie lubię takich sytuacji Dzięki wszystkim za interpretacje
 36. 4 points
  Albo Beata Szydło, szefowa sztabu Dudy, a to zagadkę by rozwiązywało To ona była bardzo za Dudą i promowała go przed Kaczyńskim. Teraz też jest szefową sztabu urzędującego Prezydenta. W sztabie Trzaskowskiego chyba nie ma żadnej kobiety.
 37. 4 points
  Niestety, tak już jest w mojej rodzinie, że kłótni dotyczą prawie zawsze pieniądze, i teraz mąż mojej cioci ściga moją mamę przez dziedzictwo, chociaż dziadek jeszcze cały czas żyje (i mam nadzieję, że żyć będzie długo!), co więcej tą sytuacją mocno się przyjmuje :/ Mama, przez własną matkę, była wywalona na dwór :'( Czy pogodzą się w ciągu 2 tygodni: Krolowa Mieczy + 9 mieczy + 10 buław: Królowa mieczy się dystansuje - i to babcia, ja wiem, jest pod wpływem tych głupot, które nagadał jej wujek, nakręcona na wyolbrzymiony lęk, paranoję (9 mieczy), 10 buław - może być w końcu się zmęczą i już pogodzą się na siłę; Żeby się upewnić: Czy pogodzą się w ciągu miesiąca: 5 buław + Księżyc + 10 buław Będzie kolejna kłótnia (5 buław), przez obawy, nie porozumienia po oby stronach (Księżyc), ale zmęczą się i w ostateczności się pogodzą (10 buław) - czyli potwierdza się pierwsze pytanie. Mama mnie bardzo prosi w sytuację się nie mieszać, ale ja tu świruje normalnie, z jednej strony chcę pomóc naprawić sytuację, z drugiej boje się, że sprawie jeszcze większe zamieszanie i negatywnie to wpłynie na zdrowie dziadka :/ Czy muszę? Rycerz Kielichów + 2 kielichów + Świat: Tak, moje wyruszenie z życzliwa inicjatywą (Rycerz Kielichów) może wspomóc pogodzeniu (2 kielichów) i harmonii, sprawa zostanie zamknięta (Świat) Z góry dziękuję za pomoc!
 38. 4 points
  1. Nie pogodzą się w ciągu 2 tygodni. Królowa Mieczy jest nieugięta, bardzo chodna, lubiąca samotność. Już po tej karcie widać, że nikomu (albo jednej osobie) nie zależy na pojednaniu się. 9 Mieczy to wręcz rozdmuchiwanie problemu do granic możliwości - z małej chmury wielki deszcz i dlatego w ciągu 14 dni nie widać pogodzenia się tych osób. 2. W ciągu miesiąca też się nic nie zmieni. Księżyc to plotki, pomówienia, spiskowanie przeciwko komuś. Obok wojownicza 5 Buław prognozuje kolejny awantury. Nic się niestety nie zmieni.
 39. 4 points
  Deus, z mojego doświadczenia wynika, że jest wiarygodny. A jak go nazywają, jak go postrzegają inni - to ich problem, jedno tylko powiem: ten kto nie miał z nim styczności nie ma prawa go osądzać, posądzać i Bóg wie co mu imputować. I nie dlatego, że jest najważniejszą postacią Indii, a dlatego, że jeśli ktoś nie ma z kimś do czynienia, to właśnie nie ma prawa go osądzać, dotyczy to wszystkich ludzkich relacji, tak z Sai Babą jak i z sąsiadem Kowalskim. Inne problemy mówisz? owszem, usiłowano zrobić z niego na przykład homoseksualistę i kompromitować go na różne inne sposoby, ale jakoś to wszystko w pył się rozsypało. Bo prawda sama się obroni, a Sathya Sai Baba bezlitośnie zwalczał pedofilię i handel dziećmi, co w Indiach jest bardzo palącym problemem i co wielu bogatym zboczeńcom było bardzo nie po nosie, wiec chwytano się różnych sposób, by go ośmieszyć i skompromitować. Tacy ludzie nie powiedzą o nim niczego dobrego, mimo iż tak wiele zrobił dla swojego kraju. Tak, nie jadał mięsa, ale czy to jest coś złego?? uważam, że wprost przeciwnie! On doskonale zresztą wiedział, że mięsa jeść nie wolno nie tylko z powodu krzywdzenia zwierząt, lecz także dlatego, że jesteś tym, co jesz. Odżywiasz się bólem i cierpieniem, bo w istocie do takich subtelnych czynników rozkłada się pożywienie, a to nie jest miłe Bogu, nie tylko w tej filozofii, ale choćby także z jakże nam znanej, chrześcijańskiej. Wystarczy przypomnieć sobie ofiarę Abla i Kaina - jak została przyjęta przez Boga. A czy Sai Baba jest Bogiem? i tak i nie. Jest takim samym Bogiem jak i my wszyscy, ale w istocie rzeczy nie jest Bogiem w takim znaczeniu, jak ludzie to rozumieją i przyjmują. Jest Awatarem, czystym boskim wcieleniem, kimś kto ma do wypełnienia pewną misję na Ziemi, tak jak i Chrystus, Budda i inni oświeceni. Różnica między nami a nim polega na tym, że on o tej swojej boskości wie, a ludzie niby wiedzą ale w to nie wierzą poza tym różnica jest w świadomości i co za tym idzie - w umiejętności władania materią, czego te "cuda" materializacji są przykładem.
 40. 4 points
  No bo nie wie czego chce. Kusisz go mimo, że ma żonę nawet zerknij na kartę kochanków co pokazuje.. widać jak dwie kobiety w maca mu w głowie.. Ale in sam się blokuję nie jest pewny waha się. Nie wie w którą stronę pójść więc jesteś pewna alternatyw. A czychcesz nią być... Coz.to już Twoja decyzja.
 41. 4 points
  Upss fakt, nie takie pytanie zadałam, pomyliło mi się z testowanką, w której też brałam udział Ale jak już zostałam dopuszczona do obrotu to odpowiedź jest taka: chciałabym odwiedzić i Bieszczady i Góry Świętokrzyskie, ale bardziej ciągnie mnie w Góry Świętokrzyskie, więc brawo wahadełko ! Piko teraz Twoja kolej
 42. 4 points
  Nie do końca się z tym zgodzę. Nauki ścisłe zaczynają dominować znacznie bardziej, niż miało to miejsce wcześniej (chociażby ubiegłe stulecie, nie mówiąc już o czasach przed XIX w.), a nauki humanistyczne stają się nie tylko niepopularne ale też w opinii społecznej uważane za niepotrzebne. Ezoteryka niestety nie jest nauką mierzalną, nie podlega ścisłym ramom i właściwie bardziej opiera się na wierze/filozofii niż na twardych dowodach. Ja obserwuję raczej tendencję do odwracania się od zjawisk niewyjaśnionych (religii, wróżbiarstwa, magii, przesądów, itp.). Co do popularności warsztatów, o których mówisz, wynika ona moim zdaniem z tego, że teraz łatwiej z taką promocją dotrzeć do odbiorcy (targetowanie reklam, FB i inne portale społecznościowe, reklama w internecie). Ludzie generalnie lubią się rozwijać w swoich wybranych dziedzinach, więc teraz, zamiast babci, która przekazuje wiedzę, mamy trenerów i szkoleniowców z tejże dziedziny. Wystarczy otworzyć YT i znajdziesz setki filmów poświęconych dowolnej metodzie dywinacji. W księgarniach, bibliotekach również jest wiele dostępnych pozycji. Ogólna dostępność informacji jest większa. A co do wykorzystywania ezoteryki w celach prewencji przestępstw, to nie sądzę, że będzie ona powszechnie stosowana, tak jak w Twojej fantazji, przez policję, sądy czy inne organy. Ona nawet nie jest poważnie traktowana, jej znaczenie wręcz maleje a skuteczność wielokrotnie została naukowo obalana w przeróżnych testach. Nie ma więc żadnych merytorycznych podstaw, aby uważać ją za miarodajną. Prędzej będą wykorzystywane zaawansowane algorytmy czy sztuczna inteligencja (zresztą już są), mające na celu np. oszacować prawdopodobieństwo wystąpienia przestępstwa, co z resztą już się dzieje, bo informatyka i matematyka są ściśle powiązane z socjologią i psychologią. A czy świat byłby lepszy, gdyby wszyscy się tym zajmowali? Nie sądzę... budzi to we mnie od razu skojarzenie o masowych nadużyciach i wykorzystywaniu znanych nam metod w sposób nieetyczny. Poza tym, z pewnością byłoby nudno, gdyby wszyscy zajmowali się tym samym, a świat przestałby się równolegle rozwijać. Każdy obszar nauki jest potrzebny dla harmonijnego rozwoju.
 43. 4 points
  Musisz podać też swoją interpretację warto dopisać znaczenie pozycji, gdyby ktoś nie znał rozkładu krzyż na pamięć
 44. 4 points
  zawsze ucinają za dużo mam długie włosy i chcę, żeby takie zostały a u fryzjera "podcięcie końcówek" = zejście z długości o 10 cm. Dlatego mnie to tak bardzo stresuje relaksik to jest jak idę tylko na czesanie albo jakiś zabieg pielęgnacyjny, ale nigdy podczas strzyżenia :/
 45. 4 points
  Dziękuję bardzo, że zerknęłyście, zatem czekam na lepszy czas @zakretka23 masz rację, że umysł mi sie nudzi. Lubię uczyć się i dowiadywać nowych rzeczy, a tu jednak trochę gnuśnieję ...
 46. 4 points
  Tak, myślę że są szanse, ale nieprędko. 6 buław to sukces, radość, triumf, być może też związany z Twoim zakończeniem praktyk lub właśnie z pozytywną odpowiedzią w sprawie możliwości zatrudnienia. 4 kielichów pokazuje, że póki co to zostaje w sferze fantazji, będziesz myśleć o tym i póki co trudno będzie temu nadać realne ramy. Dodatkowo to karta stagnacji, utknięcia w jakimś punkcie. Gwiazda daje nadzieję, ale też przeciąga rzeczy w czasie, one mają swój pozytywny finał, ale trzeba na niego poczekać. 10 denarów tutaj wygląda bardzo pozytywnie, bo to dołączenie do zespołu, firmy, instytucji, stanie się częścią społeczności. Podsumowując powiedziałabym, że taka możliwość będzie, ale nie w tym momencie, raczej na przestrzeni kolejnych miesięcy, trzeba będzie na to poczekać.
 47. 4 points
  List + Kotwica Wydaje mi się, że dostaniesz informację o przetrzymaniu go. Trzymam kciuki za kotełka!
 48. 4 points
  Hejka, hejka tym razem zagladam do Ciebie Czy do końca miesiąca (VI) otrzymam częściową refundację kosztów poniesionych w ramach mojej specjalizacji? Dziękuję
 49. 4 points
  "even the sky of the moon will rise I shall not sit and shall not rest My lips shall not run dry If I sing to the desert" lyrics Michal Elia Kamal
 50. 4 points
  Pomijając względy estetyczne - de gustibus non est disputandum - to tatuowanie sobie symboli, w skrócie nazwę je "ezoterycznych", bo tu jest wiele odmian, jest po prostu głupotą totalną. Jak można wpuszczać do swojego życia symbol, który nie wiadomo jak działa - przecież o prawdziwym i głębokim działaniu czegoś takiego wiedzą tylko wtajemniczeni i to nie tacy "wtajemniczeni" jak czytacze lektur czy internetowych treści, ale ludzie, którzy długo zgłębiają tajemnice danego systemu. I nie, nie pomoże Ci to, że: Ta czysta symbolika działa energetycznie, a żeby wiedzieć jak naprawdę działa musisz być zaawansowanym praktykiem a nie "zapoznać się z ich znaczeniem". Naprawdę nie ma lekko, każdy chce iść na skróty, coś przeczyta i już wie. Guzik prawda - nic nie będziesz wiedział poza tym, co ktoś bezmyślnie nawypisywał powielając po innych, równie się "znających" na rzeczy. Mówię w tym momencie o ezorunach głównie, choć na forum mamy, na szczęście, także wartościowe teksty, czyli te ujęcia tradycyjne. Jak już tak koniecznie chcesz zobaczyć czy coś działa, jak działa, to sobie najpierw zrób po jednej literce (runie) na drewienku, na kamyku, ponoś przy sobie dłuższy czas, minimum rok, ale nie trać kontaktu z systemem, dalej czytaj, ucz się, rozmyśla i wtedy możesz pokusić się o wstępne odczucie czy i jak u Ciebie to działa. A jeśli chcesz to zrobić dla szpanu lub dlatego, że wydaje Ci się to poważne, że w czymś Ci pomoże - no to... droga wolna, ale wtedy bezsensem jest pytać o bezpieczeństwo, bo w takim wypadku w 99 przypadkach na 100 pytający jest głuchy na rady
×
×
 • Create New...