Skocz do zawartości

Sen o górach


grosik55

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam bardzo wyraźny sen, otóż snił mi się w tym snie mój znajomy, mężczyzna żonaty, którego ja kocham i chyba też nie jestem mu obojętna. Nie jesteśmy parą.

Śniły mi się dwie góry i oboje równocześnie wspinaliśmy się na szczyt. Mój znajomy był bliżej szczytu niż ja. On się wcześniej wdrapał, a poźniej wrócił po mnie podał mi rekę i pomógł mi wejśc na szczyt.

Czy mogłabym prosic o interpretację tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ma to znaczenie z waszymi relacjami miedzy soba.

Czyli facet jest zonaty , a ty go kochasz ?

Cos mi podsunelo mysl , kiedy sie wspinaliscie napisalas ze wyszedl szybciej a nastepnie tak jakby sie wrocil zeby Ci pomoc. Moze chodzi tu o to iz sie stykniecie w przyszlosci :P heh cos mi tak wpadlo do łba^^

A prosze , napisz mi czy byly jakies gesty z jego strony typu usmiech wiesz oco mi chodzi , konkretniej opisac chyba ze nie pamietasz to nie szkodzi^^

 

Pozdrawiam Aron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te gesty zawsze są, gdy jesteśmy razem na wyjazdach, ostatnio mi powiedział, że mnie bardzo lubi od dłuższego czasu i nawet mnie pocałował. Ale po powrocie do domu milczy, może to i lepeij, bo w końcu ma zonę jakby nie było, a ja nie chciałabym mimo wszystko byc ta trzecią w związku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to zinterpretował tak: kochasz się w żonatym facecie, lecz we śnie to nie on się wraca ze szczytu żeby pomóc ci wejść na sam szczyt lecz twój znajomy. Jaki masz stosunek do tego znajomego ?? Może on coś do ciebie czuje, lub ty do niego, dlatego we śnie to on ci pomaga a nie żonaty mężczyzna, być może to też oznaczać iż jako żonaty mężczyzna jego góra jest już zajęta (przez jego żonę) twoja podświadomość mogła ukazywać iż wdrapywałaś się po drugiej górze gdzie również wdrapywał się twój znajomy, czy on jest singlem czy też zajęty? Góra może oznaczać dla ciebie sporo trudności jakie będziesz miała do przejścia, lecz zazwyczaj ze skutkiem pozytywnym. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coliber to nie dokładnie tak jak piszesz, to właśnie ten żonaty mężczyzna, którego kocham wdrapuje się na swój szczyt, a potem wraca do mnie, podaje mi rękę i pomaga mi wejśc na mój szczyt :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja będzie banalnie prosta.

 

Ten mężczyzna wszedł sam, bez Ciebie, osiągnął już jakiś cel, pewnie jest to jego rodzina, bo widzisz jego cel i zdajesz sobie z niego sprawę. Jednakże potem schodzi w dół - po Ciebie. Wycofuje się z tego co sam osiągnął, żeby iść ręka w rękę z Tobą, bo masz trudności z pokonaniem drogi.

Wasze drogi pierwotnie były sobie obce, ale w pewnym momencie spotykacie się.

 

Czy może być to Twoja chęć do tego, aby zostawił to co ma teraz i był z Tobą? Czy masz może wrażenie, że Twoje życie jest pełne tylko jak on jest przy Tobie? Czy uważasz, że Waszą wspólną drogą mogłaby być spełniona miłość?

 

Twoja sytuacja jest naprawdę bardzo trudna, ale wydaje mi się, że sen jest jakby impulsem do tego, żebyś przemyślała sobie czego oczekujesz w tej materii od siebie, czego od niego. Jak widzisz przyszłość, swoją i Waszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahaut nie myślałam jeszcze o naszej wspolnej przyszłości, bardzo mnie do niego ciągnie, a równocześnie boję się związku z nim, na razie walczę i próbuję wyrzucić z siebie to uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wyrzucisz uczucie (bądź swoje wątpliwości) dopiero jak je zaakceptujesz (to już z płaszczyzny bardziej psychologicznej, niż z interpretacji snu). Pamiętaj, że Ty nie ponosisz winy za to jak czujesz. Odpowiedzialność ponosi się dopiero za czyny i za myśli.

 

Życzę Ci z całego serca, żebyś rozwiązała tą sytuację najlepiej jak się da.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coliber to nie dokładnie tak jak piszesz, to właśnie ten żonaty mężczyzna, którego kocham wdrapuje się na swój szczyt, a potem wraca do mnie, podaje mi rękę i pomaga mi wejśc na mój szczyt :-)

Pozdrawiam

 

dokładnie tak jak opisałem wyszło, jeśli nie zauważasz to napisałaś w 1 poście:

 

"Mój znajomy był bliżej szczytu niż ja. On się wcześniej wdrapał, a poźniej wrócił po mnie podał mi rekę i pomógł mi wejśc na szczyt."

 

z tego wynika bardzo jasno, że twój znajomy po ciebie wrócił, więc proszę pierw dobrze opisz sen, żeby nie było później niejasności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Wiecie, wspinaczka na szczyt kojarzy się z osiągnięciem celu jaki sobie obraliście, to urzeczywisnianie Waszych ambicji - widocznie swój cel osiągniesz jako druga i przy pomocy kogoś (prawdopodobnie mężczyzny z Twojego snu).

Tak ja to widzę :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

a mnie to sie wszystko kojazy z sexualnym szczytowaniem :) ja ogolnie mam zwiazek karniczny z komputerem z nim zle a bez niego jeszcze gorzej tak wiec moze i podobnie jest z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interpretacja jest bardzo prosta:

1.On jako pierwszy wchodzi na szczyt - obrazuje to jego drogę jaką przechodzi w swojej obecnej rodzinie, a zdobycie szczytu znaczy zakończenie związku

2. Potem on schodzi po ciebie - czyli, że zejdzie z poprzedniej góry , w domyśle wyjdzie z tamtego pierwszego związku

3. Pomoże tobie wspiąć się na twoją górę - co znaczy, że stworzy związek z tobą, a dalsza wspinaczka razem oznacza, że będziecie ze sobą:dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...