Jump to content

Prześladowca, sex, tajemnica, zaniki pamięci


vanquisher
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj w nocy miałem bardzo dziwny, sen, niezywkle realny, i bardzo inteligentny, ponieważ tak samo jak w filmie - dopiero pod koniec zrozumiałem dlaczego tak toczyła się akcja.

 

 

Sen opowiadał kilka dni z mojego życia (mam prawie 20 lat), akcja działa się w bloku, który sąsiaduje z moim - tam jeszcze pół roku temu mieszkała moja babcia, która zmarła. Śniło mi się moje codzienne życie z moją mamą i jakimś mężczyzną/chłopakiem - na oko miał 22-25 lat, bardzo przystojny - nie wiedziałem kto to jest, i co robi w naszym domu. Chłopak ten był bardzo miły dla mnie, bardzo go lubiłem, jednak od początku sprawiał dziwne wrażenie, jakiegoś podejrzanego, że przybiera taką al'a maskę. Codziennie gdzieś razem chodziliśmy, rozmawialiśmy. Pewnego dnia podszedł do mnie i bardzo dziwnie się zachowywał - z tego co zrozumiałem był gejem, zaczął mnie dotykać, aż w pewnej chwili stanął przede mną (ja siedziałem na krześle przy biurku) i zaczął się dotykac po rozporku. Pamiętam jak moja twarz się zbliżała do jego rozporka, nawet przyjemnie się wtedy czułem. Wtedy ten wieczór się urwał i skończył. Następnego dnia nie wiedziałem o co chodzi, ale mama dziwnie się zachowywała, patrzyła na mnie jakoś krzywo. Wtedy nagle zacząłem rozmawiać z tym chłopakiem. On wyjął z kieszeni aparat i pokazał mi nagranie, jak razem kąpiemy się w wannie, on mnie gdzieś podrzuca, i chyba uprawialiśmy seks. Szybko schowałem aparat i nie wiedziałęm całwego nagrania, bo bałem się, że ktoś to zobaczy i usłyszy. Potem chciałem gdzieś wyjść, ale mama mi zabroniła, i powiedziała że 'nigdzie nie będę wychodził, bo ja zawsze coś zmajstruję, i potem będzie wstyd'. Nie wiedziałem o co chodzi, przecież nic takiego nie robiłem. Wtedy mi się przypomniało to nagranie, które zapewne mama widziała. Z daleszej rozmowy wyniknęło to, że tan chłopak żeruje na moich zanikach pamięci, i zawsze zmusza mnie do czegoś, opdczas gdy ja nie mam kontroli nad sobą a potem szantażuje nas. Jak mozna się domyslić, przechowywał nagrania moich wyczynów, po to by dostawać jakieś pieniądze, albo chociażby dach nad głową, jako zapłata za milczenie. Mama przypomniała też mi, że rok temu już nagraliśmy podobne video i on od tamtego czasu tutaj mieszka. Spotkałem się następnie z moim przyjacielem Kubą, i rozmawiałem z nim o tym wszystkim. POwieedziałem, że to nieprawda, że to nie byłem ja, jednak on potwierdził to co stało się rok temu, że on niby widział to nagranie, i wiedział o tym, że nieraz mam takie dni, że trace pamięć, i nie chciał mi tego przypominac, i trzymał to w tajemnicy. Poszedłem do domu, i wtedy mi się przypomniało, że za każdym razem gdy trace pamięć ten chłopak daje mi jakąś tabletkę i to pewnie jest przyczyną zaników pamięci. On siedział w pokoju i patrzyłem się na niego z bardzo wrogim spojrzeniem, bo wiedziałem o co chodzi, i zarazem nie mogłem się go pozbyć, nie chciał wyjść, a ni nic. Po prostu siedział, a ja czułęm się bezradny. Na tym sen się skończył.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • dobylgdzie
   By dobylgdzie
   Cześć! Mam mały problem. Od jakiegoś czasu (mniej więcej od miesiąca) miewam sny o zdradzie. I to nie ja zdradzam, ale mój partner. Nie wiem jak mam to interpretować, szczególnie, że w świecie rzeczywistym nie ma tego problemu, ale śnię, że mój chłopak jest mi odbierany przez jego koleżanki z roku na studiach. W związku jest mi dobrze, jemu chyba też dlatego nie wiem, co może być powodem tych okropnych snów.
   Dodam, że są one niesamowicie realistyczne. Naprawdę wydaje mi się, jakby to była całkowita prawda. O co chodzi?
  • xpolusiax
   By xpolusiax
   Dzisiaj miałam strasznie dziwny sen ... Na początku śniło mi się że jestem z chłopakiem w łóżku a on mówi że nie ma już prezerwatyw i nie możemy uprawiać seksu .. JA po chwili zrozumiałam i wyszłam z pokoju do korytarza gdzie świeciło się przyciemnione żółte światło i podeszłam do okna . Za oknem widziałam noc lecz za chwilkę zaczepił mnie mój brat i rozmawialiśmy o jego córeczce która niedawno się urodziła . Postanowiłam iść ją obejrzeć . Przy otwartych drzwiach od razu widziałam dziewczynę brata sięgającą po pieluszki .Weszłam głębiej do pokoju i zauważyłam leżące nagie kobiety na łóżku potem gdy spojrzałam na dziecko leżało ono w kuble wody w którym pływały rybki awaryjne . Spytałam czemu dziecko tu leży a dziewczyna brata odpowiedziała że usypia.Mój brat zauważając rybki zabiera jedną pomarańczową i wyrzuca ją do muszli klozetowej. W drugim śnie śniło mi się że 3 osoby z mojej klasy umarły a 4 zapadły w taki dziwny stan . Polegał on na zapatrzeniu się i nie ruszaniu przez długi okres czasu . Co dziwne ciągle widywałam samochody osobowe przejeżdżające obok mnie . W tym śnie bardzo płakałam za znajomymi .
  • notforu
   By notforu
   Witam, dzisiaj przyśnił mi się dość dziwny sen i od tamtej pory nie daje mi on spokoju .
   Często mam dość dziwne i mroczne sny, ale ten jak na razie najbardziej mnie nurtuje.
   Liczę, że ktoś z Was pomoże mi go zrozumieć.
    
   Przyśniło mi się, że byłam w pokoju moich rodziców i na dywanie pojawiały się różne dziwne napisy.
   Jak później sobie uświadomiłam były to jakby odpowiedzi na moje myśli.
   Przeraziłam się nieco i usłyszałam głos mojego szwagra, który pytał co do mnie piszą.
   Zdziwiona zapytałam go sąd o tym wie.
   Odpowiedział, że miał kiedyś znajomego, który przekazał mu tajemnice pewnego rodu.
   Gdy spytałam co to za tajemnica rzekł, że nie może mi nic więcej powiedzieć, bo każdy, kto przekazał ten sekret dalej zginął, łącznie z całą tą rodziną.
    
   Może to trochę głupie i wygląda jak scena z jakiegoś horroru, ale to tylko moje sny
  • Bern
   By Bern
   Śniła mi się dziś przyjaciółka mojej koleżanki, której za bardzo nie znam Przyśniło mi się to, że na początku się przytulaliśmy i następnie zacząłem ją dotykać w intymne miejsca. Następnie ona siadła na mnie i zaczęła się o mnie ocierać intensywnie(podobnie jak 'na jeźdźca' przy stosunku). Było jej miło. Doszła w ubraniu i powiedziała ze było jej najlepiej ze mną niż z kimkolwiek innym. I powiedziała 'narazie' i koniec snu.
×
×
 • Create New...