Jump to content
nalka

runy

Recommended Posts

nalka

czy ma ktos z was jakies ksiazki dotyczac run w postaci elektronicznej byla bym wdzieczna :)

Iguanna

Zgromadziłam już sporo informacji w różnej postaci, jakby ktoś potrzebował mogę przesłać mailem :)

Tak więc Naluś- mail :)

mariam

Czy ja tez moglabym prosic o podeslanie tych informacji? Z gory pieknie dziekuje!!! :-)

Iguanna

Tak :) Poprosiłabym o Twój adres maila na priv :)

Iguanna

Widzę, że jest spore zainteresowanie tematem run :) Nie wiem czy informacje zgromadzone przeze mnie są satysfakcjonujące (na pewno nie są wyczerpujące ;p), ale mam nadzieję, że pomogłam :)

mariam

Iguanna bardzo przepraszam, ale ja nie wiem co zrobic aby do Ciebie napisac na priv :(

Iguanna
Iguanna bardzo przepraszam, ale ja nie wiem co zrobic aby do Ciebie napisac na priv :(

Kliknij na mój nick, wybierz zakładkę kontakt i wybierz 'wyślij wiadomość prywatną' :)

Ojej z tego co widzę, to do Ciebie nie można napisać wiadomości prywatnej, musisz coś w ustawieniach poszperać :) Albo napisz u mnie na profilu swój mail, a potem usunę wiadomość :)

mariam

Iguanna, wlasnie tak zrobilam- jak mi poradzilas :-) Prosze Cie- potem usun te wiadomosc z mailem, dobrze?

Iguanna
Iguanna, wlasnie tak zrobilam- jak mi poradzilas :-) Prosze Cie- potem usun te wiadomosc z mailem, dobrze?

Już wysłałam maila i usunęłam wiadomość :)

rozmarzona

czy ja też mogę prosić o te informacje na temat run?

jak by co to podam meila na priv