Skocz do zawartości

Księzyc w nowiu, kule energi,las,morze


Candy Lady

Rekomendowane odpowiedzi

Tej nocy snilo mi sie ze spaceruje po ciemnym lesie[byla noc-ksiezyc byl w nowiu]. Niewidzialam prawie nic. Tylko gdzies daleko przedemna bylo jakies zrodlo swiatla-szlam w jego kierunku.Gdy bylam juz blisko,zaczelam biec. Zaatakowaly mnie nietoperze-bylo ich 5. Ale daly mi spokoj. Przez chwile wachalam sie czy isc do tego swiatla czy nie-lecz poszlam. Gdy juz bylam na miejscu okazalo sie ze to byla wielka kula energii. W tej kuli ujzalam pewnego chlopaka,ktorego bardzo kocham. Patrzyl na mnie,rozplakalam sie. Pozniej obudzilam sie nad morzem. Lezalam na brzegu w białej sukni[wczesniej mialam czarne ubranie i czarne wlosy-naprawde jestem ciemna blondynka]-wlosy mialam jasniejsze niz zawsze. Wstalam. Rozejzalam sie...na srodku morza byla kolejna kula z energia.Do Weszlam do morza-lecz moje nogi unosily sie nad woda. Pobieglam do tej kuli-znowu ON w niej byl. Tym razem wesoly. Mowil cos do mnie-w innym jezyku. Nic nie rozumialam...

 

No i sie obudzilam.

Dodam ze z tym chlopakiem rozstalam sie kilka godzin przed snem. Mimo to wciaz czuje ze go kocham.

 

 

Czekam na szybka odp. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Candy Lady

Ta kula energi/chłpak to wyraz celu do jakiego dążysz, pragnienie zbliżenia sie do niego pomimo Twojego wahania i problemów (nietoperze)... nawet jeśli sytuacja wygląda na skomplikowaną i nie jasną (noc), to jednak trochę po omacku (po ciemku) próbujesz sie w niej odnaleźć - to sugeruje że tak aprawdę nie masz pewności czy z tej znajomości coś więcej wyniknie... a skoro chłopak był w kuli - to najwidoczniej ma na Ciebie ogromny wpływ.

Z dalszej części wynika że masz więcej pewności co do świadomości poczucia gotowości na związanie się z tym chłopakiem (nawet ubranie zostało zamienione na jasniejsze co sugeruje na bardziej pogodny nastrój).

Jedynie co, to rozmowa w innym języku co może oznaczać trudności w komunikowaniu sie między Wami - nie rozumienie co druga osoba chce przekazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...