Skocz do zawartości

PAJĄK w kolorze tęczy na błyszczącej pajęczynie


BEA

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw śnił mi się siedzący na ścianie duży , czarny włochaty pająk. Ale nic się nie działo, oprócz tego, że mnie przestraszył. Koniec tego etapu snu.

Potem szłam do swojej mamy, ale to nie był jej blok, był jakby po remoncie. Wybielone ściany, wejście do piwnicy wykończone łukiem-arkadą, z bardzo niskim przejściem.

Nie pamiętam jak znalazłam się w białej sali i idąc szybko wplątałam się w poziomo utkaną pajęcznę. Nitki pajęczyny były mocne , elastyczne, cieniutkie i błyszczące. Chciałam je zerwać, ale pamiętałam, że pająk reaguje na drgania sieci i oczywiście zaczął biec w moim kierunku. Był duży, taki okraglutki i w kolorach tęczy, wyglądał na takiego z kreskówki. Dobiegał, ja się szarpałam, on się cofał. Ale nie mogłam wydostać się z sieci. Obudziłam się przestraszona, bo zawsze bardzo bałam się pająków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająk przyśnił się Tobie dlatego że jak sama napisałaś zawsze bałaś się tych włochatych, mało sympatycznych obślizgłych stworzeń... Koniec tego etapy interpretacji...

Sam pająk jednak jak zauważyłaś był raczej bajkowy, nierealny, w kolorze tęczy. Utkwienie w olbymiej sieci pająka może oznaczać jakieś kłopoty, tarapaty, w które się wplączesz. Tym bardziej radziłbym ostrożność, gdyż miałaś problemy z wydostaniem się z pułapki owego pajączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...