Skocz do zawartości

Uprzedzam, sen trochę niesmaczny ;p


Iguanna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec znów sniło mi się kilka rzeczy na raz :)

 

Pamiętam, że kolega - nazwijmy go umownie Piotr - zaprowadził mnie do ogrodzenia (to był taki drewniany płot) który odgradzał go od sąsiada - nazwę go Rafał - i pokazywał mi, że ten ukradł mu kamienie do ogródka. Gdy Rafał (chłopak w wieku tego kolegi. To były postacie ze snu nie mające odpowiedników w świecie realnym) wyszedł z domu to Piotr go do siebie zaprosił. Po czym od razu w 3 znaleźliśmy się w małej kuchni. Ja piłam jakieś piwo, a oni chyba wódkę. Gdy się zorientowałam, że Piotr chce upić Rafała żeby odebrać od niego skradzione kamienie, powiedziałam, żeby wypił piwo brzoskwiniowe to nic mu nie będzie (hahaha xD). Po czym zrobiło mi się niedobrze i zaczęłam wymiotować. Tzn to było raczej wypluwanie czegoś, myślałam, że wyplułam jakąś część mojego gardła, potem jakiś kolejny fragment wnętrzności i jeszcze jeden.... Wystraszyłam się potwornie i wzięłam do ręki to co wyplułam (myślałam, ze jeszcze się przyda :D) i pobiegłam do łazienki po czym zwymiotowałam. Czułam przez sen jak wymiotuje... Gdy kibelek się cały zapełnił, spuściłam wodę i zobaczyłam, że w muszli była jakaś butelka po płynie do okien i nagle zawołałam do siostry, że dziadek znowu wyrzuca wszystko co mu przeszkadza, gdzie popadnie.

 

Potem śniło mi się, że kupowaliśmy balony na wesele. Wesele miało się odbyć na wielkim balkonie. Wszędzie były pięknie przybrane stoły, krzesła i w ogóle wszystko wyglądało pięknie. Zawiesiliśmy balony pod 'sufitem' tego balkonu. Mój pies próbował doskoczyć i złapać za sznurek któregoś z baloników. Były to czerwone serca. Z rozmowy moich rodziców których nie widziałam, wynikało, że takie same balony kupią na moje wesele, albo, że już kupili na moje wesele, albo, że to wesele które ma się odbyć jest moje (lol :|). Po czym zaprosiłam kolegę do stołu i na tym się sen skończył :)

 

Osobiście nie lubię wesel... wiec nie wiem skąd ten sen :)

 

Poproszę o pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguanno bardzo ciekawy sen... Nie pomogę zbytnio, ale mam w domu sennik więc jeżeli jeszcze nie czytałaś interpretacji o weselu, kradzieży itd. to mogę Tobie napisać. Piszę bo może już czytałaś te głowne... Całości niestety nie potrafiłbym zinterpretować (nie jestem w tym aż takim szpecem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iguanno bardzo ciekawy sen... Nie pomogę zbytnio, ale mam w domu sennik więc jeżeli jeszcze nie czytałaś interpretacji o weselu, kradzieży itd. to mogę Tobie napisać. Piszę bo może już czytałaś te głowne... Całości niestety nie potrafiłbym zinterpretować (nie jestem w tym aż takim szpecem)...

 

Czytałam już, ale wszędzie jest napisana inna interpretacja :) Więc jeśli nie sprawi Ci to problemu to napisz :) Będę bardzo wdzięczna.

Nie szkodzi, że specem nie jesteś, każda pomoc się przyda :) Śliczne DZIĘKI :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...