Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

Grzybki to nie ja ale majaczenie jak najbardziej :P

 

A tego Sephirowego spychacza to ja sobie wyobrazić nie umiem :)

 

Animka, pewnie nieoryginalnie ale z kreskówkami ze wskazaniem na strusia-pędziwiatra ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam łatwe,

 

Papirus - wg mnie starusieńki dziadek (84 lata albo więcej), który przypadkowo zalogował się na forum (sam nie wie jak) ew gośc anorektyk tak chudy jak kartka papieru:dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam łatwe,

 

Papirus - wg mnie starusieńki dziadek (84 lata albo więcej), który przypadkowo zalogował się na forum (sam nie wie jak) ew gośc anorektyk tak chudy jak kartka papieru:dostal_na:

 

Ha, ha, ciekawa interpretacja mojego nicka - ale bardzo mi się podoba;)))))

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek 87=Jacek=imię męskie :lol:

Przytoczę mit związany z tym imieniem:

"Imię Hyakinthos nosił według mitologii piękny niczym bogowie Olimpu, grecki atleta, syn króla Sparty. Bóg Apollo zakochał się w młodym księciu. Spędzał z nim dużo czasu na polowaniach wędrując przez pola, lasy i góry lub wspólnie uprawiając różne ćwiczenia. Pewnego letniego popołudnia Apollo i Hyakinthos ćwiczyli rzucanie wykonanym z brązu, ciężkim dyskiem. Jeden chciał prześcignąć drugiego. Dysk z każdym rzutem leciał wyżej. Apollo wytężył wszystkie siły i rzucił dysk aż po chmury. Hyakinthos zaczął biec do miejsca, gdzie spodziewał się, że dysk upadnie. Dalsze wypadki mają dwie wersje. Pierwsza mówi, że dysk nieszczęśliwie odbił się po upadku i trafił Hyakinthosa w głowę. Druga wersja bierze pod uwagę działania Zefira - boga zachodniego wiatru, który również był zakochany w młodym Hyakinthosie. Zapewne z zazdrości chciał się zemścić zarówno na chłopaku, jak i na Apollu. Tak pokierował dyskiem, że ten trafił młodzieńca w głowę. Z rany zaczęła płynąć krew. Płynęła równie szybko jak uciekające z ciała życie. Hyakinthos umierał w ramionach Apolla, który przeklinał swoją nieśmiertelność nie mogąc podążyć za swoim ukochanym. Krew czerwieniła czarne loki chłopca spływając na ziemię. Apollo schylił się do ucha Hyakinthosa i wyszeptał "W moim sercu będziesz żywy po wsze czasy, piękny Hyakinthosie. Niech pamięć o tobie żyje również pośród ludzi". Na te słowa w miejscu gdzie wsiąkła krew Hyakinthosa wyrósł delikatny czerwony kwiat. Na jego płatkach do dziś widoczny jest ślad cierpienia Apolla, a nazwany został Hiacyntem na cześć pięknego młodzieńca."

źródło:http://yakipl.republika.pl/jacek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anien kojarzy mi się z z Anime tudzież Mangą. A poza czymś tak oczywistym to wydaje mi się, że osoba posiadająca taki nick jest radosna i pełna lekkości :)

 

Wymyślając tan nick nie myślałam ani o anime ani mandze, ale faktycznie lubię oglądać/czytać. A reszta też ma w sobie jakąś prawdę. Pzdr :_okok:

 

Key kojarzy mi się z kimś kto wyróżnia się z tłumu, dąży do postawionych przed sobą celów. W każdej sytuacji próbuje znaleźć właściwe rozwiązanie :)

 

PS co rozumiesz przez stwierdzienie "pełna lekkości"?? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalenie ciężkie zadanie z Twoim nickiem, Jacku :P Zwłaszcza, że już tangiss dała odpowiedź.

Mnie niestety kojarzy się z kimś w spodniach w kroku i za dużej bluzie (delikatnie ujmując), takie osoby rzadko podejrzewam o szczególną kreatywność ^____^"

Ale nie mam zamiaru Cię obrażać, nie myśl sobie ._. W końcu to tylko nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowilo92 z kimś o dużym zasobie wiedzy, ale nie chodzi tu bynajmniej tylko o wiedzę książkową, tylko taką zakrytą dla innych ludzi, ty jednak potrafisz dostrzec je dzięki światłu księżyca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fallen angel, zalezy jak patrzec, jesliz angielskiego to wiadomo, a jesli z jezyka mojej w yobrazni to zdecydowanie anioł w pieknych falujacych wlosach, zlocistego koloru, bardzo cieply i troche zawstydzony ;-) w wersji kobiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmy Przymrużone oczka :) , jeszcze w radiu jak w pracy jestem, to czasem leci taka piosenka gdzie słychać słowo "shimmy" i dlatego nawet w pracy bywa że o Tobie myślę :lol:

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Bezimiennaja

Sethi na pewno Egipt tyle, że mi sie kojarzy z ojcem Ramzesa II, który nazywał się właśnie Sethi.

Przy okazji Seth był bogiem chaosu, pustyni, burzy i piorunów i władca Górnego Egiptu.

I obok Thota moje ulubione Egispkie bóstwo.

 

Jacek_87 fajny facet lat 22 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien-z jakimiś ładnymi zapachami,perfumami.

Nashira-z czymś ogromnym ,intrygującym .

 

Pit - oczywiście jakby było inaczej z Bradem ;))

Vivien - wiatr letni morski ;),ciepły przyjemny

Nashira - z afrykańskim,magicznym naszyjnikiem,talizmanem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit - głowny bohater Niebiańskiej Przepowiedni:D i nie wiem czemu, ale z imieniem Kszyś

 

Nashira - z indyjską ksieżniczką i brzęczącymi bransoletkami:D

 

Vivien- z kwiatem ktory rośnie na dzikiej lesnej polanie:D

 

Dab - kojarzy mi sie z mila muzyką DAB

 

tribalbellydancer - bellydancer czyli tancerka brzucha. pozatym z pomarańczą:D

 

Tilka - z jakimś samochodem

 

Bezimiennaja - z niebieskiem kolorem:D

 

Sethi - z plażą. i lazurową wodą.

 

Jacek.87 - z porą roku (wiosna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drahma jak by przełożyć literkę (Dharma)-kojarzy mi się z duchowością ,naukami.Ludwika- z żoną króla -królową .

Dama trefl- z magią ,kartami.

Usagi- z samurajem japońskim.

Winteer- kojarzy mi się ze zmiennością,pięknem.

Tribalbellidancer- ze świętowaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bezimiennaja ,ja tak za bardzo nie miałem czasu zię zastanowić nad ,swoim nickiem ,ale dziękuję bardzo wszystkim za skojarzenia.

Bezimiennaja- z rosyjską prorokinią.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...