Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

czarna131415 z kimś kto pozornie może wydawać się trudny w kontaktach... ale to wyłącznie pozór, to ktoś wyjątkąwy, wyróżniający się w tłumu... tylko trzeba takiego kogoś poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Diliana - z wróżką, i z delikatną jak jedwab dziewczyną

 

Kaziu Zabijaka - tu no nie wiem ;)... z Kaziem co rozbija głowy ;P

Kaziu taki rozbójnik z ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gay to mi sie z gejami kojarzy ^^ tak jakoś. Ale geje są przesympatyczni więc mi sie miło nick kojarzy. :P

nie chciałam urazićwięc przepraszam jeśli to zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady nie urażasz (: przecież nie po to nick zakładałem [; Bo mój nick mówi o mnie.. Ja nim jestem.. Jak i tutaj na forum tak i w życiu codziennym na codzień.. Nie ukrywam się z tym przed znajomymi, przyjaciółmi, rodziną.. (: Ale oczywiście też nie rozpowiadam na prawo i lewo i nie staje na ulicy i nie krzycze.. : ,, Słuchajcie jestem gay'em!!!!!!!!!!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek
Lady nie urażasz (: przecież nie po to nick zakładałem [; Bo mój nick mówi o mnie.. Ja nim jestem.. Jak i tutaj na forum tak i w życiu codziennym na codzień.. Nie ukrywam się z tym przed znajomymi, przyjaciółmi, rodziną.. (: Ale oczywiście też nie rozpowiadam na prawo i lewo i nie staje na ulicy i nie krzycze.. : ,, Słuchajcie jestem gay'em!!!!!!!!!!".

I tak trzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam, 3mam.. Bo po co pokazywać się od innej strony i żyć w dwóch światach.. Kiedyś tak robiłem, kryłem się z tym przed rodzicami i przyjaciółmi.. Życie było trudno, bo bałem się iż wpadnę. Ale przecież każdy jest inny, a ja jestem taki jaki jestem i tego nie mam zamiaru oraz nie chce zmieniać.. Przecież człowiek taki się rodzi. (: A jak komuś sięnie podoba, to ja idę w jedną strone a ta osoba w drugą.. Bo po co stawiać sobie na swojej drodze życiowej konflikty i flagi wojny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra chłopcy :P ale nie spamujmy już tyle^^ tylko pora wrócić do tematu.

a tak jeszcze poza tematem to chciałabym się podpisać pod postem użytkownika Mafciek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, dlaczego ale pierwsze skojarzenie nicku powyżej, czyli Erzy Scarlett to Einstein.. Nic innego do głowy mi nie przychodzi.

 

to mnie rozbawiłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się czytać całego off-topu, dlatego ocenię nick ostatniego posta:

 

- Mafciek - Tak szczerze nick nie za bardzo mi się jakoś kojarzy, raczej jako chłopca 1,6m, który lubi się wydurniać i nosi flanelową koszulę w kratkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek
Mafciek - Tak szczerze nick nie za bardzo mi się jakoś kojarzy, raczej jako chłopca 1,6m, który lubi się wydurniać i nosi flanelową koszulę w kratkę

Hmm.. Czerwona flanelka w kratkę się zgadza, wydurniać się uwielbiam, co do wzrostu to pudło bo mam prawie 1,9m ;DD. Widzę, że jesteś z Katowic i zastanawiam się czy przypadkiem się nie znamy, wnioskuję to z trafności twojego posta.

 

Kane kojarzy mi się z kankanem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek

Zapewniam, że jestem normalny, no może jestem trochę zakręcony ale zapewniam, że w tym pozytywnym sensie ;DD

 

Shimmy kojarzy mi się z chemią bo po francusku chemia to chimie czyt. szi-mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

mnie eywa kojarzy się z inna ewą ;)

dziewczyną co zrobi tak jak chce ;P

 

Sephira - księżniczka z bajek 1001 nocy :)

zna się na snach i różnych opowieściach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek

Seid, kojarzy mi się z niebieskim ufoludkiem.

 

Mafciek z seplenieniem ^^

Domyślam się dlaczego ;D ale nie martwcie się, jak wyjadę do Australii to zacznę wam tu po angielsku nawijać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mafciek

Owsik z osobą, która lubi zadawać wścibskie pytania, wierci nam dziurę w brzuchu. Wyrzucisz taką drzwiami to wejdzie oknem ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

karolinna z Karolcią i z czerwonymi koralami :>

 

mefisto - z gorącym diabełkiem, ale takim grrrr... fajnym

mefisto gdyby nie to ze jesteś dziewczyną to ten nick jest bardzo zachęcający ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

HeartBreaker - może być aktor z telenoweli ;>

 

Sowilo92 - słoneczka runa, albo jakiś taki energetyczny stworek ;>

 

Namanira - egzotyczna księżniczka :>

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...