Skocz do zawartości

sen o próbie zabójstwa, prosze o pomoc


siarowa

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze bylam w bloku w ktorym mieszka moj zmarły w marcu dziadzio i dowiedzialam sie nie wiem skad ze ktos planuje mnie zabic, ktos kto przesladuje mnie dłuzszy czas. kiedy juz wiedzialam ze zaraz sie pojawi schowalam sie wiec w piwnicy w klatce obok i jakabym widziala przez okno co sie dzieje, jakis człowiek ktory mnie bronil mial go zastrzelic gdy bedzie sie zblizal do tego mieszkania, widzialam tylko jak wchodzi ten morderca do klatki i byl to napewno mezczyzna i slysze stzaly i latajace kule, przerazona ze mnie złapie ucieklam gdzies w te piwnice i spotkałam mojego wojka z tata w jednej z piwnic bo to jak sie okazało byla piwnica mojego wojka. i w rzeczywistosci on nie ma zadnej piwnicy tam. prosze o interpretacje :) nie wiem co mam o tym myslec, tym bardziej ze zadko mi sie cos sni a teraz mam złamane serce mysle ze to moze miec zwiazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam podobny sen. Myśle, że moze to oznaczac rozpoczecie nowego etapu w zyciu. Oderwanie sie od tego co juz za Toba. W snie pojawily sie osoby Ci bliskieco moze oznaczac ze potrzebujesz bliskosci, czujesz sie samotna. Jednakze to dlugo nie potrwa poniewaz twoj sen konczy sie szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/13984-google-page-rankingoba-zabojstwa.html

 

a co myslicie o tym?

moj sen znaczy rozpoczecie nowego etapu czy to ta zazdrosc? bo niepokojąca sytuacje to mam napewno, ale w sumie wg poprzedniej interpretacji sylwiawiosenka tez tak jest, kurde jak mi sie to zgadza strasznie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...