Skocz do zawartości

Spadająca czaszka z gwieździstego nieba


fatsak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam ostatnio sen, który wywarł na mnie bardzo silne odczucia, dlatego też postanowiłam zwrócić się z prośbą o interpretację.

Pewnej nocy stojąc na schodach swojego domu, zauważyłam na bardzo gwieździstym niebie pojawiające się dziwne znaki. Wpierw był to podwójny sznur równo ułożonych gwiazd, przebiegający przez całe niebo. Szybko zawołałam swoją siostrę, aby jej to pokazać (o ile pamiętam była to ona), ale po chwili sznur ten był już delikatną jaśniejszą smugą od gwiazd, którą czasem normalnie można zauważyć na niebie, siostra z delikatnym uśmiechem rzekła, że jest to zwykła droga mleczna. Zdziwiona tym faktem pozostałam nieustannie wpatrując się w niebo, na którym zaczęły pojawiać się (jakby naklejać) obrazy aniołów oraz welony ślubne (rzeczy te nie były ułożone z gwiazd, tylko w stanie naturalnym). Ponownie wbiegłam do domu, gdzie przywołałam szybko domowników (było tam ok. 3 osóB), ale gdy wyszliśmy niebo ponownie było "nienaruszone". Rodzina zaczęła ze mnie trochę kpić, a ja sama lekko zirytowana całą sytuacją pozostałam na zewnątrz. Czułam i wiedziałam, że jest to jakieś celowe działanie tych znaków, że one znikają zanim ktoś inny je ujrzy, tak jak gdyby miało to na celu pozbawienie mnie wiarygodności. Następnie pojawił się kolorowy wir na niebie, który co raz szybciej i intensywniej zaczął się kręcić. I tym razem zawołałam siostrę, która zdążyła jeszcze część tego przed zniknięciem zobaczyć, przez co z wiru tego spadła na ziemię płaska trupia czaszka (z dwoma skrzyżowanymi kośćmi, jak znak ostrzegawczy), przerażającym, diabolicznym głosem szybko coś powiedziała, po czym przeleciała z ogromnym pędem obok mojej głowy do przedsionka domu... obudziłam się z krzykiem i przerażeniem

Edytowane przez fatsak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz rzeczy, których inni nie widzą.

 

Sen jest nauczką, żeby nie mówić osobom postronnym o swoich przeżyciach duchowych/ezoterycznych - bo oni nie muszą widzieć/rozumieć tego, co Ty.

 

Twoja siła bierze się z posiadania tajemnicy.

 

Intrygujące z tą czaszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tę interpretację, jednak zastanawiam się czy sen ten może być również pewną metaforą mojego obecnego stanu w życiu, mianowicie czy lepiej będzie, jeśli nie będę rozmawiać z innymi o tym co mnie dręczy przez popełnione błędy; czy widzę "rzeczy, które inni nie widzą" może odnosić się także do przesadnego martwienia się, że nie jest tak źle jak sądziłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy sen ten może być również pewną metaforą mojego obecnego stanu w życiu, mianowicie czy lepiej będzie, jeśli nie będę rozmawiać z innymi o tym co mnie dręczy przez popełnione błędy

Oczywiście, to również jak najbardziej poprawna interpretacja.

 

czy widzę "rzeczy, które inni nie widzą" może odnosić się także do przesadnego martwienia się, że nie jest tak źle jak sądziłam?

Tak. Może jesteś bardziej zapobiegliwa, dokładniejsza, może wpadasz w perfekcjonizm. To nie musi być złe - ale czasem może być niepotrzebne. Możesz rozmyślać o potencjalnych problemach tak wiele, że nie pomyślisz o potencjalnym korzystnym obrocie spraw.

 

Jeśli oglądałaś np. The Secret, to mogłaś dowiedzieć się, że myśli tworzą rzeczywistość.

 

Jeśli te myśli tworzą rzeczywistość dla Ciebie trudną, nieprzyjemną, niekorzystną - może warto je zmienić. Czyli nie martwić się na zapas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...