Skocz do zawartości

przygotowania do ślubu, 2 odrzuconych narzeczonych w dzień ślubu


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

miałam dziś bardzo dziwny sen

mianowicie początkowo śniło mi się, że jadę autobusem, wysiadam w lesie Kampinowskim<dokładnie pamiętam nazwę>następnie wsiadam z powrotem do autobusu tym razem nocnego kasuję bilet i jadę do domu

w domu mama powiedziała mi,że moja ślubna sukienka jest już gotowa- zobaczyłam ją wiszącą na wieszaku miała kolor "ecru" następnie wróciłam do swojego pokoju do którego następnie przyszedł mój 1 narzeczony,który miał z 40 lat i pochodził a Ameryki Południowej a co najciekawsze to były chłopak mojej znajomej <ja mam 20 lat > zaczęłam z nim rozmawiać i powiedziałam, że ze ślubu nici następnie pocieszałam go a on płakał

gdy wyszedł do pokoju wszedł mój 2 narzeczony <w rzeczywistości to mój dobry kolega >któremu też powiedziałam, że ślubu nie będzie- w stosunku do niego czułam więcej sympatii niż w stosunku do poprzedniego adoratora i nawet byłabym chętna stanąć z nim na ślubnym kobiercu gdyby nie to, że tęsknie za moim byłym chłopakiem- takie są moje odczucia ze snu

a na końcu, gdy powiedziałam mamie że ślubu nie będzie ona powiedziała mi że goście i tak przyjadą...

 

czy ktoś mógłby mi pomóc w interpretacji tego snu ?

 

z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...