Skocz do zawartości

"Podświadome pragnienie gwałtu"???


kaktus236

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałabym opisać Wam mój sen, chociaż pewnie posypią się głosy, że trudno zinterpretować sen nie znając osoby, która go śni, nie wiedząc nic o jej życiu itd, mimo to proszę o jakieś wskazówki. Ale przejdźmy do konkretów.

Śniło mi się że jest woja. Razem z mamą, tatą i babcią postanowiliśmy wybrać się na pieszą pielgrzymkę, nie wiem w jakiej intencji. Szliśmy dość długo, aż napotkaliśmy przeszkadę w postaci muru na drodze, kórego nie można było obejść. Obok obozowało wojsko wrogów. Icg dowódca powiedział, że da nam zastrzyk, po którem będziemy mogli przejść przez ten mur. Zgodziliśmy się. W tym momencie akcja przeniosła się do innego miejsca, wyglądało to na obóz koncentracyjny. Okazało się, że ten sastrzyk sprawił, że zachodziło się w ciąże i dotyczyło to nawet mężczyzn. Jednak jakimś trafem, ja nie zaszłam w ciążę. Ten sam żołnież co wcześniej, dowódca, powiedział, że będziemy przebywać w obozie do rozwiązania. Był bardzo przystojny i był dla mnie miły, nad innymi się znęcał. Gdy dowiedział się, że nie jestem w ciązy, zaproponował mi układ, że uwolni moją rodzinę, pod warukiem, że będę się z nim kochać i dam mu dziecko. Zgodziłam się, za wszelką cenę chciałam pomóc rodzinie. Nie śniło mi się, żę uprawiałam z nim seks, ale wiedziałam, że to się dzieje. I co najdziwniejsze pokochałam go, on nie uwolnił mojej rodziny, wiedziałam, żę zrobił im coś złego, najprawdopodobniej zabił, ale ja nadal go kochałam i urodziłam mu syna.

Nie wiem jak to zinterpretować, tłumaczenie poszczególnych symboli nic mi nie mówi. Mogę liczyć na waszą pomoc? aha, w moim senniku śnienie o żołnierzu oznacza podświadome pragnienie gwałtu, ale sami przyznacie, że to dosyć dziwna interpretacja? jakoś nie marzę o tym, żeby mnie coś zgwałcił :_smutny:

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...