Skocz do zawartości

Łapanie szczura w pułapkę z moim psem :/


Ane

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo przed przebudzeniem się śniłam,że stoję przy otwartych drzwiach komórki ( gdzie bywały dawniej szczury ). W tym samym czasie mój pies gania jednego po ogrodzie. Nagle biegnie ten szczur w moją stronę i robi ich sie więcej. Bardzo sie bałam i szybko zamknęłam drzwi komórki. Szczury z rozpędu uderzają w drzwi i robi sie z nich znów 1 szczur i ucieka znów na ogród,gdzie szaleje za szczurem mój pies. PHI

 

Prosze o interpretację !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do konfrontacji z "wrogiem", a w każdym razie z kimś nieprzyjaźnie nastawionym. Co ważne - to osoba, z którą nie do końca Ty bezpośrednio "masz na pieńku"... natomiast zaatakuje Cię z racji Twojego stanowiska wynikającego z przyjacielskiej relacji i poczucia lojalności w stosunku do bliskiego człowieka. Swoją drogą Twój "pozytywny" znajomy świetnie radzi sobie z tym osobnikiem, zna bardzo dobrze jego słabe strony i chyba po prostu musi z nim obcować z powodu "wyższych celów". A Tobie nie zabraknie sprytu, aby "bezboleśnie" wybrnąć z niemiłej sytuacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za ta interpretację.

Może mieć pokrycie z moja codziennością.

Rzeczywiście ktoś zaszedł mi za skórę i rzeczywiście moja bliska osoba jest pod wpływem tej "złej" osoby.

Ale moja lojalność chyba zwycięży i przetrwa kryzys.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...