Skocz do zawartości

dużo ludzi i petardy


angela721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś zaniepokoił mnie mój sen, a mianowicie sniło mi się, ze wraz ze znajomymi z klasy, mamą, siostrzenicą i obcymi ludzmi stałam gdzies na polnej,wąskiej drodze. Kolega z klasy duzo dalej, odpalił na ziemi petarde, ona z hukiem wyleciała w powietrze,a ja z racji tego, ze sie bałam,oddaliłam sie troszke z tej drogi, kucając w zbożu, lub jakichś kwiatach(dokładnie nie pamietam :( )zatkałam uszy, a petarda spadając z mocnym impetem uderzyła mnie w plecy, nic mi sie nie stało, potem obudziłam sie zaniepokojona. Bardzo prosiłabym o pomoc chętnych, ten sen dziwnie mnie zaniepokoił.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela721, czy spotkałaś na swojej drodze osobę, do której nie do końca masz zaufanie? Osoba odpalająca petardę kojarzy mi się z kimś, kto lubi robić wiele szumu wokół siebie. Ty nie jesteś tym zachwycona, oddalasz się (masz obawy, niepokoi Cię zachowanie tej osoby), próbujesz usunąć się z drogi, jednak może się okazać, że pewne działania tej osoby wymierzone są, mniej lub bardziej pośrednio, w Ciebie. Lepiej mieć teraz oczy dookoła głowy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..osoba ktora odpalała petardę we śnie to zwykły kolega z klasy, z ktorym tak naprawde niewiele rozmawiam, nie utrzymuję kontaktów poza szkołą... Osoby, ktorych nie dażę zbyt duzym zaufaniem, nie pojawiły się w moim snie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...