Jump to content

Całowanie się.

Śpioszek.
 Share

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj miałam bardzo ciekawy sen.

Byłam z jakimś chłopakiem(nie znałam go). Rozmawialiśmy. Powiedział, że nie wie co pociąga dziewczyny. Ja na to, że zaraz mu pokarze. On, że pewnie wygłoszę zaraz jakiś długi i nudny monolog. A ja po prostu zaczęłam go całować(nigdy wcześniej się nie całowałam).. Całowaliśmy się jakiś czas po czym uśmiechnęliśmy się do siebie i wyszłam z pokoju. Co to mogło znaczyć?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• gonia191
      By gonia191
      Witam,
      Proszę o interpretację.
      Śniło mi się, że siedziałam z bardzo dobrym kolegą na tarasie przed domem i nagle zaczęliśmy się całować, bardzo namiętnie i długo. Co to może oznaczać? Dam jeszcze ze za miesiąc biorę ślub- oczywiście nie z nim. Mój związek jest bardzo silny i dobrze nam się układa.
      Ciągle mam w głowie ten sen. Proszę o pomoc:)
    • gotycki111
      By gotycki111
      Witam! Koleżanka mnie prosiła o napisanie tutaj o pewnym śnie... Dzisiaj spotkała się z chłopakiem który Jej się okropnie podoba i chciałaby z nim być, ale jak to kobieta - to Ona chce żeby jej zaproponowano miłość. No więc, czekała dwa tygodnie na dzisiejszy dzień... I pewnej nocy przyśnił Jej się sen...

-Spotkała się z owym chłopakiem, w tym śnie całowali się. Po tzw. "lizanku", powiedział że spotkał się z Nią i całował tylko dlatego, bo mu było Jej żal.-*

Dzisiaj spotkała się z nim, całowała się... Ale zamierzonego efektu nie było - nie zaproponował "chodzenia ze sobą".
      Co może oznaczać ten sen?

Oboje są pełnoletni, więc prawdziwa miłość chyba może istnieć między nimi.

*Sen opisany w myślnikach.
    • Bernixd
      By Bernixd
      Ten sen sprawił, ze czułam się zaniepokojona. Zaczął się niewinnie. Jechałam z moim ojcem i jego kolegą do naszego domu, ten kolega coś chciał mi dać tylko powiedział, ze za buziaka, zgodziłam się. Gdy dojechaliśmy do domu ojciec razem z nim poszli do domu. a u mnie przed domem było mnóstwo moich znajomych, razem rozmawialiśmy i śmialiśmy się w domku letniskowym stojącym na mojej działce. Wyszłam przed ten domek a nagle kolega mojego ojca rzucił się na mnie. Na początku całował mnie po twarzy mimo, że tego nie chciałam i się broniłam, po chwili zaczął wpychać mi język do ust. Zaciskałam mocno usta i prosiłam go, zeby przestał to powiedział "przecież sama tego chciałaś, zgodziłaś się" i dalej mnie całował. PO chwili powiedział, ze 'skoro całuje to sobie jeszcze po dotyka "i zaczął jeszcze dotykać moich piersi. udało mi się uwolnić mimo, ze mnie delikatnie przyduszał ręką. Pobiegłam do moich przyjaciołek opowiedziałam im o tym w moim domku letniskowym a one powiedziały, ze to moja wina. uciekłam z płaczem.

Proszę o interpretację mojego zawiłego snu.
      Z góry dziękuję
      Bernixd
    • TomRiddle
      By TomRiddle
      Miałem dwa sny w których się całowałem.
      (od razu mówię, że może się o komuś wydać dziwne, ale co poradzisz?)
      W pierwszym, siedziałem na krześle w moim pokoju. Było ciemno, chyba 20:00. A przede mną siedziała, też na krześle (mówiłem że to dziwne) Emma Watson. (Odtwórczyni roli Hermiony Granger w powieści z cyklu Harry Potter).
      Noi po jakichś 2-5 sek, ona się przybliżyła i zaczęła mnie całować.

W drugim śnie, schodziłem po schodach, do drzwi wyjściowych a za mną szła (też to jest trochę dziwne) Ashley Tisdale (Odtwórczyni roli Sharpey w High School Musical i Maddie w Nie ma to jak Hotel). Ona coś powiedziała, nie pamiętam coś, a wtedy ja zawróciłem, i to ja zacząłem ją całować.

W tych snach jest trochę dziwne powiązanie.
      Oby dwie dziewczyny były blondynkami, oby dwie miały 16-17 lat, oby dwie nie były z Polski i mówiły po angielsku, i oby dwie były Aktorkami.
    • andre_
      By andre_
      Proszę o interpretację dwóch snów.
      Czasami śni mi się moja była dziewczyna, którą kochałem. W dwóch różnych snach ( w innym otoczeniu) podchodzę do niej, patrzę jej w oczy, przykładam rękę do jej buzi i całuję w usta. Całunek trwa chwilę. Więcej za bardzo nie pamiętam. We śnie jest to dla mnie miłe ( w rzeczywistości też było ) i jest jakby wyrazem tego co do niej czuję. W jednym śnie pamiętam, że była ubrana tak jak kiedyś w czerwoną sukienkę i chyba czany sweterek. W drugim nie pamiętam. Interpretacja jest bezpośrednia?
      Dodam, że nie jesteśmy razem od roku, ona zerwała ze mną. Mieszkaliśmy daleko od siebie. Teraz jestem z inną dziewczyną, ale wracam myślami do poprzedniej.
      Będę wdzięczny za interpretację
  • Create New...