Skocz do zawartości

LD, OOBE czy jeszcze coś innego


eremita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu jestem w stanie wejść w LD, przyzwyczaiłem się, że wszystko dzieje się wg. moich myśli. Dziś natomiast stało się coś innego, co bardzo mnie zdziwiło, nie jestem pewien czy w tym wypadku było to LD. Zaczęło się właśnie od świadomego snu, w nim spotkałem moich przyjaciół. Mogłem zmieniać miejsca, w których się znajdowaliśmy, sprawiać, żeby przychodziły inne osoby, zmieniała sie pogoda itp. Nie mogłem jednak wpłynąć na to co oni robili i mówili. Do tego stopnia, że w pewnym momencie zaczeli oni mówić rzeczy o których nie mam pojęcia (cały czas byłem świadom tego, że śpie). Pod koniec snu, ponownie zmieniłem scenerię (oni wyglądali tak, jakby tego nie zauważali). Później zapytałem ich czy mam LD i czy pamiętają poprzednie scenerie w jakich byliśmy. Wymienili mi je bezbłędnie, wszyscy zgodnie dodali jeszcze jedną, w której jak mi się wydawało nie byliśmy. Nawet trudno było mi ją sobie wyobrazić. Zapytałem ich czy jest to LD? Na to pytanie tylko się uśmiechnęli kręcąc głowami, że nie.

 

Czy to jest LD? Czy może coś zupełnie innego? Nie sądzę, żeby to było OOBE, bo nie zmieniał mi się kąt widzenia. Możliwe, że to był zwykły sen, i przyśniło mi się, że jestem świadomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo obudziłes cos czego bys nie chciał.. i cos co sie do ciebie doczepilo... nie wiem czy nie najlepszym wyjesciem bedzie zaprzestanie LD... albo wejdz jeszcze raz w LD.. i dopytaj sie dokaldnie o co chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się właśnie od świadomego snu, w nim spotkałem moich przyjaciół. Mogłem zmieniać miejsca, w których się znajdowaliśmy, sprawiać, żeby przychodziły inne osoby, zmieniała sie pogoda itp. Nie mogłem jednak wpłynąć na to co oni robili i mówili. Do tego stopnia, że w pewnym momencie zaczeli oni mówić rzeczy o których nie mam pojęcia (cały czas byłem świadom tego, że śpie). Pod koniec snu, ponownie zmieniłem scenerię (oni wyglądali tak, jakby tego nie zauważali). Później zapytałem ich czy mam LD i czy pamiętają poprzednie scenerie w jakich byliśmy. Wymienili mi je bezbłędnie, wszyscy zgodnie dodali jeszcze jedną, w której jak mi się wydawało nie byliśmy. Nawet trudno było mi ją sobie wyobrazić. Zapytałem ich czy jest to LD? Na to pytanie tylko się uśmiechnęli kręcąc głowami, że nie.

radzę na jakiś czas odpoczać od LD, jednak nie wszystko możesz kontrolować swoimi myślami, widocznie znak że trzeba nad czymś w sobie popracować

nic na siłe, bo podświadomość pokazuje że masz jakieś ograniczenia, może to i dobrze, to są takie ochronne blokady, nie każdy jest gotów od razu na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Animka:

Ok, ale LD miewam już od ładnych paru lat, zawsze kontrolowałem wszystko co się w nich działo. Faktem jest natomiast, że ostatnio trochę więcej pracowałem nad rozwojem energetycznym, może to ma jakiś związek.

Zgadzam się, że nic na siłę. Ciekawi mnie jednak co to właściwie było. Myślałem, że LD to nic poza pracującą wyobraźnią i jest całkowicie bezpieczne a w tym wypadku ma to trochę wspólnego z OOBE

@Mefi:

No tak, miały własną wole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiemy jak działa nasz mózg, więc nic nie jest do końca bezpieczne, ale nie ma co się niepokoić, możliwe że fakt że teraz pracujesz nad swoim rozwojem energetycznym ma wpływ na LD,

ja bym się skupiła na jednym, a po czasie zobaczyła czy sytuacja z LD się powtórzyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...