Skocz do zawartości

Radekk

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zacznę od początku. 3 lata temu poznałem na turnusie nad morzem fajną dziewczynę. Dogadywaliśmy się i chyba nadawaliśmy na tych samych falach. Po powrocie niemal byliśmy parą, jednak chyba przeze mnie straciliśmy kontakt :/ Było to tak dawno temu a taki sen dopiero teraz do rzeczy:

 

Jestem jakby na jakieś altanie a przede mną jest morze i plaża. Na plaży (już był wieczór) siedzą dziewczyny i również ta moja ukochana. Oglądam zdjęcia, widze cały turnus i ją na zdjęciu, oraz siebie jak się na nią patrzę. Po prawej stronie jest siatka, wiec zszedłem z altany, podszedłem do siatki i nie wiedzieć czemu, zdjęcie jej i mnie wyrzuciłem za siatkę po czym wróciłem na altankę. Wtedy zobaczyłem, że zamiast niej, jest inna dziewczyna na plaży, której nie było na tym turnusie, a była moją pierwszą miłością, gdy miałem kilkanaście lat :D Jednak nic do niej nie czułem we śnie, strasznie przy tej altance rozpłakiwałem nad tym, że to zdjęcie wyrzuciłem. Ale nie przejrzałem reszty zdjęć. Ta reszta zdjęć to jest to, co mnie jeszcze w życiu czeka? Było tego całkiem sporo :D Jednak ich nie przeglądałem. Pamiętam że w rozpaczy że tamto zdjęcie z ukochaną wyrzuciłem, reszta zdjęć mi się rozsypała po ziemi, ale je pozbierałem. Życie dało mi lekcję. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze poprostu za nia tesknisz... Chcialbys zeby wasze drogi znow sie spotkaly bo czujesz, ze to byla ta jedyna. Nie martw sie, bedzie ich jeszcze wiele ;]]. Ale to tylko moje skromne i mozliwe, ze nie trafne zdanie ;p. Pozdrawiam ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie z ukochana to cos co bylo i nie powroci...sam piszesz ze chyba przez ciebie straciliscie kontakt to symbolizuje wyrzucenie zdjecia...Rozplakiwanie to zal , skuli tego ze nie przejales inicjatywy zeby to utrzymac.czy obecnie w twoim zyciu nie przezywasz tego samego, co kiedys z ta osoba..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...