Skocz do zawartości

zmarła osoba + lustro


oasis

Rekomendowane odpowiedzi

Śniła mi się moja zmarła siostra. Próbowałam jej zrobić zdjęcie, lecz kiedy to zrobiłam, jej nie było na nim. Chyba tylko ja ją widziałam. Rozmawiałam z nią, nie pamiętam o czym. Potem stanęłyśmy przed lustrem. W tym lustrze, wyglądała jak ja. Jakby była moją bliźniaczką. (kiedy żyła nie była tak bardzo podobna do mnie).

 

Nie do końca rozumiem, o co chodziło w tym śnie. Proszę więc o pomoc. Z góry dziekuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

powiedziałabym, że Twój umysł obawia się, że siostra zostanie zapomniana, albo odejdzie z Twojego życia. Bo w jakiś sposób przecież nadal w nim jest.

Świadczyć może o tym brak jej postaci na zdjęciu, a także pokazanie jej jako Ciebie.

 

Nie wiem jakie uczucia miałaś w tym śnie, dla mnie to kluczowa część marzeń sennych. Może ona zmieniać wydźwięk każdego symbolu.

 

Jeśli czułaś wyrzuty sumienia - być może poświęcasz ostatnio siostrze mniej myśli. Jeśli strach - mogła to być obawa przed jej odejściem.

Jeśli w lustrze widać było coś konkretnego być może umysł wybrał sobie taki a nie inny obraz zwrócenia uwagi na pewien aspekt.

 

Pamiętaj, że to osoba która śni najlepiej jest w stanie zinterpretować swój sen. Dlatego polecam jeszcze raz, na spokojnie, przeanalizować go w kontekście tego, co dzieje się aktualnie w Twoim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...