Skocz do zawartości

Ja Koziorożec 05-01-1973r On-Bliżnięta 11-06-1975


Agatka111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

KOZIOROŻEC i BLIŹNIĘTA

 

Dwie skrajności. Te dwie osoby nie mają sobie nic do powiedzenia. Poza ewentualna współpracą na gruncie zawodowym nie rozumieją się w żadnym innym aspekcie życia. Powodem tego są zbyt rozbieżne temperamenty i usposobienia. Poważna i obowiązkowa Koziorożec napotyka na frywolnego i beztroskiego Bliźniaka.

 

Dla niego rzadko zdarzają się sytuacje stresujące, a gdy się pojawią unika ich lub kwituje dowcipem. Ona w takiej sytuacji zakasa rękawy i przystępuje do zmagań. Bliźniak w tym czasie ma już inne sprawy na głowie. Gdy on zaczyna żartować, ona odbiera to jako dziecinadę. Gdy ona planuje spędzenie wspólnego wieczoru , robiąc już poczynania do wyśmienitej kolacji, on już zdążył umówić ich do kolegi na "oblewanie" mieszkania. Wcześniej zapomniał jej powiedzieć.

 

Spontaniczność to najlepsza recepta na atrakcyjne spędzenie czasu. Oczywiście przeciwnego zdania jest ułożona Pani Koziorożec, która uważa, że ludzie po to wymyślili planowanie by ułatwiać sobie życie. W sypialni niestety też się rozmijają. Gdy ona dopiero się rozgrzewa, on już pochłonięty jest czymś innym.

 

Prawdopodobnie sami, dojdziecie to wniosku, że nie pasujecie zupełnie do siebie. I będzie to właściwa konkluzja. Podziękujcie sobie wzajemnie i rozglądnijcie się za bardziej właściwym partnerem.

 

 

 

To czy do siebie pasujecie zalerzy tylko od Was samych, nie sugeruj sie tylko i wyłacznie horoskopem....

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Agatko, ja również jestem Koziorożcem a mój partner jest Bliźniakiem. Ja jak najbardziej jestem można by powiedzieć prawie typowym Koziorożcem, jestem nieufna, obowiązkowa itd., ale za to jestem bardzo pełna życia i troszkę szalona, natomiast mój partner wbrew temu co piszą o Bliżniakach jest bardzo odpowiedzialny, poważny i bardzo zamknięty. Można powiedzieć, że się uzupełniamy i nasz związek jest bardzo udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam partnera Bliźniaka i zupełnie nie pasuje do opisu horoskopowego...

 

Mocno skupiony na jednej kobiecie, nie szukający przygód na boku, ceniący życie rodzinne i dom... nie ma w nim ani szaleństwa ani frywolności... bardzo obowiązkowy i odpowiedzialny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam partnera Bliźniaka i zupełnie nie pasuje do opisu horoskopowego...

 

 

werona .... dokładnie- kazdy człowiek jest jednostką, krztałtujaca sie własnym harakterem ,indywidualna osobowością i cechami wyniesionymi z domu ....

 

opis horoskopowy moze w jakiej czesci sie zgadza u jednej osoby a u innej juz wcale.... takze bierzymy te opisy z dystansem

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...