Skocz do zawartości

Strącam żonę z dachu, czy to związane z rodziną? Proszę o interpretację


rrobo5

Rekomendowane odpowiedzi

"Stałem na drabinie przystawionej do spadzistego dachu a na krawędzi dachu leży moja żona zaś ja łapię za koryto rynny odprowadzające wodę i pociągam zaś ona spada." Jestem w seperacji może to związane z rozwodem że będzie to dla niej dodatkowy cios hmmm. Drugi sen miałem wcześniej ale nie dostałem odpowiedzi może też tyczył się spraw rodzinnych i się z tym wiąże.

"Jestem w bloku na 4-5 piętrze jest noc lub zmierzch, leżę w łóżku i każę leżeć w łóżkach chyba trojgu dzieciom tak jakby miało to być bezpieczne, za oknem widać ciężkie ciemne chmury, zatrzęsła się ziemia raz ale tylko jakoś się blok przekrzywił, następnie drugie trzęsienie powoduje zawalenie części podłogi gdzie spadają dzieci zaś ja wyciągam jedno które złapało się jakiejś poręczy lub drutu, wyciągam je mimo śliskiego mokrego drutu którego się złapało i po wyciągnięciu patrzę na ręce, i dociera do mnie myśl że to żaden olej lub coś innego było śliskie, to po prostu krew"

Ma to pewnie związek ze sprawami rodzinnymi ale jaki, bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawdopodobnie jest zwiazane z twoja sytuacja (a z ta rynna - to celowo czy zona spadla przy okazji niesienia jej pomocy?)

mam jeszcze pytanie - dzieci zostaja z toba czy z zona?

widac, ze ich dobro lezy ci na sercu lecz jestes swiadomy konsekwencji jakie dla nich niesie rozwod rodzicow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...