Skocz do zawartości

nieżyjacy rodzice


chuda19866

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem mieszkanie po nieżyjących już rodzicach,zrobiłem tam remont i ostatnio śnili mi sie rodzice,tata wchodził w korytarz i oglądał cale mieszkanie i mówił "ze jest teraz inaczej ale bardzo ładnie" ,a mama (za życia jeździła na wózku inwalidzkim i tak tez ja widziałem we śnie) a wiec siedziała na tym wózku w salonie i wskazywała ręką mojej żonie i mojemu bratu gdzie maja wycierać kurze wiec zona z moim bratem biegali ze szmatkami. jeśli ktoś wie co mógł oznaczać ten sen,proszę napiszcie mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się kojarzy z kawałami o teściach: wszystko pod ich dyktando. Nie twierdzę, że cieszysz się ze śmierci rodziców, ale na pewno nie brakuje ci ucisku i rządzenia Twoich rodziców. Mama zapewne lubiła wszystkim kierować? A tata zawsze miał swoje zdanie, z którym Ty się liczyłeś?

Może to też oznaczać coś innego: że właśnie bardzo brakuje Ci rodziców. Czujesz się niepewny, będąc głową rodziny i chciałbyś mieć kogoś, kto powie Ci, co jest dobrze zrobione, a co nie, kto pokaże Ci, co należy jeszcze zrobić.

Myślę, że jedna z tych dwóch interpretacji powinna choć trochę do Ciebie pasować. Już Ty najlepiej będziesz wiedzieć, która :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...