Skocz do zawartości

Do winteer łzy


stokrotka77

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ale miałam dzisiaj sen...Śniło m się że zbieram jagody gdzieś na polanie trawa jest zielona mam pełne pojemnik jagód gdzieś tak jak bym była daleko od domu .Widzę dom ( pisałam o tym chłopaku i też były łzy w innym kontekście) pewnego chłopaka idę tam dom stoi na szkielecie stodoły (dziwne ) ale dalej widzę dużo schodów.Jestem w domu jego mama mnie wpuściła do kuchni proponuje mi papierosa (ja nie palę).Widzę przez okno tego chłopaka ja rozmawia z bratem. wszedł do środka zaczęła się burza ja mówię że idę do domu że nie będę mu przeszkadzać . On w tym momencie mówi że zmoknę że mnie nienawidzi zaczyna płakać łzy płyną mu po twarzy tłumaczę mu że tak nie było przytulam go zaczynam płakać a na koniec pocałowałam go sen się urwał widzę trumnę w niej siedzi panna młoda wybiera koronę ktoś podaje koniec ale sen co on może oznaczać proszę o interpretacje :_smutny:pozdrawiam :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotka77

Zbieranie jagód wiąże się z wynikami pracy w jakiejś dziedzinie (możliwe że dostajesz to na co zapracowałaś), a okolica w jakiej sie to odbywa wskazuje na Twój nastrój (polana).

Dom odnosi się do osoby tego chłopaka oraz jego cele i ambicje związane z zaspokojeniem bytu (stodoła oraz schody). Skoro palisz - to widocznie zachowasz się w sposób w jaki nie jest do Ciebie podobny albo taki zostanie Ci zaproponowany (papieros skojarzył mi się też z próbą wciągania jakiś informacji od Ciebie)....

Ogólnie deszcz (a tym samym zmoknięcie), łzy..mogą świadczyć o okresie smutku, żalu i rozgoryczenia, pomimo że we śnie chłopak mówi że Cię nienawidzi, to jednak nadal chcesz jego bliskiej obecności - prawdopodobnie chłopak ma do Ciebie o coś pretensje....

Jeśli chodzi o ostatni fragment - prawdopodobnie może dojść do rozluźnienia Waszych relacji lub Waszego rozstania (trumna)... sądzę że to Ty zdecydujesz się odejść (panna młoda)..

W innym znaczeniu - panna młoda w trumnie może sugerować że obecnie nie możesz na razie myśleć o zdecydowanych deklaracjach ze strony tego chłopaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...