Skocz do zawartości

wąż


wala1982

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację.

Śniło mi się ze podchodzę do drzewa i z daleka widzę biay cienki pasek podchodzę bliżej i okazuje sie że to wisi wąż - piękny, biało-perłowy widać było dokładnie łuski, trochę się wystraszyłam schyliłam głowę przeszłam pod drzewem ,a po odejściu kilku kroków odwróciłam się wtedy wąż zrobił się duży, gruby ( jak boa) zmienił kolor na jakiś szro-brązowy. Spełzł z drzewa i zaczą mnie gonić otwierając paszczę , nie pamiętam czy mnie dopadł (chyba tak bo był blisko), ale na pewno się bałam i uciekałam bo zrobił się agresywny.

Co to znaczy?? Dodam, że właśnie przechodzę w związku poważny kryzys po 6 latach bycia razem.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co dla Ciebie znaczy wąż. Dla przykładu - w naszej kulturze kojarzony jest ze złem (i wydźwięk Twojego snu, strach i obawa zdają się to potwierdzać), ale w niektórych kulturach był tożsamy z mądrością, czy nawet uzdrawianiem.

 

Odczytałabym to w ten sposób - coś, co na początku wydaje/wydawało się piękne, warte uwagi i zachwytu. Podświadomość mówi (opieram się na symbolu węża, jako czegoś złego) żeby nie dać się zwieść pozorami, a umieć patrzeć głębiej. Wtedy nic cię nie zaskoczy (tutaj zaskakuje goniący wąż).

 

Jeśli w związku faktycznie tak było, że najpierw ogólnie jak z marzeń, a potem okazało się, że pojmowanie partnera było oparte na mylnym przekonaniu o nim, to jak najbardziej sen mógł być o tym.

Być może jednak wskazuje na jakichś doradców, którym rozpad związku byłby na rękę - pozornie pomagają, a tak naprawdę chcą szkodzić.

 

Pozdrawiam i proponuję, żebyś na spokojnie przemyślała sobie sen pod kątem tego, co dany symbol znaczy dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...