Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu Powódź kamienie bloki balkon


mover2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie jestem dobry w dziedzinie snu a sen ten znam przez prawie całe swe życie ostatnimi czasy miałem podobny więc tak opisze go bardzo dokładnie.

Sen przedstawia się tak, stoję na balkonie swojego mieszkania (3-cie piętro) na bloku od strony lewej są dwie wielkie okrągłe skały o podobnych rozmiarach witać tafle wody woda jest wszędzie prócz mojego podwórka w oddali widać fale typu tsunami jednym słowem powódź ale dziwne jest to że jest piękne błękitne niebo i obłoki widze tylko czubki wieżowców jestem sam nie widzę nikogo innego .nie czułem przerażenia tylko podziw to był sen nr.1 powiązany z powodzią

Sen nr 2

Był to krótki bardzo przerażający sen byłem w swoim pokoju patrząc przez zamknięte okno balkonowe nagle zaczęła z nikond pojawiać się woda zalała całkiem szyby nie wiedziałem co zrobić pamiętam też że widziałem mój Keyboard (klawisze) nie wiem co to ma do tego

 

Sen nr 3

Miałem go w te wakacje..

Jestem na jakiejś górze nagle zaczyna się lawina z góry obok później cały śnieg się topi i jest pełno wody prawie na styk z moim miejscem położenia później było to dziwne wszedłem do jakiegoś tropikalnego lasu a tam pełno jakichś indian w bambusowych chatkach żyli nad tą wodą pamiętam też że w tej osadzie byłem z moim dziadkiem nie pamiętam moich odczuć ale raczej byłem spokojny...

Chciałbym coś dodać odkąd się urodziłem czułem że muszę jakoś uratować świat całe życie chce go zmienić edukacje na świecie sposób wymian ostatnio słyszałem przepowiednię od Boryska (dziecka indygo) jest o nim godzinny klip na Yołtubie o 2009 i 2012 podaje się on za dziecko z marsa (patrz google) i 2009 mówi że powódź ma być na całym świecie (powódź w turcji? przepowiednia Filipka z Kłódzka trzy dziewiątki 09 09 2009 zaczęła się powódź myślę że te sny były prorocze ale zwracam się do was co o tym myślicie jak je interpretujecie proszę o odpowiedź)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...