Skocz do zawartości

zmarła babcia chowana po raz drugi


monika1988m

Rekomendowane odpowiedzi

Z poniedziałku na wtorek, tak jak zmarła moja babcia póltora roku temu śniła mi się moja zmarła babcia w otwartej trumnie , gdzieś na dworze za jakimś budynkiem przec który mozna było przejść. Co najciekawsze i najgorsze to jej zwłoki rozkładały się . Na prawej ręce był widoczny siniak a ciało pomarszczone i spuchnięte. Miała otwarte oczy, jedno jakby patrzyło do góry a drugie na dół. Byłam bardzo przerażona ale i tak ją dotknęłam, czego nie zrobiłam na pogrzebie, ponieważ bardzo boję się zmarłych. W śnie dobrze wiedziałam,że jest to jej drugi pogrzeb..Babcia śni mi się dość często,ale zawsze jak się przysniła to była uśmiechnięta i wypytywała o dziadka i co u nas. Bardzo byłam z nią zżyta ponieważ jestem 20 letnią panną i duzo czasu z nią spędziłam. Od jej śmierci nie mogę spokojnie zasnąć, wciąż mam ją przed oczami w trumnie. Dałam na msze, jeżdżę na cmentarz , modlę się, bo bardzo ją kocham. Nie radzę sobie już i "siadam" psychicznie. Co może oznaczać mój sen? Serdecznie pozdrawiam czytelników.

Edytowane przez monika1988m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jej zwłoki rozkładały się . Na prawej ręce był widoczny siniak a ciało pomarszczone i spuchnięte. Miała otwarte oczy, jedno jakby patrzyło do góry a drugie na dół. Byłam bardzo przerażona ale i tak ją dotknęłam, czego nie zrobiłam na pogrzebie, ponieważ bardzo boję się zmarłych. W śnie dobrze wiedziałam,że jest to jej drugi pogrzeb..

 

Wygląda na to, że to była jej druga śmierć.

 

:sad:

 

 

Ale resztę rodziny pewnie też pochowasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...