Skocz do zawartości

piosenka we śnie!


dayafterday

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mój sen był bardzo dziwny, a ja chciałabym wiedzieć, co możne znaczyć:D

 

1.Śniło mi się, że jestem w szkole. Miałam mieć fizykę, która w rzeczywistości idzie mi średnio. Przez głośniki leciała piosenka "Ayo technology". Na przerwie zaczęłam się bawić w chowanego. Grałam w to z taką jedną typiarą, z którą w rzeczywistości dobrych kontaktów nie mam(nazwijmy ją x) i taką inną, z którą jestem na cześć(nazwijmy ją y.). X szukała, a ja z Y się chowałyśmy. Pobiegłyśmy do toalety i się schowałyśmy w jednej z nich. To Y podsunęła pomysł kryjówki. X nas nie znalazła, szukała w kiblach, ale stwierdziła, że tam nas nie ma i że tam jest kto inny. I się obudziłam.

 

 

2.Wczoraj śniło mi się, że wyszłam z mieszkania i wlączył się taki prysznic nad moją głową. Nie wiem skąd się wziął, w rzeczywistości go nie ma. Był srebrny i zaczęła się lać z niego woda. Czysta, ale nie wiem czy była ciepła czy zimna. Przyszla moja przyjaciółka U. i spytała się, skąd się to wzięło. Pomagała mi zatamować ten prysznic. Jednak nie udało się nam, a jeszcze bardziej go zepsułyśmy. Potem przyszła moja mama i wyłączyła ten prysznic.

 

3.Śniło mi się też, że modliłam się z całą rodziną. Wieczorem, kiedy było ciemno, przed zaśnięciem. Jestem osobą wierzącą i praktykującą....Ponadto, (nie wiem czy to zaliczyć do tego snu, ale było to od razu tej modlitwie) po dniu-dwóch dniach od tej modlitwy okazało się, że mój tato nie żyje obudziłam się zalana łzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt mi nie odpisał, szkoda. Ja użyję tego tematu i poproszę o wyjąsnienie tego snu(a przy okazji tamtego też proszę): Śniło mi się, że chciałam zaliczyć skok w dal, na wu-efie. I już, już, chciałam wziąć rozbieg, a tu tłum ludzi wylazł mi na drogę. I zaczęłam do nich bluzgać i w ogóle krzyczeć. I się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dayafterday, w pierwszym poście opisałaś 3 różne sny, tak gwoli ścisłości :]

Na razie naskrobię na temat tego:

 

2.Wczoraj śniło mi się, że wyszłam z mieszkania i wlączył się taki prysznic nad moją głową. Nie wiem skąd się wziął, w rzeczywistości go nie ma. Był srebrny i zaczęła się lać z niego woda. Czysta, ale nie wiem czy była ciepła czy zimna. Przyszla moja przyjaciółka U. i spytała się, skąd się to wzięło. Pomagała mi zatamować ten prysznic. Jednak nie udało się nam, a jeszcze bardziej go zepsułyśmy. Potem przyszła moja mama i wyłączyła ten prysznic.

 

Z czym Ci się kojarzy ten prysznic? Może to coś na kształt wylania Ci kubła wody na głowę? Kiedy śnił Ci się ten sen, czy był to okres jakiegoś wzmożonego stresu? Może nadmiernie się denerwowałaś i wyszłaś z siebie, tak jak wyszłaś z domu we śnie?

 

Śniło mi się, że chciałam zaliczyć skok w dal, na wu-efie. I już, już, chciałam wziąć rozbieg, a tu tłum ludzi wylazł mi na drogę. I zaczęłam do nich bluzgać i w ogóle krzyczeć. I się obudziłam.

 

chciałaś wykonać skok, czyli tak jakby szybko uporać się z tym co masz do zrobienia, jednak nie jest to takie prosty, gdyż za sprawą innych ludzi spotykasz się z przeszkodami na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, że trzy ale one były jednej nocy, wiec zaliczam jako jeden ;]

dziękuję za interpretację tych dwóch snów.

 

jeśli mogę, zamieszczę tu kolejny.

śniło mi się, że szłam chodnikiem. nie pamiętam gdzie. zobaczyłam czarnego kota. (ja koty bardzo lubię, a czarne szczególnie). zawołałam do niego 'kicikici' ten się połasił do mnie, a potem hyc! pazurami mi zadrapał nogę. i się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...