Skocz do zawartości

Samolot, sklep, książka, kolega...


Kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatniej nocy miałam dziwny sen, dawno nic mi się nie śniło, a tu nagle ni z tego ni z owego koszmar :sad:

Pierwsza część to była katastrofa lotnicza: samolot rozbił się obok mojego domu, widać było tylko jak dziobem o asfalt uderza, a już samego samolotu rozbitego nie. Zaraz po tym przyjechała policja, utworzył się gigantyczny korek (co w mojej miejscowości się nie zdarza), a po chwili już nikogo nie było. Stał tylko wóz policyjny i jeszcze ktoś, ale nie pamiętam. w tym samolocie leciała moja stara koleżanka i narzeczony mojej kuzynki. W całym tym śnie nie było płynności. Wypadek, potem ja razem z kuzynką patrzymy z okna na policję, później już jak kuzynka dzwoni do swojego narzeczonego na komórkę i z nim rozmawia. Najgorsze to było to, że czułam przez sen bezradność. Na tym się skończyło. Druga część: byłam w sklepie, w którym pracuje moja kuzynka, zastępowałam ją w pracy, znowu bezradność, bo ja nigdy w sklepie spożywczym nie pracowałam, zrobił się wielki tłum i chaos i nagle podchodzi do mnie mój kolega i chce kupić książke, ale ja jej nie mogę nawet skasować, bo nie ma okładki z tyłu gdzie powinna być cena i kod na kase. On nie mógł tego zrozumieć.

Bardzo proszę zinterpretujcie ten sen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen podpowiada Ci, że są chwile w których naprawde nie mozna nic zrobić, jest się bezsilnym. Z właśnie tym stanem podświadomie próbowałaś w trakcie snu walczyć, zgaduję że jesteś osoba, która lubi miec wszystko pod kontrola, kiedy wkrada się w Twe otoczenie, Twe życie jakies zamieszanie, problemy, niejasności, próbujesz je zwalczać, co nie zawsze jednak może tyć wykonalne, dlatego też podczas snienia nawiedziła Cie wizja związana z bezradnoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikopol, ciężko się przyznać, ale masz rację, lubię mieć kontrolę nad swoim życiem, a ostatnio dużo się u mnie zmieniło i nie nad wszystkim panuję. Ale skąd się wzięły w tym śnie osoby, z którymi kiedyś byłam w konflikcie, a teraz mam lekko obojętne do nich nastawienie, nic już dla mnie nie znaczą. A drugie to, to że mi się śnił przyjaciel mojego faceta :]

 

Serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...