Skocz do zawartości

śmieci


asas

Rekomendowane odpowiedzi

chciała bym o zinterpretowanie snu mojej siostry ktora glowi sie co jej sen moze znaczyc(zazwyczaj sie spelniaja) a opowiadala ze w snie szla przez jakieś śmieci co ktoś wyrzucił i gżązła w nich i widziała tam jakies stare opakowania po pizzy i kalafiory.

 

proszę o odpowiedz.

 

 

ps. czesto mi sie sni ze ktos mnie zabija np. oststnio ze ktos mi strzelil w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do snu twojej siostry to niech uważa na zdrowie ,bo może zachorować,a co do twojego ,to przeszkodzisz komuś w zrobieniu interesu na twojej krzywdzie,ważne jest też jak często twój sen sie powtarza,tak więc byłabym wdzięczna gdybyś napisała to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszla do lekarza bo miala jakas dziwna reke - jakas czerwona plama ktora swedziala (pewnie uczulenie)

 

a moj sen hm... za bardzo nie pamietam ale tak co pare dni mi sie sie ze ktos mnie zastrzela albo ze goni a ja uciekam ale udaje mi sie uciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak widac sny coś w sobie mają :wink: mówisz ze większości wypadków udaje ci sie uciec,to dobrze,czyli twój sen oznaczał to co wcześniej napisałam,gożej gdybyś nie zdążyła uciec,ale już nierozdrabniajmy co to by znaczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...