Skocz do zawartości

Test - na podświadomość


doty

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik testu zależy do dnia (przynajmniej u mnie). Pewne odpowiedzi nasuwają się same, zwłaszcza pierwsze jeśli trzeba podać kilka,tu myślę głównie o osobach. Co do kolejnych- zależy od chwili, dnia. Na test trafiałam kilkukrotnie i moje odpowiedzi się różniły. Wiem, bo na biurku mam podręczny notes do takich rzeczy ;) Po prostu takich osób jest więcej niż można podać, więc sądzę, że podświadomość (a na pewno moja) kieruje się trochę chronologią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik testu zależy do dnia (przynajmniej u mnie). Pewne odpowiedzi nasuwają się same, zwłaszcza pierwsze jeśli trzeba podać kilka,tu myślę głównie o osobach. Co do kolejnych- zależy od chwili, dnia. Na test trafiałam kilkukrotnie i moje odpowiedzi się różniły. Wiem, bo na biurku mam podręczny notes do takich rzeczy ;) Po prostu takich osób jest więcej niż można podać, więc sądzę, że podświadomość (a na pewno moja) kieruje się trochę chronologią :)

 

 

Przepraszam ....zalezy od dnia ? to w poniedzialek masz tego przyjaciela a we wtorek juz nie?

 

Coz moje odpowiedzi sie nie różniły , poniewaz zawsze z tymi osobami ktore wypisalam uwazalam ich za przyjaciol i kogos bliskiego mi .... rowniez piosenki byly kojazone w ten sam sposob....

 

mayaki to mialy byc odowiedzi spontaniczne ..... nie dlugie sie zastanawianie co i kogo wybrac .... i nie co dziennie

 

mimo to nie twierdze ze sie maja sprawdzac w 100%

 

to tylko taki psycho-test....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może źle się wyraziłam, bo nie chciałam zaraz pod Twoim postem "nasuwać" odpowiedzi :)

 

Test jest stary jak świat, robiłam go nie raz co nie znaczy, że codziennie. Były to dostępy nawet kilku miesięcy, ale o ile w momencie rozwiązywania starych odpowiedzi nie pamiętałam to sam fakt, że już to kiedyś robiłam - owszem. Więc porównywałam.

 

Więc konkretniej - w przypadku płci przeciwnej. Tak, jako pierwszą osobę podaję miłość. Jako drugą? Różnie i podłużnie, brata, bliskiego kolegę - raz podałam chłopaka, który w dzień rozwiązywania testu wywarł na mnie silne emocje...ale negatywne.

 

W przypadku trzech osób, cóż...mam jedną 'bratnią duszę' jak ją nazywam (nie szastam słowem przyjaciel, ma dla mnie przeogromne znaczenie) i tak - zawsze się pojawia. Pozostałe dwie wymiennie, bo wiele jest ważnych osób w moim życiu i tu na "wpis" wpływa zazwyczaj kontakt w ostatnim czasie, tzn z kim był intensywniejszy ten "wpadał" do testu ;)

 

I może moja podświadomość jest płytka, ale np. na wpisywane piosenki ma wpływ playlista a nie powiązania z osobami :P

 

EDIT: Chodzi mi ogółem o to, że test ma bazować na skojarzeniach i w domyśle mamy szukać bliskich osób. Jednak jak dla mnie wiele zależy tu też od momentu testu (jak np. piosenki u mnie) i emocji, niekoniecznie musimy wyłapać osoby ogólnie ważne ale również te, które najzwyczajniej w świecie wywarły na nas "świeży wpływ". Ja wiem, że nie musi wyjść w 100%, po prostu takie są moje odczucia względem jego wiarygodności ;)

Edytowane przez mayaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość mary_you

A no zrobilam ten test z czystej ciekawosci...Sprawdzily mi sie dwie odpowiedzi.Nie zrobil na mnie jakiegos wiekszego wrazenia.Mnie bardziej to przypomina lañcuszek niz test na podswiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Test już kiedyś rozwiazywałam ale było mowy o marzeniu i spełnieniu go przy wysłaniu 10 osobom. U mnie sprawdziło sie tylko w dwóch przypadkach. Pewnie dlatego, ze tytuły piosenek podaję za kazdym razem inne. Bliskich osób mam wiecej niż 4 (rodzeństwo, dzieci, rodzice i przyjaciółka) a więc trudno podać zawsze te same. Kiedyś podawałam imiona nieco inne niż teraz....nie zastanawiając się dlaczego inne imiona nasuwaja mi się na mysl. Chyba chodziło o to by podawać instynktownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Test jak test. Najgorzej z piosenkami, bo absolutnie nie mam pamięci do tytułów, więc troszkę na siłę to było. O życzeniu też zapomniałam ;-)

Ale co tam ... Dobry przerywnik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no u mnie w 80% się sprawdziło, myślę, że powtarzanie tego testu jest zbędne, bo zna się zasady, już się nie słucha podświadomości tylko kombinuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shade

Hmmm, czasem do mnie ten test powraca :) (co 3-4 lata, jak się już zasad nie pamięta)

to tak ;D w kwesti komentarza Pole 3 nieprawda (ale piosenka w czesci mi sie kojarzy)

Pole 7 prawda piosenka też :) (utwór "Nie pytaj mnie o nią")

Pole 4 prawda, 5 nieprawda, 6 nieprawda

Pole 10 - "Nie ma miejsca jak dom" no ładnie rozumiejąc to jestem domatorem (a miałem wpisać "Dziś do Ciebie przyjść nie mogę" ;D )

Pole 11 "Still Alive" To ciekawe;D

Tak więc 60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

ciekawie wyszło :lol: już to kiedyś robiłam i zapomniałam żeby nie wpisywać tak wysokich liczb :P

też mam problem - wysyłac do tylu ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Hmm... Normalnie JESTEM... w SHOCKu... Oo!oO :]

- wszystko sie SPRAWDZIŁO... 100%

- a nawet To... czego nie wiedziałem :P

- idę schłodzić Głowę... jakimś truneckiem... WoW !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zrobiłam i zgadza się w 99%...aż mnie to zaskoczyło! nawet piosenki trafione bardzo...dla przykładu...dla niedoszłego Męża dopasowałam tytuł piosenki, którą wybrał na nasz pierwszy taniec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Elloise

Sprawdziło się częściowo, tak gdzieś w 40%, ale pewnie to zależy od dnia i nastroju:)

Ta naj, naj, najważniejsza kwestia była w 100% trafna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Uwazam to za totalna bzdure, zgodzilo sie w 10%. Lepie Byscie sobie popatrzyli Ennagram, dzieki niemu mozecie scharakteryzowac samego siebie. zamiast bawic sie w cos co i tak sie nie zgadza, (jesli tak to jest przypadek, badz myslisz jak ludzie dla ktorych ten test zostal stworzony) Link do Ennnagramu:

 

Strona o Enneagramie oraz MBTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...