Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o przeslanie/wyciagniecie Aniolkow dla Katarzyny 19 maj 76 i Krzysztofa 17 styczen 71 na zwiazek i wspolna przyszlosc.

Dziekuje slicznie i pozdrawiam:)

K

Przesłanie- Ty wobec Krzysztofa:

 

AKCEPTACJA

 

"Spójrz na siebie i innych ludzi oczami aniołów,

z bezwarunkową miłością i akceptacją.

W ten sposób inspirujesz

i wyzwalasz w każdym człowieku

jego najwyższy potencjał."

 

DAWANIE I PRZYJMOWANIE

 

"Działanie całego wszechświata opiera się

na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.

Jeśli ograniczasz się do wydechów (dawanie)

lub wdechów (przyjmowanie), wypadasz

z rytmu wszechświata. Pamiętaj, żeby każdy wdech

w swoim życiu zrównoważyć z wydechem, a utrzymasz

w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii."

 

BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERY

 

„Spójrz w głąb swojego serca, a dowiesz się,

jaka naprawdę jest ta sytuacja. Możesz bezpiecznie

przyjąć prawdę bo wesprzemy cię i poprowadzimy

przez niezbędne zmiany. Możesz na nas liczyć

-otoczymy cię opieką, użyczając odwagi i siły.

Skup całą uwagę na swoich prawdziwych pragnieniach,

a przybędą do ciebie na skrzydłach aniołów."

 

Przesłanie- Krzysztof wobec Ciebie:

 

ŚWIEŻE POWIETRZE

 

"Twoje ciało potrzebuje odpoczynku

na świeżym powietrzu wśród drzew,

roślin, kwiatów i trawy. Wybierz się dzisiaj

na łono natury. Odsuń zasłony,

otwórz okna i wpuść do domu świeże powietrze."

 

PRZEDSIĘBIORCA

 

"Samozatrudnienie jest zgodne zarówno

z twoim usposobieniem, jak i celem.

Pracując na własny rachunek, możesz podążać

za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa.

Współpracujemy z tobą i lojalnie stoimy

u twego boku, zapewniając ci sukces*

w każdej dziedzinie."

 

SKUP SIĘ NA SŁUŻBIE

 

"Twoja dusza pragnie radośnie służyć,

skąpana w nieustannym strumieniu błogosławieństw,

który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.

Zawsze i wszędzie staraj się utrzymać równowagę

między dawaniem i przyjmowaniem."

 

Przesłanie- przyszłość relacji:

 

CEL ŻYCIOWY

 

"Celem twojego życia jest służba

przynosząca wiele radości tobie i innym.

Nie kłopocz się szukaniem swego celu.

Zamiast tego. poświęć się jakiemuś zadaniu,

a wtedy twój cel spełni swoją rolę."

 

MIARKOWY POSTĘP

 

"Podziwiamy cię za postępy, jakie poczyniłeś,

pamiętając o miłości podczas swoich

codziennych zajęć.

Wyraźnie widzimy, jak wzbogacasz

świat swoimi myślami, uczuciami

i aktami miłości."

 

SKUP SIĘ NA SŁUŻBIE

 

"Twoja dusza pragnie radośnie służyć,

skąpana w nieustannym strumieniu błogosławieństw,

który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.

Zawsze i wszędzie staraj się utrzymać równowagę

między dawaniem i przyjmowaniem."

 

Przesłanie- na związek:

 

ZAUWAŻAJ ZNAKI

 

"Tak, to niebiosa zsyłają ci różne znaki.

Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,

monety i inne rzeczy, które mają przypominać ci,

że cię kochamy i że nigdy nie jesteś sam."

 

SŁUCHAJ

 

"Wycisz umysł, ukochany, i posłuchaj naszego

zapewnienia, że zadbano już o wszystko.

Zachowaj spokój i otwartość, nie martwiąc się

o sposób realizacji swoich pragnień.

Wyciszony umysł i ciało usłyszy nas szybko i wyraźnie.

Dlatego prosimy cię: słuchaj."

 

SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU

 

"To, co wydaje się być problemem, w rzeczywistości

jest częścią odpowiedzi na twoje modlitwy.

Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,

gdy wszystko się wyjaśni. Ufaj w moc niebiańskiej

ochrony i nieskończoną mądrość,

a twoje modlitwy zostaną wysłuchane."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o przeslanie/wyciagniecie aniolkow dla Elzbieta 22 czerwiec 1960 na biznes i na sprawdzenie jakie Anioly mnie pomagaja. Z gory dziekuje .Ela

biznes;

DAWANIE I PRZYJMOWANIE

 

"Działanie całego wszechświata opiera się

na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.

Jeśli ograniczasz się do wydechów (dawanie)

lub wdechów (przyjmowanie), wypadasz

z rytmu wszechświata. Pamiętaj, żeby każdy wdech

w swoim życiu zrównoważyć z wydechem, a utrzymasz

w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii."

 

 

CZAS ODEJŚĆ

 

"Słońce codziennie wschodzi i zachodzi,

podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą.

Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz,

że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko

początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy ci

podczas wszystkich etapów i cykli."

 

ZMIANA KIERUNKU

 

"Zmiany, których doświadczasz, zmierzają,

w kierunku wyznaczonym pragnieniem

otwarcia swego serca na miłość i nasze przewodnictwo.

Otaczamy cię ochroną teraz i w przyszłości,

więc krocz swoją drogą ku upragnionym celom

 

Anoły przy Tobie;

 

1.Aniol Nawrócenia-laska,poprawa,przemiana

2-Upadły-Lucyfer(niestety)-zagrozenie,fałsz,uzaleznienie(mozliwośc wejscia na niewłasciwą drogę),jak dociagnełam to wyszedł Anioł Ogniska Domowego-rodzina,korzenie ,ojczyzna.

3Anioł Nawrócenia-podziekowanie,docenienie,odwzajemnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis, mam trudny wybór przed sobą, proszę o poradę czym się kierować... :)

 

MIAROWY POSTĘP

 

"Podziwiamy cię za postępy, jakie poczyniłeś,

pamiętając o miłości podczas swoich

codziennych zajęć.

Wyraźnie widzimy, jak wzbogacasz

świat swoimi myślami, uczuciamy

i aktami miłosci.(czyli kieruj sie miłością)

 

i jeszcze;

 

Oczyszczaj i odtruwaj-Z wielką miłością i szacunkiem prosimy cię,oczyść swe cenne i wrażliwe ciało,na twoją prośbę pomożemy ci wstąpić na droge afirmacjji zycia.,podpowiemy,jak poradzić sobie ze stresem i złagodzimy wszelki żal po porzuceniu dawnych ścieżek.Przekaz nam swoje troski , zmartwienia i obawy,a poczujesz cudowną łaskę przenikajaca twe czyste ciało.

 

Słuchaj-wycisz umysł,ukochany,i posłuchaj naszego zapewnienia,ze zadbano juz o wszystko.Zachowaj spokój i otwartość,nie martwiac się o sposób realizacji swoich pragnien.Wyciszony umysl i ciało usłyszy nas szybko i wyraznie.Dlatego prosimy cie słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biznes;

Anoły przy Tobie;

 

1.Aniol Nawrócenia-laska,poprawa,przemiana

2-Upadły-Lucyfer(niestety)-zagrozenie,fałsz,uzaleznienie(mozliwośc wejscia na niewłasciwą drogę),jak dociagnełam to wyszedł Anioł Ogniska Domowego-rodzina,korzenie ,ojczyzna.

3Anioł Nawrócenia-podziekowanie,docenienie,odwzajemnienie.

Z jakich kart losowałeś te Anioły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo.Przerazilam sie tym Upadlym -Lucyferem Co wiecej moze to znaczyc. Mieszkam za granica. Prosze o wiecej wiadomosci - interpretacji. Czy to ja moge cos zlego zrobic, boje sie tego , gdyz nigdy nie bylam osoba ktora moze zbladzic lub cos zlego zrobic. Dzieki Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo.Przerazilam sie tym Upadlym -Lucyferem Co wiecej moze to znaczyc. Mieszkam za granica. Prosze o wiecej wiadomosci - interpretacji. Czy to ja moge cos zlego zrobic, boje sie tego , gdyz nigdy nie bylam osoba ktora moze zbladzic lub cos zlego zrobic. Dzieki Ela

 

Upadły Anioł możę oznaczać ;kłótnie(tu jest zaznacza rodzina),manipulację , wykorzystanie kogoś lub ciebie,złość na kogos a przy niej-pesymistyczne myśli,które osłabiaja nasza energetykę i obniżają wibracje,tego typu rzeczy.Ogólny egoizm.(dotyczacy ciebie lub inni mogą zachowywać się wobec ciebie egoistycznie.)Nie przerazaj sie tym ,bo to tylko ostrzezenie przed mozliwoscia popełnienia błedów,ale tez zrozumienie swoich błedów.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wylosuje tego anioła czy poprosić gdzie indziej?

 

Wyszedł córce Anioł Miłośći i sugeruje prosić tego właśnie Anioła o wsparcie córki,również prosiłabym Anioła Wiedzy o wsparcie.Corka moze jest niesmiała ,ma duzo leku przed nauczycielami ,a Anioł Miłości w tym właśnie pomaga;oby sie otworzyc , dodaje pewnoci siebie i zwieksza aktywność.(pewnie dlatego wyszedł córce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł córce Anioł Miłośći i sugeruje prosić tego właśnie Anioła o wsparcie córki,również prosiłabym Anioła Wiedzy o wsparcie.Corka moze jest niesmiała ,ma duzo leku przed nauczycielami ,a Anioł Miłości w tym właśnie pomaga;oby sie otworzyc , dodaje pewnoci siebie i zwieksza aktywność.(pewnie dlatego wyszedł córce)

Lavis niezwykle trafnie, tak potrzebuje wsparcia, będziemy prosić tak jak podpowiedziałaś, dziękuję:roza::usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Mysle ze wiem o co chodzi.Lavis , czy moglbys sprawdzic , ktorego Aniola mam prosic o pomoc i opieke.Ela

 

Anioła Wszelkiej Odnowy-to zmiany,nowości ,przeobrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Lavis , bardzo poproszę o Anioła na najbliższy czas na uczucia, grudzień, i jakiego Anioła można poprosić, by przyciągnął do mnie tę odpowiednią osobę, z którą można budować związek, bo ciągle źle trafiam i się zawodzę na kimś:((

Edytowane przez Zadowolona80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze chodzi o to abyś pożegnała sie z tym czego juz nie ma ,(byc moze co straciłas),równiez moze chodzic o twój sposób myslenia,nalezałaby odejść od obaw i niewiary (w ludzi ,w szczęscie..itd.)Szczególnie ,ze pierwsza karta mówiła o nowym projekcie twórczym.Ale...:

Anioły przysyłaja ci tą karte,byś przyznała sie przed samą sbą,ze czas odejść.Wiesz o jaką sytuacje chodzi.Przed odejsciem powstrzymuje cie lojalność i lęk,ale Anioły zapewniają,ze to najlepszy sposób.Działaj w scisłej współpracy z Aniołami.,żeby przejscie nastapiło Harmonijnie dla wszystkich.Poczucie winy i inne negatywne emocje przekaz niebiosom,bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii..Popras Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku ,a Archanioła Michała o odwagę-to cały przekaz.

 

W czerwcu odszedł do lepszego świata mój bratanek. W dodatku od niedawna nie mieszkam już z mamą. Której z tych sytuacji (a może obu) dotyczyło to odejście.

 

Kochana Lavis proszę Cię o aniołki na uczucia i w ogóle bo jakoś utknęłam i nie widzę drogi... 11 maja 71r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lavis , bardzo poproszę o Anioła na najbliższy czas na uczucia, grudzień, i jakiego Anioła można poprosić, by przyciągnął do mnie tę odpowiednią osobę, z którą można budować związek, bo ciągle źle trafiam i się zawodzę na kimś:(( Gosia 21.01.80

 

ZAbawa-ukochany nadszedł czas,by na chwilę odłozyć pracę na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypelnione.Zabawa wesołośc i smiech dodają ci wigoru,więc wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmożoną energią.Zasługujesz na szczęscie,przyjemność i zadowolenie.

 

Wyszedł dla Ciebie Anioł Zaswiatów-siły nadprzyrodzone,zycie pozagrobowe,jego powinnas prosic o partnera.Moze to byc partner tzw.karmiczny ,z przenaczenia.On też mówi zawierz Siłom Boskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu odszedł do lepszego świata mój bratanek. W dodatku od niedawna nie mieszkam już z mamą. Której z tych sytuacji (a może obu) dotyczyło to odejście.

 

Kochana Lavis proszę Cię o aniołki na uczucia i w ogóle bo jakoś utknęłam i nie widzę drogi... 11 maja 71r.

 

Przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na twoje prosby otrzymałas wspaniały pomysł.Możesz mu zaufac i bezpiecznie go realizować,wiedzac ,że jestesmy u twojego boku przez cały czas.popros o nasze wsparcie i bądz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebny.Nie martw sie o szczegóły ba stopniowo wszystko się ułoży.Możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść na przód.

 

Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji są emocje łączace cię z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błekitne swiatło otoczą te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary ,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie tam aniołki nade mną czuwają? I przy okazji czemu nie lubią się ze mną kontaktować heh :)

Darek 10.6.1991

Pozdrawiam cieplutko :D

O..chyba kogos poznałes...?

-Anioł Pojednania-pokój ,pogodzenie,spotkanie

-Anioł Nadziei-tęsknota ,oczekiwanie ,optymizm

-Anioł Ciepła-uczucia empatia ,przyjażń.

Abyś lepiej usłyszał Anioły -potrzebujesz więcej wytrwałości ,dojrzałośći równiez powagi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wskazówki od Aniolów co mam zrobić, czy walczyć o związek czy spotkam kogoś innego?? Co Anioły radzą mi odnośnie uczuć?? Ania31051979

 

na związek;

CEL ŻYCIOWY

 

"Celem twojego życia jest służba

przynosząca wiele radości tobie i innym.

Nie kłopocz się szukaniem swego celu.

Zamiast tego. poświęć się jakiemuś zadaniu,

a wtedy twój cel spełni swoją rolę."

 

na kogos innego;

SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU

 

"To, co wydaje się być problemem, w rzeczywistości

jest częścią odpowiedzi na twoje modlitwy.

Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,

gdy wszystko się wyjaśni. Ufaj w moc niebiańskiej

ochrony i nieskończoną mądrość,

a twoje modlitwy zostaną wysłuchane."

 

rada;

SKUP SIĘ NA SŁUŻBIE

 

"Twoja dusza pragnie radośnie służyć,

skąpana w nieustannym strumieniu błogosławieństw,

który zaspokaja wszystkie twoje potrzeby.

Zawsze i wszędzie staraj się utrzymać równowagę

między dawaniem i przyjmowaniem,"

Czyli dodatkowo-prawo przyciagania-jak bedziesz myslec o zwiazku ,taki on bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80
ZAbawa-ukochany nadszedł czas,by na chwilę odłozyć pracę na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,żeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypelnione.Zabawa wesołośc i smiech dodają ci wigoru,więc wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmożoną energią.Zasługujesz na szczęscie,przyjemność i zadowolenie.

 

Wyszedł dla Ciebie Anioł Zaswiatów-siły nadprzyrodzone,zycie pozagrobowe,jego powinnas prosic o partnera.Moze to byc partner tzw.karmiczny ,z przenaczenia.On też mówi zawierz Siłom Boskim.

 

Bardzo dziękuję Lavis:)

Wróżba jest pocieszająca:) czy to znaczy np. że będę miała z kim spędzać czas w grudniu? czy raczej chodzi o samo nastawienie moje, żeby np. wiecej czasu poswięcać jakiejś rozrywce, być bardziej wesołą, i nie martwić się o nic, bo np. samo przyjdzie? Ale ten Anioł Zaświatów to brzmi trochę groźnie, aż ciarki przechodzą ;) Czy ten anioł ogólnie się mną opiekuje, czy tylko może pomóc mi spotkać odpowiednią osobę?

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy moge prosić aniołka na sprawy zawodowe i osobiste? Agnieszka 19.05.1979 Dziękuję:)

 

Sprawy zawodowe-niewinność-ukochany ,w rzeczywistości ,każdy jest niewinny,bo nikt nie moze zniweczyc dzieła boskiego.Przekaz nam swe jarzmo ,a złagodzimy jego cięzar.Przekaz nam swoje poczucie winny,złość i wstyd,zaciemniajace twój obraz swiata i znowu ciesz sie spokojem serca.

 

 

Uczucia -pozwól przeszłości odejść-jarzmo przeszło sci znużyło cie ukochany,nadszedł czas byś zdjął je ze swych ramion.Zatrzymaj tylko miłość i i to czego sie nauczyłeś,a całą reszte przeszłośći zostaw za sobą.Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,a ona już minęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Lavis:)

Wróżba jest pocieszająca:) czy to znaczy np. że będę miała z kim spędzać czas w grudniu? czy raczej chodzi o samo nastawienie moje, żeby np. wiecej czasu poswięcać jakiejś rozrywce, być bardziej wesołą, i nie martwić się o nic, bo np. samo przyjdzie? Ale ten Anioł Zaświatów to brzmi trochę groźnie, aż ciarki przechodzą ;) Czy ten anioł ogólnie się mną opiekuje, czy tylko może pomóc mi spotkać odpowiednią osobę?

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu:)[/quote

 

Bycie wesoła to dla ciebie bardzo ważne(zadowoloną),co do Anioła to raczej jego popros o spotkanie tej własciwej miłosci.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O..chyba kogos poznałes...?

Nieee, niestety u mnie tak słabo z finansami teraz, że sporadycznie gdzieś wychodzę, a jeśli już to raczej ze starymi kumplami..Jestem sam, całkiem sam i bez żadnych szans :D

Hehe, ale tak na serio - karty coś ciekawego w tym względzie Ci pokazały?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lavis... ale czy w sercu nadal pusto będzie czy coś się zmieni na lepsze??

 

Przewodnictwo godne zaufania-w odpowiedzi na twoje prosby otrzymałas wspaniały pomysł.Możesz mu zaufac i bezpiecznie go realizować,wiedzac ,że jestesmy u twojego boku przez cały czas.popros o nasze wsparcie i bądz gotowa na jego przyjecie zawsze i wszedzie tam,gdzie bedzie ci potrzebny.Nie martw sie o szczegóły ba stopniowo wszystko się ułoży.Możesz bezpiecznie dokonywać zmian i iść na przód.

 

Rodzina-przyczyną obecnej sytuacji są emocje łączace cię z jednym z członków twojej rodziny,które mozemy pomóc ci zrozumiec i uzdrowić.Niech w twoich myslach i sercu anioły i kojace błekitne swiatło otoczą te osobę,ciebie i całe doswiadczenie.Przyjmij dary ,jakie ofiaruje ci ta sytuacja i poczuj,jak wypełnia cie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, poproszę Aniołka na sprawy osobiste. Ewelina 18-03-1984r. Pozdrawiam

 

POTRZEBUJESZ UZIEMIENIA

 

"Wraz z utratą świadomości swego ciała

i fizycznego świata, tracisz uziemienie.

Chociaż przyjemnie jest wznosić się ku niebu,

twoja uwaga i praca potrzebne są na ziemi.

Pomagamy ci zrównoważyć sferę ducha i materii,

żebyś mógł cieszyć się spełnionym

życiem ziemskim."

Zabawa-ukochany nastał czas, by na chwilę odłozyć prace na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,zeby wszystkie twoje zobowiazania zostały wypełnione.Zabawa,wesołość i śmiech dodają ci wigoru,więc wrócisz do pracy ze spojrzeniem i wzmożoną energia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Prosze o Aniołki na grudzień - sprawy uczuć i zawodowe :) Anna 10.10.85

Dziękuj i pozdrawiam

 

Sprawy zawodowe;

OCEAN

 

"Głębokie, błękitne morze przemawia

do twojej duszy, przynosząc uzdrowienie i ukojenie.

Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak zanurzasz się

w jego uzdrawiającym łonie, by doświadczyć

upragnionych rezultatów. Najlepiej jednak spędź

trochę czasu nad prawdziwym oceanem. Niech jego moc

i piękno zmyje wszelkie troski i obawy."

 

ZAUWAŻAJ ZNAKI

 

"Tak, to niebiosa zsyłają ci różne znaki.

Na twojej drodze zostawiamy dla ciebie pióra,

monety i inne rzeczy, które mają przypominać ci,

że cię kochamy i że nigdy nie jesteś sam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lavis... ale czy w sercu nadal pusto będzie czy coś się zmieni na lepsze??

 

Na sprawy sercowe;

OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ

 

„Z wielką miłością i szacunkiem prosimy cię,

oczyść swe cenne i wrażliwe ciało. Na twoja prośbę

pomożemy ci wstąpić na drogę afirmacji życia,

podpowiemy, jak poradzić sobie ze stresem

i złagodzimy wszelki żal porzuceniu dawnych ścieżek.

Przekaż nam swe troski, zmartwienia i obawy,

a poczujesz cudowną łaskę przenikającą twe czyste ciało.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę Aniołka na sprawy osobiste.Joanna 1.10.1975.Pozdrawiam

 

DESZCZ OBFITOŚCI

 

"Chcąc uzdrowić swoją sytuację finansową,

zacznij od przekazania nam swoich obaw

dotyczących pieniędzy. Wskażemy ci, jak tworzyć

i przyjmować obfitość. Przy naszej współpracy,

twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona

w takim tempie, na jakie pozwolisz."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.C.Prosze aniolki o sprawy zwodowe,uczuciowe oraz finansowe.Z góry ślicznie dziękuje i pozdrawiam:serce:.Mam nadzieje ze ktos mi poswieci uwage bo tylu tu was jest:_usmiech::_usmiech::_usmiech:

Dane . Dymitr 08.06.1991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich.C.Prosze aniolki o sprawy zwodowe,uczuciowe oraz finansowe.Z góry ślicznie dziękuje i pozdrawiam:serce:.Mam nadzieje ze ktos mi poswieci uwage bo tylu tu was jest:_usmiech::_usmiech::_usmiech:

Dane . Dymitr 08.06.1991

 

sprawy zawodowe;

PRACA Z ENERGIĄ

 

"Życie bywa elektryzujące, ponieważ samą jego esencję

stanowi energia. Twoje ciało to niezwykłe

pole energetyczne, na które miłość wywiera

korzystny wpływ. Twe dłonie i serce są gotowe,

żeby przekazywać uzdrawiającą energię.(moze ,rowniez chodzic o zwiekszenie twojej energii-do energetyzowanie sie)

 

 

sprawy uczuciowe

 

DZIECKO

 

"Bardzo kochasz dzieci, a one odwzajemniają

twoją miłość. Wszystkie dzieci, nie wyłączając

twojego wewnętrznego dziecka,

potrzebują miłości, uczuć i uwagi.

Możemy oczyścić i otworzyć twoje serce,

a także zachęcić cię do poświęcenia więcej czasu

i energii dzieciom, które cię potrzebują."(chodzi równiez o Twoje wewnetrzne dziecko)

 

Finanse:

 

PRAWO PRZYCIĄGANIA

 

"Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast

procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru

swych myśli i napełnienia ich miłością,

spokojem i harmonią. Na twoją prośbę,

z przyjemnością dostroimy twoją energię

do wyższych częstotliwości."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o aniolki na styczen tak ogolnie

Katarzyna 15,11,1975

 

MIEJ ZAUFANIE

 

"Kroczenie naprzód niekoniecznie wymaga

wiary w siebie. Wystarczy wiara w Boga,

jeśli wiesz, że działa On poprzez ciebie i bezustannie

cię wspiera. Jeśli zawahasz się

- zwróć się do nas, a my dodamy ci odwagi i wiary."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...