Jump to content

Studia

Mefi

Recommended Posts

Prosił bym w szczególności o runy... lub tarota.. ale i innymi nie wzgardzę metodami :lol:

Chodzi mi o podpowiedź, jaki kierunek powinienem obrać by zadowalał mnie i życiowo i finansowo... :chytry: mam masę pomysłów.. jedne lepsze drugie gorsze... i na żaden nie mogę sie zdecydować.. a czas goni ... wiec proszę o malutką pomoc w wyborze :chytry:

Arkadiusz 24.04.1992

Guest sheina

mefii ro Aruśśśś :)))))) hehehehehehe bede Cie prześladowac, no nei moge,ale Twoj nick mi się kojarzy z jakims pluszowym misiem ;] :D, wiem wiem jakei było załozenie :D ale kloci sie z tym kogo czytam :D

czarna131415

Nikt,nawet najlepsza wrózka nie bedzie w stanie stwierdzic jaki kierunek bedzie dla ciebie najlepszy.Nikt nie moze podjac tej decyzji za ciebie.Wiec powiem to inaczej.Jesli chcesz miec wieksze prawdopodobienstwo,ze ktos ci odpisze i pomoze,podaj nazwy dwuch najbardziej cie interesujacych kierunków i wtedy mozna stwierdzic,który bedzie bardziej korzystny.Pozdarwiam

nie mogę określić który najbardziej mi sie podoba... a tylko wymienić cala list.. nie nie prosiłem o wybranie za mnie kierunku... a pomoc... który będzie mnie zadowala i finansowo i życiowo :chytry: nie mam zamiaru sie kierować wróżbami...

Sheina... nie nazywaj mnie arus... mam schizy od tego bo większość mnie tak zdrabnia... :P wiedziałem zeby kogos prosić na PW :lol:

no wiec lista interesujących mnie kierunków:

- psychologia

- medycyna ( specjalizacja psychiatra lub neurologia)

- chemia

- fizyka

- weterynaria

- prawo

- historia

- neurobiopsychologia

- oceanografia

- resocjalizacja

- aktorstwo

- kulturoznawstwo

- archeologia

-japonistyka

- filozofia

- religioznawstwo

no i narazie tyle.. jak przypomnę sobie resztę to dopisze...

Edited by Mefi

Od siebie niewróżbiarsko mogę tylko powiedzieć tyle: nad prawem czy medycyną zastanowiłabym się 5 razy. Nie dlatego, że to trudne kierunki ale wymagają 'poświęcenia' im masy czasu i wysiłku w trakcie (często kosztem innych rzeczy) a niech Ci się odwidzi na 4 roku :P Moim zdaniem to studia dla PEWNYCH tego kim chcą być jak dorosną hehe

Filozofia, historia, religioznawstwo, kulturoznawstwo (strasznie ciekawy kierunek, mam tam znajomych) to jednak takie studia dla studiów. Ciekawe, inspirujące ale jednak trochę 'nieżyciowe' a już na 99% uważane za niedochodowe. Choć zwał jak zwał, jak się jest w czymś dobrym to...a już nie mówiąc o tym, ze i bez studiów można wiele osiągnąć, nie tylko materialnie ale po prostu być dobrym w tym co się robi :)

Fizyka, chemia - też ciężkie, trzeba mieć pomysł na siebie po tym.

Można tak gdybać i gdybać...ja bym po prostu na Twoim miejscu siadła w ciszy z kubkiem herbaty i wyobrażała sobie swoje życie po danym wyborze (np. jako psychiatra) i wtedy podjęła decyzję. A jak nie jesteś 'pewien' to obstawiałabym bardziej ogólne kierunki, bo męki nie będzie a i przekwalifikować się zawsze możesz - grunt to te kilka liter przed nazwiskiem, bo dziś to już po prostu standard.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.