Jump to content

Dane osobowe - dylemat i gdybanie


mayaki

Recommended Posts

Mam takie dylemat odkąd pamiętam, ale dopiero od niedawna mogę spojrzeć na niego numerologicznie i byłabym wdzięczna za jakieś rady tym co wiedzą więcej ;)

 

 

Od dziecka nie lubiłam swojego imienia i nalegałam o formalną zmianę - rodzice odmawiali. Już jako duża dziewczynka myślę poważnie o zmianie całych danych, łącznie z nazwiskiem. Nie są obraźliwe ani nic takiego, ja się po prostu z nimi 'nie czuję'.

 

Można by całą analizę tu przeprowadzić ale mnie zastanawia jedna kwestia. Moja droga życia to 33/6 i później w całym portrecie ślad po mistrzowskich zanika ;) Za to dane to istna 'bomba' imiona, nazwisko - każde z osobna i razem to mistrzowskie, nawet liczba liter w danych osobowych 22. W dalszych obliczeniach też się pojawiają. Ja wiem, że w ogóle nie muszą się w człowieku 'obudzić', ale...jakby tak patrzeć to są to trochę wibracje 'dla innych ludzi' i tu jest problem. Od najmłodszych lat czuję nie tyle co odpowiedzialność za świat, ale potrzebę pewnych działań. One mnie jednak przerastają. Nie robię - czuję się źle. Robię - często nie daję rady, przerasta mnie to. Ktoś mi nawet powiedział, że się później wręcz biczuję psychicznie za to...

 

No i teraz tak sobie myślę, że może to 'nieczucie' danych było jakoś uzasadnione? Wibruje wokół mnie coś z czym nie jestem w stanie damć sobie rady i może faktycznie powinnam wnioskować o zmianę danych? A może to 'nieczucie' wynika z tego, że gdzieś tam działam, postępuję wbrew sobie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Źródło: Feng shui art pl - pierwszy polski serwis feng shui ju? od roku 1997!

 

 

O zmianach w numerologii

Tradycyjnie w popularnej numerologii dokonuje się zmian brzmienia lub zapisu imienia i nazwiska, ewentualnie nazwy firmy, w celu zmiany ich numerologicznej wibracji na "odpowiedniejszą".

 

Przykład

 

Jak obliczyliśmy wcześniej, wibracja imienia i nazwiska 'Jan Kowalski' wynosi 9. Dla zainteresowanej osoby ta wibracja może być niepożądana i może chcieć ją zmienić na inną. Można to zrobić na parę sposobów: dodając drugie imię lub jedynie jego inicjał. Oczywiście można także całkowicie zmienić imię i/lub nazwisko. Jednak zajmijmy się częściej spotykanym przypadkiem - zmiany przez dodanie liter.

 

Załóżmy, że drugie imię Jana Kowalskiego to Józef. Odpowiednio otrzymamy:

 

'Jan Józef Kowalski' = 62 po redukcji -> 6+2 = 8;

'Jan J. Kowalski' = 37 po redukcji -> 3+7 = 10 -> 1+0 = 1;

 

W tym wypadku mamy do wyboru wibracje 1 i 8 - obie zupełnie odmienne od 9, dające różne efekty.

 

Wielu numerologów daje swoim klientom właśnie tego typu zalecenia, które są, ogólnie mówiąc dyskusyjne, a ich skuteczność albo słaba, albo dająca odmienne od zamierzonych efekty. Dlaczego tak się dzieje?

 

Po pierwsze, aby taka zmiana przyniosła skutek, osoba musiałaby nie tylko się posługiwać "nowym" imieniem i nazwiskiem, ale także otoczenie musiałoby ją odbierać właśnie jako Jana Józefa Kowalskiego, albo Jana J. Kowalskiego. Najpewniejsze jednak jest, że i tak dalej będzie dla niego po prostu "Jankiem". Taka zmiana może przynieść efekt w przypadku osób, które bardzo często używają swojego podpisu i jest on w obiegowym użyciu. Taka zmiana może być skuteczna na przykład u autorów, aktorów, części polityków itd. W pozostałych przypadkach taka zmiana nie wniesie nic. Samo złożenie podpisu i umieszczenie go w szufladzie nie zmieni kosmosu...

 

Po drugie, jak wspominałem wcześniej, wibracja imienia i nazwiska - liczba ekspresji zewnętrznej ma poślednie znaczenie. To tylko zmiana etykiety, niepowodująca radykalnej odmiany. Choć w wielu przypadkach może przynieść efekt, to numerologia oferuje znacznie więcej. Najważniejsza jest liczba ścieżki życia ustalana na podstawie daty urodzenia, a tej oczywiście nie można zmienić.

 

Po trzecie, aby taka zmiana w ogóle miała sens, należy sprawdzić, czy nowa wibracja ekspresji zewnętrznej jest harmonijna z wibracją ścieżki życia, co możesz sprawdzić za pomocą programu. Choć w określonych przypadkach można dokonać zmiany na nieharmonijną, to należy do takich działań podchodzić bardzo ostrożnie i mogą ją zalecać jedynie osoby o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu.

Link to post
Share on other sites
paulinchien

Nie jestem specjalistka, ale jezeli jest Ci zle z imieniem i nazwiskiem, to cos w tym musi byc. Jednak zanim formalnie dokonasz zmiany, radzilabym Ci skonsultowac to z jakims dobrym numerologiem. Myslę, ze moglabym polecic Ci tarocistkadanuta.pl, chociaz nie wiem czy ta Pani manipuluje przy portretach, jest natomiast wspanialym numerologiem. Pani z cyfryprzeznaczenia.pl sie zajmuje numerologia i dokonuje zmian, jednak nie znam jej osobiscie, jedynie mowiono mi, ze jest dobra.

Edited by paulinchien
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...