Jump to content

cabral1
 Share

Recommended Posts

Przez ostatnie dwie noce śni mi się ten sam sen a mianowicie, przebywając w pokoju na tle okna ukazuje mi się postać, której nie można rozpoznać wizualnie, widać same ciemne kontury człowieka a właściwie kobiety, jednak przez cały czas trwania tego snu jak i po przebudzeniu mam świadomość, że to jest moja była dziewczyna, po prostu to wiem! Jednak nie rozumiem dlaczego ukazuje mi się jako ciemna postać ;/

Guest Jaga_Wiedzma

Może tak ja postzregasz, jako coś złego, ciemnego, albo chcesz ją tak widzieć.

A jeśli obawiasz się, ze coś u niej jest źle to zadzwoń do niej. Albo podpytaj znajomych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Purple90
      By Purple90
      Dzień dobry

Proszę o interpretację poniższego snu.

Śniło mi się, że byłem gdzieś na wykładzie i wyszedłem z niego z piękną blond dziewczyną o fajnej pupie.
      Spodobaliśmy się sobie.

Nawet nie zauważyłem momentu, w którym znalazłem się gdzieś w jaskini z mężczyznami, którzy gdzieś byli w około i też szukali drogi wyjścia.

Jeden mężczyzna przerażał mnie na tyle, że postanowiłem go zabić i gdy trzymałem go od tyłu dusząć w świetle świec jego cień miał skrzydła - to były skrzydła smoka, jakby jego natura uwidoczniła się w cieniu.

Zabiłem go podcinając gardło.

Było blisko wyjście z jaskini zasłonięte zbitymi deskami.

Po odsłonięciu desek przed jaskinią był ogromny długi smok w kolorze siwo-seledynowym.

Smok nie atakował, ale strach było wyjść i zasłoniliśmy z powrotem wejście deskami.

Sen się kończy.

Dziękuję za pomoc w interpretacji.
    • Purple90
      By Purple90
      Śniło mi się, że całowałem się z dziewczyną dużo młodszą od siebie, którą widziałem już kiedyś we śnie, dawno temu.

Powiedziała mi, że seks popsuje to co między nami jest.

Co znaczy ten sen?
    • ania267
      By ania267
      Śniło mi się wczoraj, że byłam w pokoju swojej babci i było tam lustro, (ten pokój był połączeniem pokojów moich obu babć) które w śnie było przejściem do innego pokoju. Za lustrem znajdował się piękny, wyremontowany pokój, chciałam tam wejść, ale te lustro było "zakluczone". Postanowiłam zrobić zdjęcie temu pokojowi, jednak za każdym razem zamiast zrobić zdjęcie pokojowi robiłam zdjęcie samej sobie. Schowałam się więc i wystawiam tylko telefon do "lustra" by zrobić zdjęcie temu pokojowi. Spojrzałam na te zdjęcie, a na tym zdjęciu byłam ja sama pokazująca dwa palce. Spojrzałam na te lustro, a tam moje odbicie patrzy się na mnie z takim uśmieszkiem z tymi dwoma palcami. Po chwili coś pociągło mnie za włosy. W śnie pobiegła do mojego brata, ktory siedział z moim dziadkiem cały czas w tym pokoju i się obudziłam. Co to może znaczyć?
    • araucaria
      By araucaria
      Śniło mi się, że wybierałam popiół z paleniska w piecu, który był kiedyś w naszym starym domu. :brum: Nagle zauważyłam, że są dwa piece. Wiem, że wybrany do jekiejś szufladki popiół (było w nim kilka drobinek żaru) zamierzałam wynieść i wysypać, ale sen się zmienił. Potem piec stał się pralką, która właśnie pracowała. Widziałam jak woda z proszkiem (czysta, ale mętna od proszku) i rzeczy w środku przewracają się. A wczoraj we śnie zaglądałam przez okno, którego szyba była również biało-matowa. Najpierw odsunęłam białą zasłonę, a potem szybę (była przesuwana), ale otwór był dość wąski i czułam, że w każdej chwili (lub jeśli tylko zechcę) będę mogła stamtąd wyjść przez to okno. Czy możecie pomóc mi to zinterpretować?
    • Yumiko
      By Yumiko
      Witam.

Szukam osoby, która pomoże uporać mi się z pewnym problemem, dotyczącym czarnej, budzącej strach, postaci, która mi się przyśniła. Czytałam już na forum troszkę, jednak była bym wdzięczna, za rozmowę z kimś. Najszybciej chyba było by dogadać się na gg, więc jeśli ktoś z Was byłby tak miły, to podajcie tu, albo napiszcie w prywatnej wiadomości nr.

Jeżeli jednak będzie trzeba, napiszę tu później szczegóły mojego problemu
      Jak źle dodałam post, to bardzo przepraszam. Z góry dziękuję za wyrozumiałość
  • Create New...