Jump to content
Marcin

14 marca

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 14 marca :

 

W dniu dzisiejszym rodzą się nieraz ludzie bardzo odważni, bohaterscy, potrafiący rządzić innymi i poddawać ich swej woli. Taki człowiek jest nieraz zamknięty w sobie - dąży za swymi własnymi celami i uporczywie realizuje jakieś specjalne projekty i zamierzenia. Na ogół jest usposobiony patriotycznie, a chociaż jest dość dobroduszny - podlega nagłym wybuchom i napadom gniewu; wtedy staje się nieubłagany i nie daje sobie niczego wyperswadować. Swe zdolności strategiczne i taktyczne, które mogą mu zapewnić powodzenie w karierze wojskowej - wykorzystuje zręcznie w życiu zwykłym, przeprowadzając z wielką subtelnością i skrytością swe plany. Ponieważ ma dużą intuicję i szybko orientuje się zarówno w sytuacji politycznej jak i towarzyskiej - wiele rzeczy mu się udaje. Jest namiętnym kolekcjonerem najrozmaitszych drobiazgów i zwraca wielką uwagę na szczegóły - dzięki czemu może się rozpraszać, zatracając ogólne pojęcie o całości danej sprawy. Przyjacielski, towarzyski - potrafi być oziębły i egoistyczny, pilnie strzegący swych własnych interesów i umiejętnie zwalczający prawdziwych lub urojonych wrogów. Celuje zwłaszcza w zakresie subtelnych insynuacji. Na ogół jest bardzo podejrzliwy. Ma duże zdolności i to w wielu kierunkach. Jego zmysły są bardzo wydelikacone. Widok nieba zasianego gwiazdami robi nań głębokie wrażenie. Czego się strzec winien. Aby nie oddawał się próżnym marzeniom wówczas, gdy wszyscy zajęci są pracą pozytywną i nie pozwalał się biernie unosić falom życia wtedy, gdy inni czynią wielkie wysiłki i gwałtownie pracują wiosłami. Inaczej bowiem może pożałować swej bierności i marzeń bezpłodnych. Niechaj nie zapomina o starej sentencji mistycznej, która głosi - że rozerwać girlandę kwiatów jest nieraz trudniej, aniżeli skruszyć najtęższe żelazne łańcuchy. Kwiaty oznaczają w tym wypadku więzy zmysłów i uczuć.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
AnnaMaria

14 marca- jest to osba ktora musi przez zycie wiele przejsc na drodze zostaje wiele razy potracona przez rozne przypadkowe sytacje ,ale caly czas jakby ktos nad nia czuwal ,jakby miala szczescie w nieszczesciu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
izzycoma

Rzeczywiście, wiele się zgadza i z tym czuwającym szczęściem to prawda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Często udaje im się osiągnąć zaplanowane cele. Niejednokrotnie mają wybitne zdolności, których są świadomi. Ich ambicje nigdy nie są zaspokojone. W działaniu nie brakuje im odwagi i zdecydowania. Są zbyt egoistyczni aby współżycie z nimi było sielanką. W stosunku do innych są podejrzliwi, a w sytuacjach konfliktowych bywają wybuchowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lilit

Oj tak, jestem zamknięta w sobie i raczej wszystko mi się zgadza, oprócz rządzenia ludźmi - tego nie potrafię. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...