Jump to content
sinner1090

Niechciane wybudzenie z LD

Recommended Posts

sinner1090

Od pewnego czasu cwicze sobie swiadome snienie, wychodzi calkiem niezle. Np. ostatnio udalo mi sie nawet 3 razy pod rzad wywolac LD, lecz za kazdym razem gdy juz wiem, ze jestem w snie, budze sie.

 

Np: Ide przez dzielnice przed swoim domem i wiem, ze snie, wiec sila umyslu zaczynam latac, wzbijam sie i nagle nachodzi mnie mysl "Zebym tylko sie nie obudzil teraz" i zaczynam sie budzic.

 

Za kazdym razem gdy juz wiem, ze snie to budze sie bo nachodzi mnie ta mysl. Poprostu nie da sie powstrzymac tej mysli "Zaraz sie obudze".

 

Czy jest na to jakis sposob? Za kazdym razem tak jest, ale zdarza sie to dopiero wtedy jak zaczynam uzywac wyobrazni w snie (np zaczynam latac, skakac, teleportowac sie).

 

Naprawde to przeszkadza w praktyce i zniecheca.

 

P.S Albo jest tak, ze trace swiadomosc snienia , np: Podczas LD wydaje mi sie, ze sie budze, a potem zaczyna sie normalny sen.

Edited by sinner1090

Share this post


Link to post
Share on other sites
TowarzyszSoviet

pocieraj rękami i krzycz :Chcę widzieć wyraźniej, nie chcę się obudzić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Page

im bardziej będziesz sie denerwował że zaraz się obudzisz tym większe prawdopodobieństwo że się własnie obudzisz :) więc na początek uspokój się jak uświadomisz sobie że to sen, potem możesz zrobić to co napisane powyżej albo zamknąć oczy w śnie i wyobrazić sobie wyraźny obraz otoczenia i potem otworzyć, dotykać wszystkiego dookoła a najlepiej skupić się na jakiejś jednej rzeczy-na małym szczególe tak, żeby stał się super wyraźny - wtedy całe otoczenie powinno być wyraźniejsze nawet niż w rzeczywistym świecie !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...