Skocz do zawartości

Mój sen


budynik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję,że ktoś pomoze mi zinterpretować ten sen ;|

 

Śni mi się często,że jestem obmacywana przez znajomych mi chłopaków.

Obmacywana to mało powiedziane....czasem to wygląda jak próba gwałtu.

Lecz ciagle jestem w ciuchach.

 

-pierwszy taki sen- leżę na schodach u mnie w domu z kolegą,z którymś kiedyś kręciłam. Całujemy się , on dotyka mnie w różnie miejsca(tak , właśnie tam też). NAgle słyszę, że do domu wchodzi moja mama i przestraszeni przerywamy.

-2. nie pamiętam.

-3 i 4 były podobne,tyle że jeden z kolegą z klasy,a 2. ze znajomym,którego nie lubie-toczy sie normalna rozmowa lecz nagle on zacyzna mnie dotykać , usiłuje mnie pocałować,odmawiam,mimo wszystko przyciaga mnie do siebie i jest bardzo natrętny. Próbuje mnie rozebrać,dotyka mnie... lecz ja odmawiam,nie mogę bo jestem juz w stałym związku.

 

Proszę o wytłumaczenie,dlaczego snia mi sie takie rzeczy :(

Jestem w zwiazku . Z chłopakami sama się nie spotykam , tyle co w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys interpretowalem podobny sen i dostalem ochrzan ale terez postaram sie nie popelic tego samego bledu.

Sadze ze poprostu oni w rzeczywistosci wymuszaja na Tobie Swoje zdanie (w sensie ich) moim zdanie powinnas przestac z bycia pokorna i cicha myszka. powinnas pokazac ze tez masz cos do powiedzenia i nie jestes kims kogo mozna pokazac. Badz BABA Z JAJAMI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniał mi się ten 2. sen

 

leżę w łóżku z kolegą z klasy,obok mnie koleżanką z kolegą(również z klasy).

Tak jakby na dwie pary się podzielilismy. Oni sobą my sobą.

W pewnym momencie do prowadzam mojego "partnera" do podniecenia. Ten robi świece i widzę jak jego penis stoi i zaczyna przez to rozpinać się jego zamek od spodni....

 

A to co znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniał mi się ten 2. sen

 

leżę w łóżku z kolegą z klasy,obok mnie koleżanką z kolegą(również z klasy).

Tak jakby na dwie pary się podzielilismy. Oni sobą my sobą.

W pewnym momencie do prowadzam mojego "partnera" do podniecenia. Ten robi świece i widzę jak jego penis stoi i zaczyna przez to rozpinać się jego zamek od spodni....

 

A to co znaczy?

 

To akurat nie ma az takiego wielkiego znaczenia. bardziej opisuje jak postrzegasz swojego kolege i jak jaki on jest przez swoje zachowanie. przwrotny a zarazem lubiacy poswintuszyc :)

staram sie jak moge i chyba zaczyna mi wychodzic z ta interpretacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi Ci świetnie ;P

masz wiele racji w tym wsyztskim co piszesz ;D

gratuluje , pozdrawiam i dzięki ^^

mam nadzieje , ze jeśli keidyś mi się znowu coś rpzyśni niewyjaśnionego , znów pomożesz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...