Skocz do zawartości

mgła


dziwny

Rekomendowane odpowiedzi

podczas mojego snu szedłem prze mgłę była ona gęsta ale jasna po pewnym czasie przyłączyło sie do mnie dziecko które przytuliło sie do mojej nogi prubując mnie chyba powstrzymać (zamieniłem z nim parę słów ale nie pamiętam o czym rozmawialiśmy). Idąc dalej mgła deliktnie stała sie przejrzystsza i okazało sie że stoję na na podeście był on duży i okrągły z ciemnym wzorem. rozejrzałem się dookoła i okazało się że obok mnie stoi dziewczyna którą znałem przez chwilę staliśmy przed sobą potem ja objąłem i staliśmy tak patrząc na siebie i wtedy stało się coś dziwnego w śnie zacząłem odczuwać jej ciało i jej dotyk. po chwili zadała mi pytanie: czy powiedziałeś im o tym? w tym momencie poczułem jej rękę skradajacą sie po moich plecach i w tym momencie zadzwonił budzik.

 

 

następnego dnia znowu mi się śnila tylko tym razem szliśmy nocą jakiegoś miasta ( al'a kraków ) tym razem zdawało mi się że jesteśmy parą rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym po pewnym czasie stanęliśmy i zadała mi pytanie: co chciałem zrobić? wtedy ja nicnie powiedzialem i po prostu ja pocałowałem potem się obudziłem

 

czy może mi ktoś wytłumaczyć ten sen. zazwyczaj nie przywiązuję wagi do snów ale przebudzeniu wiedziałem że jest on ważny nie wiedziałem dlaczego ale czulem że jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...