Skocz do zawartości

mój rozkład, prosze o interpretacje


emilka329

Rekomendowane odpowiedzi

w pytaniu o obecną sytuacje i najbliższą przyszłość, z układu piramidy wyszły mi takie karty :

 

********************ósemka trefl

***************szóstka kier****as pik

********ósemka karo***walet karo***dziesiątka trefl

***piątka karo****dziesiątka karo****walet kier***ósemka kier

 

jesli mozna to prosze o interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałam układ z internetu i nie było tam napisane dokładnie,

ale wydaje mi sie ze pierwsze trzy to terazniejszosc, a reszta pokazuje to co bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ten rozkład. Jeśli czytaćby te karty wg rozkładu, który wygląda następująco:

Karta numer 1 – określa problem lub pytanie. Karty numer 2, 3 – pokazują możliwości rozwiązania problemu. Karty numer 4, 5, 6 – przedstawiają aktualną sytuację. Karty numer 7, 8, 9, 10 – podpowiadają, jakie może być rozwiązanie problemu; to

zmagasz się z problemem plotek, oszczerstw, awantur i nerwów prawdopodobnie w miejscu pracy, ktore często przynosisz do domu. W rozwiązaniu tej sytuacji może pomóc prawnik lub pracownik urzędu. Kolejne karty symbolizują poprawę sytuacji materialnej, zawarcie korzystnych znajomości jak również dobry zakup nieruchomości. Wygląda na to, że uda ci się osiągnąć cel, ale musisz uważać na młodego mężczyznę przez którego możesz mieć kłopoty, jednak sąsiedztwo kart pozytywnych "mówi" ,że znajdziesz ludzi, którzy ci w tym pomoga. Ogólnie przyszłość rysuje się wspaniale. Karty wróżą wszelką pomyslność zwłaszcza w interesach i sprawach finansowych. Niewykluczone, że spotkasz mężczyznę o romantycznym usposobieniu lub ludzi z którymi spędzisz miło czas:)

To trudny rozkład zwłaszcza, że dawno nie miałam w ręce kart klasycznych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) bo ja jeszcze interpretowałam po swojemu. I wyszło mi, że szóstka kier symbolizuje młodą kobiete o kasztanowych włosach i niebieskich oczach mającą serdeczne usposobienie, natomiast pik młodego mężczyzne, o brązowych włosach i piwnych oczach o wpływowym zdecydowanym charakterze. Takiego, który jest odpowiedzialny i któremu można zaufać. As pik wskazuje na to, że ma on sprawy sądowe, problemy z prawem. I to by sie zgadzało, bo jako dziewczyna mam taki wygląd, a mój chłopak jest taki jak w opisie i do tego ma przeciągającą się sprawe w sądzie. Ósemki trefl nie rozumiem. Dalsze karty to ósemka karo, gdzie wyczytałam że jest to radość, podróż, do tego jest otoczona samymi kartami karo. Więc nie byłby to przymusowy wyjazd w sprawach zawodowych, tylko może wyjazd z przyjemności. Dalej walet opisujący młodego chłopca, tym bardziej, że znajduje sie między moją kartą a mojego chłopaka (ale nie mamy jeszcze dziecka!) Dalej dziesiątka trefl, która nie wiem co znaczy bo wszedzie jest opisana inaczej. Piątka karo, może jakaś korzystna okazja. Dziesiątka karo, może jakieś wyjazdy w interesach, wreszcie udane sprawy zawodowe. Walet to chyba znowu młody chłopak i na końcu ósemka kier jako rodzinna uroczystość. Więc po mojemu to być może w dalszej przyszłości pierwszy walet to narodziny pierwszego dziecka, drugi drugiego i może chrzciny na końcu? No nie wiem, dobrze interpretuje? Bo to tak troche po mojemu, ze znaczeń kart tych co wyczytałam w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałam się wyczytać ile się da tak ogólnie, bo nie znam sytuacji a żeby dokładnie coś zinterpretować trzeba wiedzieć pod jakim kątem szukać. Ósemka trefl oznacza nerwy, problemy, awantury, plotki itp. Walet o którym piszesz nie musi oznaczać dziecka, może oznaczać spełnienie waszego marzenia albo osiągnięcie wyznaczonego celu. Dziesiątka trefl oznacza kłopoty i chorobę. W twoim układzie stała koło waleta, więc odczytałam ją jako problemy z młodym mężczyzną. Dziesiątka karo oznacza głównie duże pieniądze, spadek albo kosztowne prezenty. Sama wiesz najlepiej jak dopasować to do twojej sytuacji. Musisz połączyć znaczenie kart i pamiętać, żeby nie naciągać interpretacji co często się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz może jakąś strone na której mogłabym znaleźć dobre opisy kart? bo mam książke ze znaczeniem kart tarota a niestety nie mam z kartami klasycznymi :) Może byłoby mi łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem, bo nigdy nie patrzyłam na takie strony. Ja nauczyłam się czytać karty od mojej babci ciotecznej. Musiałabym się porozglądac na stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że działa. Byłam kiedyś u wróżki i rozkładała mi właśnie karty klasyczne. Dużo sie sprawdziło, byłam dwa razy i dwa razy dowiedziałam sie prawie tego samego, dodam, że wróżka mówiła mi która karta co oznacza. Chociaż i ja myśle, że to co sie wydarzy to zalezy nie tyle od kart co od nas samych ;p także one chyba nie przesądzają do końca z góry naszego losu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One tylko wskazują drogę i mówią co jest możliwe a co nie. A reszta zależy od nas. To my mamy los w swoich rękach:) A co do kart to każdy wróży jakimi mu bardziej pasuje. Wróżka u której ja byłam kiedyś stawiała karty cygańskie, runy i tarota i całą wróżbę oparła na wszystkich kartach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...