Skocz do zawartości

zmiana płci


leonrulezzz

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale nic nie rozumiem. Jeśli chcesz rzetelnej interpretacji to wskazane byłoby, gdybyś sam włożył trochę wysiłku w opis swojego snu, tutaj nikt Ci w głowie nie siedzi i nie wie, co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mysli mam to,moja mama dala mi kiecke i kazala mi ja pzymierzyc, a ja jo przymierzylem. A nastepny sen to po modlitwie do opiekuna przysnilo mi sie to ze jestem w liceum i jestem w trakcie kuracji hormonalnej przed operacja zmiany plci i podrywa mnie jakis facet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na prawdę Twoim marzeniem jest zmiana płci, to takie sny są wyrazem Twoich największych pragnień.

Sen, w którym mama daje Ci sukienkę i jeszcze zachęca do jej przymierzenia wyraźnie ukazuje że chciałbyś spotkać się z aprobatą z jej strony. W tym śnie wyraża się właśnie chęć ujawnienia swojego prawdziwego ja, pokazania siebie takim, jakim jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze zmiany plci nikt mi nie narzuca, a transeksualizm to ciezki problem pewno gdyby wam mozgi wstawiono w ciala plci przeciwnej to byscie poczuli jak ja. Saphira dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...