Skocz do zawartości

Nietypowy bal studniówkowy


KruluS

Rekomendowane odpowiedzi

rzadko kiedy pamiętam sny ale ten już mi się śnił dwa razy i był dokładnie taki sam

śniło mi się że byłem na balu studniówkowym, na białej sali, stoły były ustawione przy trzech ścianach oraz jeden pośrodku, brązowe pokryte białymi obrusami. na stołach było dużo jedzenia, takie typowe z wesela. wszyscy mężczyźni byli ubrani w czarne garnitury a kobiety w czarne długie suknie. Ja byłem na tym balu z koleżanka, którą poznałem 2 tyg temu, ale jeszcze tam były dwie moje koleżanki które zapamiętałem, jedna, która znam rok i mieszka bardzo daleko ode mnie, i druga, która mieszka tez daleko, ale w życiu jej nie widziałem. Ta druga wydaje mi się najpiękniejsza z nich wszystkich, brunetka, długie włosy,m ciemna karnacja skóry, i śniło mi się ze podczas rozmowy z nią zaprosiła mnie pod stół, i poszedłem z nią pod stół na środku sali. Piliśmy wódkę, wydaje mi się ze dosyć długo po czym znaleźli nas pod tym stołem jej chłopak, i moja towarzyszka tamtej imprezy. poszliśmy tańczyć po tańcach usiadłem do stołu ale sam i podeszła do mnie trzecia koleżanką, której wcześniej nie widziałem i powiedziała ze pasuje do koleżanki z która przyszedłem na bal. i w tym momencie sen się skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...