Skocz do zawartości

pożar w wannie pełnej wody


eng.t

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra była w bardzo zaawansowanej ciąży. Postanowiła wziąć kąpiel. Źle się wtedy czuła, bolał ją brzuch, ale uznała, że pewnie coś zjadła, co jej zaszkodziło. Radziłam, żeby się nie kąpała, bo może to bóle porodowe i jak będzie w kąpieli to nie poczuje, że jej wody odeszły ;-) Nie posłuchała mnie. Za moment z bocznego odpływu wanny zaczął się wydobywać dym. Siostra wyszła z wody i powiedziała tacie co się dzieje. Kiedy tata wchodził do łazienki, nad wanną unosił się duży szary dym, a zaraz potem z wanny wybuchł czysty ogień, który odrzucił tatę w głąb przedpokoju i zajął całą łazienkę. Nie wiedziałam co robić, uznałam, że nie ma sensu próbować go gasić na własną rękę, bo zanim naleję wody do garnka, to ogień się rozprzestrzeni. Ponieważ drzwi naszego mieszkania i mieszkania sąsiadów były otwarte na oścież, krzyknęłam do sąsiadów, żeby zadzwonili po straż pożarną. Po obudzeniu się przypomniałam sobie, że powinnam była jeszcze zamknąć drzwi do łazienki, żeby ogień się nie rozprzestrzenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...