Skocz do zawartości

Proszę o sprawdzenie nietypowych dat urodzenia


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy mógłbym prosić o sprawdzenie 2 dat urodzenia pod względem partnerstwa i związku. Ja urodziłem się 4 sierpnia 1988r zaś ona 3 sierpnia 1988r. Czy taki związek jest realny? Ja czuje ogromne przyciąganie ze strony tej dziewczyny. Czy myślicie że ona czuje to samo? Jak wyglądało by takie połączenie? Dobrze byśmy się dobrali? Z góry Serdecznie dziękuje za każda odpowiedź.

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli myślicie że ta dziewczyna czuje takie samo przyciąganie jak ja? Powiem tak, nie wiedziałem kiedy ona się urodziła, nie znałem jej daty urodzenia ale poczułem coś w środku jak tylko ją zobaczyłem, coś we mnie drgnęło, jakaś taka dziwna siła ciągnie mnie do niej. Czy to działa tylko w jedna stronę czy w drugą również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa w obie strony, z tym, że z różnym nasileniem. :)

Np. jedną osobę może ciągnąć bardziej niż drugą. To zależy od istoty karmy, co Was kiedyś tam łączyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna jest ze mną na uczelni, razem na roku jesteśmy. Wcześniej jej nie znałem bo ona była na wymianie między narodowej na innej uczelni i w tym roku wróciła. Powiem Ci szczerze że wcześniej byłem związany emocjonalnie z inną dziewczyną (jej data urodzenia to 5 maja 1991r). Myślałem że to jest już ta jedna jedyna na całe życie, nie potrafiłem spojrzeć na żadna inną dziewczynę jak na osobę z która chciałbym być, ciągle wierzyłem i miałem nadzieje że będziemy jeszcze razem dopóki nie poznałem ten dziewczyna której dotyczy ten temat. To było ja takie uderzenie pioruna, nagłe i nieoczekiwane. Ona sprawiła że zapomniałem zupełnie o tamtej drugiej i stała sie ona dla mnie zupełnie obojętna, nic mnie do niej nie ciągnie już. Tak jakby wogóle nie istniała. Teraz tylko właśnie na tej urodzonej 3 sierpnia mi zależy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to że jesteśmy powiązani karmicznie oznacza że chcąc nie chcąc musieliśmy się kiedyś spotkać czy nie koniecznie musieliśmy sie spotkać? Czy mógłbyć to zwyczajny przypadek czy może los tak nas że tak powiem na siebie "popchnął"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jakieś, że tak to ujmę, konkretne powiązanie, to naturalnie chcąc nie chcąc - los krzyżuje drogi dwojga ludzi. :) Przypadków nie ma, zawsze coś dzieje się po coś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna jest obecnie w związku ale dziwnie jakoś się złożyło że od października czyli odkąd ją zobaczyłem i poznałem zaczęło się między nimi wszystko psuć, nic im sie nie układa i związek zmierza ku końcowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...