Skocz do zawartości

Czy ktoś zna namiary na wróżkę z......(miasto)?


Misia5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN
Hej. Znacie kogoś ze Szczecina???

 

Kochana w Szczecinie mamy kogoś takiego jak np.

Tarocista - Sylwester Chordecki i Jolanta Welter...

Pozdrawiam.:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Jestem bardzo ciekawa czy znacie jakieś dobre Wróżki z Warszawy?Jeśli tak to wpisujcie się:usmiech2:

Polecam wróżkę Annę Kempisty. Dużo faktów zaistniało zgodnie z przepowiednią.

Edytowane przez KatiJo
Brak linka do ezoforum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chcesz to ja Ci mogę powróżyć z run mailowo bądź inną formę

 

Witajcie, poszukuję wiarygodnej wróżki z Gdańska (ew. z Sopotu lub Gdyni), ew. może znacie kogoś kto wróży mailowo i można mu zaufać. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wróżki z Wrocławia nie znam, ale mogę polecić Ci super wróżkę online. Sama korzystałam z jej porad i jestem bardzo zadowolona. Wróżka MariaMaj jest inna niż pozostałe wróżki, on potrafi wczuć się w Twoją osobę i to co mówi sprawdza się ;) \

Edytowane przez zoska1977
link niezgodny z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja polecam wróżkę Olę. Mieszkała w UK przez długi czas, tam ją poznałem. Teraz mieszka w Rybniku, przyjmuje w domu w Niedobczycach. Jej telefon: 887 362 809. Ogólnie ją polecam, bo jest bardzo konkretna i nie mydli oczu. Ja polecam, nie wiem, jak inni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadających namiary na dobrą wróżkę z Poznania znalazłam wróżkę Małgorzatę z Wildy oraz wróżkę Teklę Małgorzatę z Lubonia. Czy ktoś był? Jakie odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Kochani jako że jestem z Poznania i na przełomie 10 lat posprawdzałam sobie różne panie to podziele sie informacjami na ich temat.

 

Wróżka Gosia- bardzo gadatliwa, mówi bardzo duzo o zdarzeniach ale o Przyszłości. Raczej o przeszłości nie wspomina, przy czym opisując osoby określa ich znakami zodiaku. Radze sie zaopatrzyć w dyktafon. Wizyta u niej trwa ok. 40 min i kosztuje 70zł- mi się sprawdziło nawet te najbardziej nieprawdopodobne rzeczy

Wróżka Marzena ze starego rynku- duzo mówi opierając się na psychologii, wyciaga informacje, wizyta trwa zaledwie do 30 min, koszt 70zł-nic się nie sprawdza

Wróżka Ania- św. marcin przyjmuje w saloniku na tyłach sklepu Cud. Nic się nie sprawdziło. wizyta krótka, mało informacji, wiecej pogawędki i numerologii również ogólnej. wizyta ok. 40min, koszt 70zł

A reszta...szkoda gadać....

 

Potwierdzam i przestarzegam prze pojscie do wróżki Marzeny, opowiada bzdury, zmyśla, rozmowa toczy sie wokol nie istniejącego problemu, lepiej do niej nie isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam wiarygodnej i godnej polecenia wróżki w Lublinie lub okolicach. Z góry DZIĘKUJĘ.

Polecam Agnieszkę Wrka Agnieszka ukasik

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś słyszał o jasnowidzu Marku Szwedowskim? Moja koleżanka mi opowiadała, że jej szef zawsze konsultuje z nim ważne kroki biznesowe. To bardzo ciekawe, bo rzeczywiście muszę przyznać, że ta firma świetnie prosperuje... Ciekawi mnie czy macie doświadczenia z tym Panem? Działa na terenie Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, również podłączam się do pytania :)

A co do starej cyganki, to jest dość natrętna co dość odpycha. A Tobie wróżba się sprawdziła?

 

Ja poszukuję rzetelnej wrózki z Torunia. Od siebie dodam, iż czasem, gdy chodzi sie po Starym Miescie, moze zaczepic Was starej daty Cyganka - naprawde dobrze wrozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, również podłączam się do pytania :)

A co do starej cyganki, to jest dość natrętna co dość odpycha. A Tobie wróżba się sprawdziła?

 

Ja poszukuję rzetelnej wrózki z Torunia. Od siebie dodam, iż czasem, gdy chodzi sie po Starym Miescie, moze zaczepic Was starej daty Cyganka - naprawde dobrze wrozy :)

 

Wiecie ja to tak nie bardzo wierze we wróżby bo sama kładłam kiedyś tarota - wróżba zawsze wychodzi na stan naszych myśli na dany dzień - tzn jak coś się w nas zmieni to i przyszłość się zmieni. W Toruniu jest taka kobieta co potrafi czytać w myślach innych osób - trzeba jej tylko powiedzieć imie i pomyśleć o tej osobie a ona wszystko powie - np. czy chłopak Cie kocha, czy zdradza, co ukrywa, co planuje, kto kradnie w firmie. Mi też np. ustała jako ja za 5 lat jeśli się ożenię z moim ówczesnym chłopakiem - i było to tak jak mi się zdawało, że będzie czyli masakra - zostałabym z dzieckiem a ten nadal by latał w chmurach. Ale też weszła w moją osobę za pięć i 10 lat jakbym z nim nie była i fajnie wyszło. JAk staje jako dana osoba to powie dokłądnie jak ona się czuje mniej więcej jak wygląda, co jej dolega i czy np w danej chwili pije czy słucha muzyki. To jest dopiero fantastyczna sprawa! Wiem też że może odkręcać tzw klątwy ale ja tego nie potrzebowałam. Mówiła mi też że potrafi odprowadzać dusze na odległość czy egzorcyzmować ale to już droższa sprawa - moja siostra skorzystała na swoją szefową co ją mobbingowała i zdecydowanie się poprawiło - może nie tam o jakieś 100% ale o 60%.

Wiem że ona też przyjmuje w Oslo i Warszawie i Szczecinie. Niesamowite doświadczenie. Nie mam do niej numeru przy sobie ale pisałam też do niej na maila reklama

Edytowane przez Czarownica
reg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Ja nie wierzę we wróżby,taroty itd. Jeżeli ktoś taki przepowiada co nas trapi,co się stanie w niedalekiej przyszłości.To taka osoba nawiązała współpracę ze złymi duchami. Jedyne po co mógłbym do takiej osoby iść,to po to by zamontować plisy Poznań w oknach,taką mam pracę.

 

Wierzyć nie musisz. Ale nie musisz każdemu o tym trąbić, tym bardziej, że nie takie pytanie było zadane.

I nikt Cię nie prosił byś oznajmiał wszem i wobec po co mógłbyś udać się do "takiej osoby".

Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia w tym temacie, to sobie uprzejmie daruj wysiłek stukania paluszkami w klawiaturkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I po co się tak unosisz? Zauważ, że wszędzie i w tv, gazetach, banerach, jest coś o wróżbiarstwie a o religii chrześcijańskiej rzadko. Nawet kina unikają filmów o tej tematyce bo, zbyt małe profity przynoszą. Dalej uważasz, że ja "trąbie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jasne, że wątek nie na kłótnie.

Ale jeśli ktoś pisze nie na temat, to powinien przenieść się ze swoimi poglądami do odpowiedniego działu - i tu na forum jest dział religii. Tam można pisać o religii chrześcijańskiej i każdej innej. To jest EZO forum, nie RELIGIO forum, a poza tym stron katolickich jest w necie mnóstwo. Ja tam się nie udzielam, bo nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. I chciałabym, żeby katolickie (lub jakiekolwiek religijne) poglądy każdy prezentował w odpowiednim do tego dziale lub na forach, do tego przeznaczonych. Każdy ma prawo do swojego światopoglądu, ale nie musi o nim przekonywać innych w dziale ku temu nie przeznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja to tak nie bardzo wierze we wróżby bo sama kładłam kiedyś tarota - wróżba zawsze wychodzi na stan naszych myśli na dany dzień - tzn jak coś się w nas zmieni to i przyszłość się zmieni. W Toruniu jest taka kobieta co potrafi czytać w myślach innych osób - trzeba jej tylko powiedzieć imie i pomyśleć o tej osobie a ona wszystko powie - np. czy chłopak Cie kocha, czy zdradza, co ukrywa, co planuje, kto kradnie w firmie. Mi też np. ustała jako ja za 5 lat jeśli się ożenię z moim ówczesnym chłopakiem - i było to tak jak mi się zdawało, że będzie czyli masakra - zostałabym z dzieckiem a ten nadal by latał w chmurach. Ale też weszła w moją osobę za pięć i 10 lat jakbym z nim nie była i fajnie wyszło. JAk staje jako dana osoba to powie dokłądnie jak ona się czuje mniej więcej jak wygląda, co jej dolega i czy np w danej chwili pije czy słucha muzyki. To jest dopiero fantastyczna sprawa! Wiem też że może odkręcać tzw klątwy ale ja tego nie potrzebowałam. Mówiła mi też że potrafi odprowadzać dusze na odległość czy egzorcyzmować ale to już droższa sprawa - moja siostra skorzystała na swoją szefową co ją mobbingowała i zdecydowanie się poprawiło - może nie tam o jakieś 100% ale o 60%.

Wiem że ona też przyjmuje w Oslo i Warszawie i Szczecinie. Niesamowite doświadczenie. Nie mam do niej numeru przy sobie ale pisałam też do niej na maila reklama

Czy można maila do tej wróżki na priv. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver, przecież to reklama napisana z konta, które tylko dla tego celu zostało zarejestrowane, więc pewnie pisała ją sama wróżka/naciągacz.

Prawdopodobnie jedyne czego się dowiesz, to, że ciąży na Tobie klątwa (i żeby tylko jedna), którą odkręcić będzie można wysyłając systematycznie kilka przelewów.

(choć raczej się nie dowiesz, bo ani osoba z jednym postem nie może pisać na priv, ani nie nastąpiło żadne logowanie tej osoby po napisaniu w/w autoreklamy)

 

Dziwię się, że w dalszym ciągu dajecie się nabierać na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

temat stary ale dla wielu (jak i dla mnie nadal interesujący).

Opiszę swoje doświadczenia i poproszę Was o namiar na jakąś sprawdzoną osobę z bardzo szeroko pojętej Wielkopolski

1. niestety nieżyjąca już wróżka Weronika z Ludwikowa. Pani Weronika była niesamowita, sama narysowała swoje karty, mówiła bardzo nieskładnie tak jakby w jakiejś wizji. To co mówiła sprawdzało się.

2. Cyganka z Łodzi (taka, która co drugie słowo mówi rozumisz mnie) bardzo bardzo dużo ogólników...

3. wróżka z Gniezna na konkretne pytanie dostałam odpowiedź, która wkrótce się spełniła, dużo rzeczy mówiła podobnie do p. Weroniki

 

Proszę jeśli macie namiar na osobę, która wróży przy użyciu innych kart niż tarot to podzielcie się nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
2 minuty temu, pbird napisał:

Czy ktoś może polecić kogoś w Rzeszowie? Z powodu RODO jeden namiar mi odpadł. Będę wdzięczny za informacje.

i z powodu RODO jak również z powodu regulaminu Forum proszę wymieniać się takimi informacjami na PW. Czyli pytanie można zamieścić w poście ale odpowiedziami - jeśli ktoś namiary ma - wymieniajcie się już w wiadomościach prywatnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.12.2011 o 22:17, galandriel napisał:

Mogę prosić o namiar na wróżkę z lublina bądż okolic??

podpinam się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...