Skocz do zawartości

walki psów


___ktoś_tam__

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się czy wszystko ze mną w porządku. Ostatnio śniła mi się walka psów. Ale to nie była normalna walka. Organizował ją mój tata a psy walczyły z moimi znajomymi. Najgorsze było to że wszyscy znajomi zostali zagryzieni przez owe psy.Kiedy przyszła kolej na mnie...zaczęłam płakać i uciekać zamykając za sobą tysiące drzwi...ale psy mnie goniły...i zadzwonił budzik.

 

Pomocy. Co to może oznaczać. Proszę o szybką odpowiedz ponieważ boję się zasnąć i to nie daje mi spokoju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz lat? Bo nie wiem czy to jest wogóle na temat, ale psy to znak strachu przed maturą. Może to częściowo dlatego? Jakby co to ja też mam dwa sny których nie potrafię zinterpretowac, są (narazie) pierwsze na stronie z prośbą o interpretascję snu. Ok, to ja już nie preszkadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___ktoś_tam__

Ja to widze troche inaczej, a mianowicie ojciec może uosabiać nie tylko autorytet ale i może jakis wzór do naśladowania (być może szefa, chłopaka.. etc), więc możliwe że w jakiej dziedzinie będziesz musiała zawalczyć o swoje albo conajmniej rywalizować o coś (tj. te psy ze snu)... w pierwszym momencie moment zagryzienia znajomych skojarzyłam z tym że pewne obowiązki (i/lub problemy) mogą okazać się zbyt ciężkie jak na Twoje możliwości możliwośći, dlatego możesz uciekać sie do uników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...