Jump to content
Marcin

13 kwietnia

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 13 kwietnia :

 

Pragnie zawsze stać sam, oddzielnie od innych i wszystko chce czynić na własną rękę - najczęściej dość pospiesznie, nie licząc się z konsekwencjami swych czynów. Nie zwraca najmniejszej uwagi na doświadczenia i przejścia innych ludzi, ani też na ich nauki lub rady, jakich mogliby mu udzielić. Wszystkiego sam musi dochodzić - pragnie bowiem zbierać nowe doświadczenia. Bez żadnego wahania zabiera się do czynu. Musi on bowiem wyrazić się w życiu przez swą energię i ekspansję życiową. U ludzi nierozwinię-tych jednakże ta nadmierna energia przeradza się w impulsywność, arogancję, władczość, a także i chęć osiągnięcia swych celów przy użyciu przemocy. Gdy człowiek urodzony dzisiaj rozwinie się moralnie i umysłowo -wówczas chętnie walczy o prawa innych ludzi i podtrzymuje ich moralnie. Czyni to jednak również w sposób całkiem swoisty, na własną rękę, nie licząc się z otoczeniem, a nawet stosując metodę gwałtu... Jest to człowiek wesoły, pragnący rozweselić swe otoczenie. Mimo jednakże swój charakter przyjemny jest na ogół człowiekiem dość nieostrożnym, zbytnio uganiającym się za rozrywkami. Nieraz traci on swój czas naprzód - na zajęcia, które nie przyniosą mu najmniejszej korzyści. Odznacza się dużą zmysłowością i silnymi namiętnościami. Lubi to- warzystwo kobiet, a dzięki swej wrażliwości, czułości i kochliwości -staje się niewolnikiem miłości. Kobiety zazwyczaj wywierają wpływ duży na jego życie, no i naturalnie sprowadzają nań przykrości niemałe. Toteż dzięki miłości nieszczęśliwej przechodzi niejednokrotnie wielkie udręki. Przejścia życiowe i ciosy losu znosi dość cierpliwie. Nie odznacza się ani nadmiernymi ambicjami, ani też zbytnią siłą charakteru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
vika13

No musze powiedziec ze sie nie zgadzam z ta opinia:)

Ja czesto ucze sie na bledach ludzkich i wyciagam wnioski:)

A wogole dziwnie nie pasuje do mnie-czy moze byc przez to ze jestem wczesniakiem:))

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Wyróżniają się samodzielnym myśleniem, aktywnością umysłową i fizyczną. Są niezwykle pogodni. Mają duże poczucie sprawiedliwości i obiektywizmu. Są wrażliwi i czuli, czym zjednują sobie przyjaciół. Pomaga im w tym zmysłowość. Niestety, nie wyróżniają się pracowitością ani wytrwałością, a to co wykonują, to czynią niestarannie. Bywają też często zarozumiali i wyniośli. Mimo to cieszą się powodzeniem w miłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ja Joasia

U mnie zgadza się część którą napisała Werona. Nie uważam że jestem wyniosła, ale spotkałam się z taką opinią o sobie, więc coś musi być takiego w moim zachowaniu tylko że ja sama tego nie dostrzegam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...